Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
دوستان من سه تا سریال ناتموم دارم به نظرتون کدوم یکی رو در الویت قرار بدم و نا امیدم نخواهد کرد؟
Mr Robot
Fargo
The Leftovers
برای من The Leftovers یه چیز وصف ناشدنی بود.. اگه میشد دوباره برای اولین بار ببینمش حتما این کار رو میکردم
Fargo هم بعد اون از مینی سریال های فوق العاده بود برام

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
دوستان من سه تا سریال ناتموم دارم به نظرتون کدوم یکی رو در الویت قرار بدم و نا امیدم نخواهد کرد؟
Mr Robot
Fargo
The Leftovers
100 درصد The Leftovers . تا یاد خواهم داشت این سریال رو فراموش نمیکنم ....

RohFa

کاربر سایت
Jun 11, 2017
261
این سریال peaky blinders چقدر خوبه پایان فصل 3 فوق العاده بود
ناراحتم که یه فصل دیگه برای دیدن ندارم خیلی کمه :( دیدنش شدید پیشنهاد میشه .

• Like
Reactions: Alkazar

hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
508
این Mcmafia انگار پسره night manager ه :D روند سریال تو این 2 قسمت خوب بوده ولی همش احساس میکنم مربوط به night manager

مثل نایت منیجر، محصول مشترک BBC و AMC ـه، حتی نویسنده‌شم مثل نویسنده‌ی نایت منیجر، David Farr ـه... خیلی خوب بوده؛ مخصوصاً پایلوت‌ـش که عالی بود. هم داستان، هم فضاسازی، هم خشونت. جیمز نورتون حرف نداره.

Mr Robot
Fargo
The Leftovers

اول فارگو، بعد لفت‌اورز. مستر روبات هم بنظر من در حد و اندازه‌های این دو سریال نیست؛ یه سریال درجه چنده.

I AM XBOX

کاربر سایت
Sep 3, 2006
1,097
نام
نیما
Mr Robot
Fargo
The Leftovers
هر سه تاش واقعا ارزش دیدن دارن ولی leftovers یه چیز دیگس

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
اول فارگو، بعد لفت‌اورز. مستر روبات هم بنظر من در حد و اندازه‌های این دو سریال نیست؛ یه سریال درجه چنده.
این نظر شماست ولی در حال حاضر به نظر من و خیلیا دیگه یکی از بهترین سریال های درام حال حاضر تلوزیون ه که در حال پخش شدنه شاید بعضیا سر فصل دوم از دست سریال شاکی باشن که باز به من یکی که به شدت حال داد ولی فصل سه هیچ جوره حرفی واسه انتقاد کردن نزاشته اکتینگ کارگردانی فیلم نامه کلیف هنگر های ریز درشت پیچش های داستانی متعدد فیلم برداری موسیقی هیچ حرفی واسه گفتن نزاشته ....

• Like
Reactions: I AM XBOX

hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
508
این نظر شماست ولی در حال حاضر به نظر من و خیلیا دیگه یکی از بهترین سریال های درام حال حاضر تلوزیون ه که در حال پخش شدنه شاید بعضیا سر فصل دوم از دست سریال شاکی باشن که باز به من یکی که به شدت حال داد ولی فصل سه هیچ جوره حرفی واسه انتقاد کردن نزاشته اکتینگ کارگردانی فیلم نامه کلیف هنگر های ریز درشت پیچش های داستانی متعدد فیلم برداری موسیقی هیچ حرفی واسه گفتن نزاشته ....

دقیقاً؛ نظر من‌ـه. و دقیقاً؛ هیچ حرفی واسه گفتن باقی نذاشته. اگه این سریال یکی از بهترین سریال‌های در حال پخش باشه که باید سریال‌دیدن رو بوسید گذاشت کنار :D
قصد بحث‌کردن هم ندارم. فقط نظرم رو گفتم.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
دقیقاً؛ نظر من‌ـه. و دقیقاً؛ هیچ حرفی واسه گفتن باقی نذاشته. اگه این سریال یکی از بهترین سریال‌های در حال پخش باشه که باید سریال‌دیدن رو بوسید گذاشت کنار :D
قصد بحث‌کردن هم ندارم. فقط نظرم رو گفتم.
منم قصد بحث کردن ندارم اتفاقا ولی ....
پ.ن :
کسی که شک در نگاه کردن MR Robot داره کافیه ریت این فصل سریال رو ببینه و به حرف من ایمان بیاره تازه نیازی به بوسیدن و کنار گذاشتن سریال دیدن هم نباشه براش ....

آخرین ویرایش:

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,103
3 قسمت اول فصل 4 بلک میرور رو تا الان دیدم
در یک کلام: در قیاس فصول اول، افتضاح
هر چه قدر عمیق تر و دقیق تر اپیزودهای فصل جدید رو نگاه کنید بیشتر متوجه میشید که چقدر سطحی و بدون تفکر نویسندگی شدن

فقط در همین راستا یکی از ریویوهای IMDb رو درباره قسمت سوم میزارم

While this episode was mildly entertaining I had to try hard not to think critically. Somehow we are in a dystopian future where people are legally required to submit to memory probing if they were unfortunate enough to witness a crime. Actually, not even a serious crime, just an accident. Okay, overlooking that. The protagonist should be aware that this technology exists and is apparently used ubiquitously. Why doesn't she just say she lie and say she didn't see it or get a lawyer. She can say that she is opposed to it on the principle of personal privacy. Okay, overlooking that. What I was most disappointed by and couldn't get past was: The first time they showed a man having his memory scanned it was surprising that he could remember another human's face well enough for identification. Yet, at the end, a hamster's memory can somehow identify an individual of a different species and they arrest the perpetrator in a matter of hours. WTHF!? For me this was the coup de grace. Or, that is one AMAZING hamster.

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
بعد بحث های زیاد راجب Black Mirror خیلی ترغیب شدم ببینمش... هرچند هیچ ذهنیتی بهش نداشتم فقط شنیده بودم قویه! حتی سبک سریال رو هم نمیدنستم... فعلن دو قسمت دیدم فقط... قسمت اول بی نظیر بود. ولی با قسمت دوم قشنگ این حس بهم داره دست میده که سریال شدیدن اعتراضی به جامعه کنونی، انسان ها و جوامعمونه... و شدیدا و شدیدا تلخه...

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
بعد بحث های زیاد راجب Black Mirror خیلی ترغیب شدم ببینمش... هرچند هیچ ذهنیتی بهش نداشتم فقط شنیده بودم قویه! حتی سبک سریال رو هم نمیدنستم... فعلن دو قسمت دیدم فقط... قسمت اول بی نظیر بود. ولی با قسمت دوم قشنگ این حس بهم داره دست میده که سریال شدیدن اعتراضی به جامعه کنونی، انسان ها و جوامعمونه... و شدیدا و شدیدا تلخه...
موضوع اصلی سریال هم دقیقا همینه البته یک سری قسمت های ساختار شکنی هم داره که بعضا توش به جنبه های مثبت و داشتن امید توی اینده میپردازه . کلا سریال قابل و بحث و تامل ـیه ...

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر