barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
View attachment 104220

الله اکبر!!!!!!

تریلر
امیدوارم سریالش ساختار داستانگوی درایو رو دنبال کنه . چون سبک کاری رفن شاید توی 2 ساعت بتونه تا حدی قابل تحمل باشه ولی تو سریال سازی اگه بخواد اون سبک رو دنبال کنه سریال تو همون قسمت اول فاتحه اش خوندست .

• Like
Reactions: TheGodfather

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,486
نام
سپهر
امیدوارم سریالش ساختار داستانگوی درایو رو دنبال کنه . چون سبک کاری رفن شاید توی 2 ساعت بتونه تا حدی قابل تحمل باشه ولی تو سریال سازی اگه بخواد اون سبک رو دنبال کنه سریال تو همون قسمت اول فاتحه اش خوندست .

تریلر نشون می دهد که کار خوبی قرار است به ما تحویل دهد. جدا از اینکه فیلمبرداری و شات های سریال به شدت ارضا کننده است، داستان و درگیری های جالبی را دارد. در لاگ لاین خونده بودم که پلیس وظیفه شناس درگیر کروه های مافیایی چینی، روسی، مکزیکی در لس آنجلس می شود. البته بگویم که ED Brubaker (کامیک نویس معروف) که آثار نوآری را نگاشته، نویسنده و کو- کریتر سریال نیز هست!

بتر کال سال هم تاخیر خورد تا ۲۰۲۰.
امسال خبری نیست ازش.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

خداشکر AMC این اجازه رو داد که آن بلای واکینگ دد سر BCS و Breaking Bad Universe آورده نشه. اگه اعلام کنند که فصل آخر مجموعه هم باشه نور علی نور هست!

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
تریلر نشون می دهد که کار خوبی قرار است به ما تحویل دهد. جدا از اینکه فیلمبرداری و شات های سریال به شدت ارضا کننده است، داستان و درگیری های جالبی را دارد. در لاگ لاین خونده بودم که پلیس وظیفه شناس درگیر کروه های مافیایی چینی، روسی، مکزیکی در لس آنجلس می شود. البته بگویم که ED Brubaker (کامیک نویس معروف) که آثار نوآری را نگاشته، نویسنده و کو- کریتر سریال نیز هست!
از نظر فیلم برداری و تصویر صد در صد عالیه . رفن استاد به کارگیری نور و رنگه . ولی فیلم هاش بیشتر شبیه کولاژی از تک سکانس های بی ربط بهمه. این که نویسنده اش فرد دیگریه جای امیدواریه . رفن فیلم نامه نویس خوبی نیست . موفق ترین کارش هم درایو بود که نویسنده اش فرد دیگه ای بود . ممنون به خاطر اطلاعات .

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,364
نام
Majid
View attachment 103091
View attachment 103092

فقط میتونم بگم WTF @-) چیه این لامصب ! خشونت وحشتناک ساینس فیکشن ربات اندروید سایبر پانک انیمیشن 2D و 3D انواع و اقسام مدل قصه گویی و سبک گرافیکی ترسناک کمدی رومنس و .... آدم رو یاد Black Mirror میندازه خلاصه آب دستتتونه بزارید زمین اینو دریابید !!!!!!!!! ینی قشنگ جوریه که دلتون میخواد از رو تک تک قسمتاش یـ سریال کامل بسازن
از مسافرت الان رسیدم با حجم انبوهی از پیام ها روبرو شدم دیدم معرفی کردی نمراتشم دیدم مشتاق شدم بعد میبینم اپیزودای آخر باز بشدت داغونه امتیازاش (6.3ـو اینا :D) چیه قضیش؟ اونقد گند زده یعنی اواخرش؟ :D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
از مسافرت الان رسیدم با حجم انبوهی از پیام ها روبرو شدم دیدم معرفی کردی نمراتشم دیدم مشتاق شدم بعد میبینم اپیزودای آخر باز بشدت داغونه امتیازاش (6.3ـو اینا :D) چیه قضیش؟ اونقد گند زده یعنی اواخرش؟ :D
اون اپیزود یکی مونده به اخریه :D سریال هرقسمتش یـ داستان داره و کلا ربطی به هم نداره اون اپیزود رو هم به شخصه من دوست داشتم نمیدونم چرا ریتش اینقدر پایینه :-?? شاید به خاطر موضوعش ـه ! در کل بشین ببین اپیزود های متفاوت و خلاقانه کم نداره هر چند خیلی هم کوتاه هستش

mahdi-kool

کاربر سایت
Jun 2, 2013
301
نام
AMIR MAHDI
بالاخره ۴ فصل این سریال رو دیدم
از همون فصل اول آدمو جذب میکنه
فصل اول واسه آشنایی با سریال خوب بود.
فصل دوم هم خوب بود
از فصل سوم واقعا خوشم نیومد درگیر شدن با روس ها و این چیزا جالب نبود.
و میرسیم به فصل چهارم.به نظرم بهترین فصل سریال بوده تا الان.شخصیت پردازی لوکا خوب بود غافلگیری هم زیاد داشت. جان حیف شد مرد شخصیت خفنی بود. الفی هم که تا لحظه مرگش cool بود.
انی وی، حالا باید منتظر بمونیم واسه فصل پنجم. پیکی بلایندرز واقعی تو سال ۱۹۳۰ نابود شدن ولی فصل پنجم تو سال ۱۹۲۹ هست و واسه دو فصل دیگه هم تایید شده پس فعلا خبری نیست اما در کل همچین سریال هایی بهشون نمیاد پایان خوبی داشته باشن.

RohFa

کاربر سایت
Jun 11, 2017
261
سلام
اين سريال رو كسي ديده؟ چجورياس؟
سلام
هر فصل در مورد یه پرونده قتله با یه داستان کلی
فصل اولش کیفیت خوبی داره اما از فصل 2 عالی تر میشه
حداقل واسه من تا به الان فصل 2 بهترین بوده یه شباهت هایی هم با the wire داره دیالوگ های سریال هم خیلی زیاده فک کنم :D
من خودم شدید منتظر فصل جدیدشم اگه با سریال پلیسی حال میکنی ببینش

ped_gamer

کاربر سایت
Aug 11, 2011
310
نام
پدرام
درود به همه. بچه ها سریال تو سبک Sillicon valley که درباره کارآفرینی و اینا باشه چیزی میشناسید؟ اگه یکم چاشنی کمدی هم داشته باشه که چه بهتر. مرسییی.

ALI_FURY

کاربر سایت
May 23, 2018
375
فصل اول سریال FARGO رو همین الان تموم کردم واقعا عالی و خوش ساخت بود به طوری که کل ۱۰ قسمت رو توی دو الی سه روز دیدم:D!
دوستانی که کامل دیدن فصل دو و سه سریال افت میکنه؟ از اونجایی که داستان هر فصل جداست این سوالو میپرسم!

آخرین ویرایش:

A.M.K

کاربر سایت
Mar 16, 2008
2,331
نام
arash
فصل اول سریال FARGO رو همین الان تموم کردم واقعا عالی و خوش ساخت بود به طوری کل ۱۰ قسمت رو توی دو الی سه روز دیدم:D!
دوستانی که کامل دیدن فصل دو و سه سریال افت میکنه؟ از اونجایی که داستان هر فصل جداست این سوالو میپرسم!

فصل دو هم خوبه اما فصل سه اصلا خوب نبود بنظرم :D

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,859
نام
Sajjad
فصل اول سریال FARGO رو همین الان تموم کردم واقعا عالی و خوش ساخت بود به طوری کل ۱۰ قسمت رو توی دو الی سه روز دیدم:D!
به نظرم بهترین فصلش همین فصل یک هست ولی فصل های دیگش هم خیلی خوبن خصوصا فصل ۳

hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
508

هر فصل بهتر از فصل قبله. در کل فصل ضعیف نداره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر