Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,505
نام
سپهر
Fleabag Vs SMILF

هر دو دیدگاهی زنانه و یا شاید تا حدودی "فیمینیستی" به جامعه ای که در آن زندگی می کنند دارند.
هر دو شخصیت اصلی، آدم هایی هستند که زندگی چندان متعالی ندارند؛ هر دویشان در گذراندن زندگی خود مشکل دارند.
هر دو سعی می کنند که یک پسری را به خود جذب کنند اما متاسفانه به نتیجه نهایی نمی رسند
هر دویشان با والدین خود مشکل دارند؛ بریجت (اسمیلف) با مادر خود و قهرمان بی اسم فلیبگ با مادر خوانده و پدرش
هر دو سعی می کنند که خودشان برای دیگران فدا کنند.
هر دو در دو فصل به پایان رسیدند ( که البته اسمیلف کنسل شد)

" MaMaSaN "

⚡ REBEL ⚡
کاربر سایت
Apr 9, 2017
2,434
یعنی این سریال The Haunting of Hill House تمام فکر و ذکرمو ریخته بهم! از وقت تمومش کردم اکثر اوقات به سرنوشت شوم اون خانواده فکر میکنم و اصلا نمیتونم به خودم بقبولونم که این فقط یه داستانه و واقعیتی نداره! این مایک فلنگن لعنتی یه جوری این سریالو ساخته که توی تک تک صحنه ها غرق میشی و حس میکنی خودت شخصیت اصلی سریالی! وقتی تمومش کردم واقعا فکم افتاد و اصلا باورم نمیشد یه سریال ترسناک تخیلی تا این حد بتونه روم اثر بزاره.

اونای که زمینه ی افسردگی دارن اصلا سمتش نرن چون فکر و ذکرتونو به عمق ناراحتی و مصیبت میکشونه. اونایی که اصلا افسردگی توی خودشون حس نمیکنن اصلا این سریالو از دست ندن!

ALI_FURY

کاربر سایت
May 23, 2018
376
دو فصل اول سریال leftovers رو دیدم...تا اینجا که عالی بوده فقط بعضی جاها روند داستان کند میشه(از نظرم سریال عامه‌پسندی نیست)ضمنا موسیقی متن سریال واقعا زیبا و لذت بخش نواخته شده...در کل اگه دنبال یه سریال درام خوش ساخت، با چاشنی معمایی هستید به هیچ عنوان leftovers رو از دست ندید!

jack daw

کاربر سایت
Jul 13, 2013
799
نام
Arash
این تیزر Big Little Lies انقدر فوق العاده بود همه چی از یادم رفت :D با فصل پشم ریزونی طرف هستیم حتی بهتر از 1 میشه به نظرم :| :D
یه جنون محضی به اومده که داستان میتونه بمب هیدروژنی کنه@-)
مریل استریپ و اهمیت نقشی که بازی کرده قشنگ چسبونده هایپ رو :D god have mercy[-o<

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
این تیزر Big Little Lies انقدر فوق العاده بود همه چی از یادم رفت :D با فصل پشم ریزونی طرف هستیم حتی بهتر از 1 میشه به نظرم :|:D
یه جنون محضی به اومده که داستان میتونه بمب هیدروژنی کنه@-)
مریل استریپ و اهمیت نقشی که بازی کرده قشنگ چسبونده هایپ رو :D god have mercy[-o<
اتفاقا به نظرم بدجور بوی گندش از همین تیزر داشت میومد :D زیاد دلت رو خوش نکن از یـ طرف به قصد مینی سریال ادامه دار شد از اون ور هم که دیگه Jean-Marc Vallée کارگردان نیست در کل قشنگ میشه تا همینجاش زوری بودن پلات و کلیشه ای شدن داستانش رو فهمید :D

آخرین ویرایش:

jack daw

کاربر سایت
Jul 13, 2013
799
نام
Arash
اتفاقا به نظرم بدجور بوی گندش از همین تیزر داشت میومد :D زیاد دلت رو خوش نکن از یـ طرف به قصد مینی سریال ادامه دار شد از اون ور هم که دیگه Jean-Marc Vallée کارگردان نیست در کل قشنگ میشه تا همینجاش زوری بودن پلات و کلیشه ای شدن داستانش رو فهمید :D
مخالف صحبت هات هستم :D اماده نبرد باش شاید تو درست بگی و شاید من درست بگم:D پس ببینیم چه اتفاقی میوفته.

GUѦRDiAN

کاربر سایت
Jun 25, 2011
984
نام
Esmaiel
tfxq_our-planet.png

Netflix و اینبار با همکاری سازنده های مستندهای تماشایی Planet Earth و Blue Planet یه مستند خارق العاده ساخته اونم با چاشنی استاد David Attenborough دوست داشتنی با اون صدای گرم و نحوه روایی جذابش (خدا عمرشو زیاد کنه بازم مستند ببینیم با صداش :x) ب اسم "Our Planet" . خلاصه هرچی بگم کم گفتم از خارق العاده بودن این شوی جدید
کلا هر کی با دیدن اون مستندها مو ب تنش سیخ شده اینم ببینه :D

پیشنهاد میکنم اگه تی وی 4K HDR دارید حتما کیفیت مناسبش رو دنلود کنید و کیف کنید . ب نظرم یکی از بهترین تجربه های HDR بود ک تا بحال دیدم

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,623
نام
Leo Fitz
tfxq_our-planet.png

Netflix و اینبار با همکاری سازنده های مستندهای تماشایی Planet Earth و Blue Planet یه مستند خارق العاده ساخته اونم با چاشنی استاد David Attenborough دوست داشتنی با اون صدای گرم و نحوه روایی جذابش (خدا عمرشو زیاد کنه بازم مستند ببینیم با صداش :x) ب اسم "Our Planet" . خلاصه هرچی بگم کم گفتم از خارق العاده بودن این شوی جدید
کلا هر کی با دیدن اون مستندها مو ب تنش سیخ شده اینم ببینه :D

پیشنهاد میکنم اگه تی وی 4K HDR دارید حتما کیفیت مناسبش رو دنلود کنید و کیف کنید . ب نظرم یکی از بهترین تجربه های HDR بود ک تا بحال دیدم
Planet Earth رو نسخه فول اچ دی بلوری ش رو دانلود کردم که هر قسمت 7 یا 8 گیگ حجم داشت.
تو ال سی دی 37 نگاش کردم و تجربه خیلی خوبی بود مخصوصا موسیقی متن فوق العادش!
تا اونجایی که خبر دارم از نتفلیکس هیچ موقع بلوری بیرون نیومده
یه سایتی our planet رو گذاشته نسخه وب دی ال حجم 2 الی 3 گیگ...همین رو بگیرم یا نسخه با کیفیت ترش هم میاد؟

• Like
Reactions: TheGodfather

GUѦRDiAN

کاربر سایت
Jun 25, 2011
984
نام
Esmaiel
Planet Earth رو نسخه فول اچ دی بلوری ش رو دانلود کردم که هر قسمت 7 یا 8 گیگ حجم داشت.
تو ال سی دی 37 نگاش کردم و تجربه خیلی خوبی بود مخصوصا موسیقی متن فوق العادش!
تا اونجایی که خبر دارم از نتفلیکس هیچ موقع بلوری بیرون نیومده
یه سایتی our planet رو گذاشته نسخه وب دی ال حجم 2 الی 3 گیگ...همین رو بگیرم یا نسخه با کیفیت ترش هم میاد؟

تو تورنت our planet هست با حجم 64 گیگ هر قسمت 10-13 گیگ . کیفیت 4K HDR

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,623
نام
Leo Fitz
این سریال Under The Dome رو هفته پیش شروع کردم و الان فصل دوش رو تموم کردم...
تو گوگل سرچ کردم دیدم کنسل شده ولی میگن تو همون فصل سه جمع شده!
باز یکی نوشته بود ناتموم مونده!
آخرش تکلیف قشنگ معلوم میشه یا همینجوری سروتهش رو هم آوردند؟

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,505
نام
سپهر
این سریال Under The Dome رو هفته پیش شروع کردم و الان فصل دوش رو تموم کردم...
تو گوگل سرچ کردم دیدم کنسل شده ولی میگن تو همون فصل سه جمع شده!
باز یکی نوشته بود ناتموم مونده!
آخرش تکلیف قشنگ معلوم میشه یا همینجوری سروتهش رو هم آوردند؟

کنسل شده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر