arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,479
نام
آرش
دوستان اگه Body Guard رو ندیدین حتما ببینین! یک درام- تریلر سیاسی واقعا خوش ساخت و بینظیر! سریال تا اخرین لحظش میخواد میخکوب نگهتون داره و واقعا درش موفق میشه! خود سریال که از هر نکته واقعا خوبه، بازی ریچارد مدن (راب استارک :D) هم واقعا سوپرایزم کرد! با این سریال نشون داد از همه ی بازیگرای جدید (به نسبت بقیه) ی GoT، با استعداد تره و امیدوارم آینده بیشتر ببینیمش :D
line-of-duty.jpg

Bodyguard که قطعا پیشنهاد می‌شه ولی سریال Line of Duty رو هم حتما ببینید که سازنده‌اش همون سازنده‌ی Bodyguard (یعنی Jed Mercurio) هست و Keeley Hawes هم توش بازی می‌کنه. فصلِ پنجمش همین تازگیا اومده بود و منم دیشب نشستم یکسره هر شیش قستمش رو دیدم. یعنی معرکه‌ است این سریال. فصل‌های دو، سه و پنجش یه سر و گردن از Bodyguard (که خودش هم سریالِ‌ خیلی خوبی هست) بالاتر هستند. تنها مشکلش برای ما ایرانی‌ها اینه که به جز فصلِ اول و پنج قسمت از فصلِ چهارمش، دیگه زیرنویسِ فارسی براش عرضه نشده.

داستانِ سریال در موردِ افسران پلیس واحدِ 12 ضدِ فساده که فساد نیروهای پلیسِ سایر بخش‌ها (و خودشون) رو بررسی می‌کنند. داستان در فصلِ اول خیلی سر راسته و به‌نظر میاد که هر فصل داستان مرتبط به خودش رو داشته باشه ولی خیلی زود توی فصلِ دوم می‌فهمیم که ماجرا خیلی پیچیده‌تر از این حرفاست. نکته‌ی جالبِ سریال هم اینه که از مواردی که توی فصل‌های پیش وجود داشتند، برای سرنخ‌های جدید استفاده می‌کنند و مثلِ خیلی از سریال‌های مدرن، سراغِ پیچش‌های داستانیِ هول هولکی و بی‌مقدمه نمی‌رند (هرچند که کمتر قسمتی از این سریال هست که Twist خفنی توش نباشه). هر فصل، شخصیت‌های اصلی روی یک پلیسِ به‌ظاهر فاسد تمرکز دارند و کم کم ارتباطِ اون شخصیت به ماجراهای اصلی مشخص می‌شه.

line-of-duty-4-t.jpg

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
maxresdefault (41).jpg

تریلر جدید His Dark Materials جدیدترین سریال شبکه HBO و BBC منتشر شد ma46436457xresdefa7689679ult.jpg
این سریال علمی تخیلی اول قرار بود ـه توسط BBC به صوررت Mini Series منتشر بشه که بعدا پای HBO هم به قضیه باز میشه و برای فصل دوم هم تایید میشه . Dafne Keen-James McAvoy از جمله کسایی هستن که توی سریال بازی میکنن
========================
maxresdefault (42).jpg

تریلر سریال درام و روانشناسی Euphoria با بازی Zendaya جدید ترین ساخته HBO ma46436457xresdefa7689679ult.jpg
تاریخ پخش اولین قسمت : 16 Jun

آخرین ویرایش:

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,623
نام
Leo Fitz
The Rain

106778

106779

محصول نتفلیکس ، اولین قسمت از فصل دومش دیروز اومده.
جنگل، اروپا، آخرالزمان، سوروایوال...تمام شاخصه هایی که دوس دارم رو یجا داره...دارک/لاست طور!

البته زبانش دانمارکی هست .

hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
509

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,479
نام
آرش
مثل اینکه با یه شاهکار دیگه از «چنل 4» طرف‌ـیم. خود The Virtues یک طرف، بازی
«استیون گراهام» هم یک طرف. امیدوارم 3 قسمت بعدی هم همین‌قدر خوب باشه.

ویرایش: @arash1996

Line of Duty star Stephen Graham hailed for ‘acting masterclass’ in gritty drama The Virtues
تو Line of Duty که ما رو دیوونه‌ی خودش کرد. تبلیغاتِ این سریال رو توی پیچ توییترِ «استیون گراهام» و سایتِ «گاردین» دیده بودم ولی حالا که گفتی، دیگه واجب شد که ببینمش. ممنون هومن جان :-bd

• Like
Reactions: hooman1995

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,250
سریال The Big Bang Theory با تمام خوبی ها و بدی هاش بعد 12 فصل تموم شد، شاید سلیقه بعضی ها بهش نخوره ولی برای من که تقریبا از اواسطش هر فصل رو دنبال میکردم دوستش داشتم، شوخی های گیکی - بحث بازی - فیلم - تیکه های فلسفی یا دانشمندیشون همه چی داشت، فراز و نشیب زیاد داشت ولی اونجور نبود که دلتو بزنه
سریالی بود که بر طبق هفتگی دیدنش لذت داشت نه پشت سر هم دیدن، چون بیشتر مسائل روز رو کمدی میکنند
چند قسمت آخر واقعا تاثیر گذار بود، روندی که سریال طی کرد رو نشون دادن بعلاوه روابط اینها
خلاصه که دلم براشون تنگ میشه

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
سریال The Big Bang Theory با تمام خوبی ها و بدی هاش بعد 12 فصل تموم شد، شاید سلیقه بعضی ها بهش نخوره ولی برای من که تقریبا از اواسطش هر فصل رو دنبال میکردم دوستش داشتم، شوخی های گیکی - بحث بازی - فیلم - تیکه های فلسفی یا دانشمندیشون همه چی داشت، فراز و نشیب زیاد داشت ولی اونجور نبود که دلتو بزنه
والا من به عنوان کسی که تا فصل 7 خیلی فن سریال بودم و دوبارم دیده بودمش و عشق موضوعش بودم، برام جذابیتشو از نیمه های فصل 7 به بعد از دست داد و تا 10 ـم که دیدم شاید کلا تو این چند سیزن 3-4 قسمت برام جذاب بود و بنظرم شدیدا کشش دادن، اما خب گویا پایان خوبی واسش ساختن و فناش راضی بودن برعکس اکثر سیتکاما که گند میخوره تو پایاناش :D
Capture.JPG

آخرین ویرایش:

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,721
نام
وحید
والا من به عنوان کسی که تا فصل 7 خیلی فن سریال بودم و دوبارم دیده بودمش و عشق موضوعش بودم، برام جذابیتشو از نیمه های فصل 7 به بعد از دست داد و تا 10 ـم که دیدم شاید کلا تو این چند سیزن 3-4 قسمت برام جذاب بود و بنظرم شدیدا کشش دادن، اما خب گویا پایان خوبی واسش ساختن و فناش راضی بودن برعکس اکثر سیتکاما که گند میخوره تو پایاناش :D
View attachment 106823
دو اپیزود اخرش خیلی قشنگ و احساسی بود و خوب تموم کردن
درست شدن اسانسور عالی بودعالی
یه اپیزود بعد از پایانی هم ازش اومده بیرون که یه جورایی خاطره بازی بود که اونم دیدنش خالی از لطف نیست

Amin n

کاربر سایت
Oct 16, 2018
58
«جاستیفاید» رو ببین تا دیگه «برکینگ بد» به دل‌ـت نشینه :D
یه اپزیود دیدم به نظر میاد سریال قشنگی باشه ولی زیرنویسش ضعیفه فقط دو تا سوال زیرنویسش تو فصل های بعد به مشکل نمیخورم؟ از لحاظ هماهنگی و ترجمهمیگم. بلوری 1080 گرفتم یه سری جاها به هم میریخت هماهنگی
اون زنه که بومن کرادر شوهرش رو کشته بود چرا ازاد ول میگشت؟ یا فقط مضنون به قتل بود اتهامش ثابت نشده بود؟

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین
دو اپیزود اخرش خیلی قشنگ و احساسی بود و خوب تموم کردن
درست شدن اسانسور عالی بودعالی
یه اپیزود بعد از پایانی هم ازش اومده بیرون که یه جورایی خاطره بازی بود که اونم دیدنش خالی از لطف نیست
خوب شد گفتی من فکر کردم واقعا اپیزود 24 رو گذاشتن!اپیزود جالبی هم بود و خاطرات مرور شد.

به نظر من هم 5 6 فصل اضافه تولید شد واقعا.دیگه وقتی جیم پارسون 50 میلیون رو رد کنه و بگه سریال رو تموم کنین معلومه واقعا زیادی کش دادن داستان رو.

کلا خوب تموم شد ولی جا داشت چندتا از کاراکترهای دیگه هم تو این اپیزود آخر بر میگشتن.درسته راج هم آخرش سرش بی کلاه موند ولی از اینکه زور چپون بخوان تو یک سال یکی رو به ریشش ببندن بهتر شد.ما در ادامه زندگیش براش آرزوی موفقیت میکنیم:D

• Like
Reactions: bayern_vahid

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
بیگ بنگ تئوری شاید بین سیتکام های معروف و بزرگ و ادامه دار بهترین پایان نصیبش شد :D خیلی خیلی خیلی خیلی اب بستن بهش ولی پایانش واقعا خوب بود، حتی برای منی که سر فصل چهار و اونم چند سال پیش دراپش کردم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر