گفتگو درباره سریال ها (معرفی در پست اول تاپیک_پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,880
نام
Masood
دوستان این سریال فیر واکینگ دد سیزناش چند اپیزودیه؟کلا همش چند اپیزود میشه؟مثلا imdb سیزن یکو زده هفت تا منم دیدم ولی tvshowtime سیزن یک 22قسمته سیزن 2 هم 31!

" MaMaSaN "

⚡ REBEL ⚡
کاربر سایت
Apr 9, 2017
2,654
دوستان این سریال فیر واکینگ دد سیزناش چند اپیزودیه؟کلا همش چند اپیزود میشه؟مثلا imdb سیزن یکو زده هفت تا منم دیدم ولی tvshowtime سیزن یک 22قسمته سیزن 2 هم 31!
سریال واکینگ دد خودش داره به بیراهه میره پس پیشنهادم اینه که اصلا این یکیو نبین چون اصلا تاثیری توو موضوع سریال اصلی ایجاد نمیکنه :D من خودم کامل دیدمش ولی پشیمونم :D

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
4,843
Peaky Blinders تازه شروع کردم
چقد خوبه ها

دوستان خبر دارند سریال های زیر دوبله شدن؟
Breaking bad
Peaky Blinders
Westworld
House of cards
بازم هست ولی اینا یادم بود
وست وورلد دوبلش شاهکاره
Breaking bad دوبله داشت تا جایی ک یادمه
House of cards اینم فکر کنم دوبله نافص داشت
از بقیه خبر ندارم

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
4,843
فصل اول دقیق یادم نیس فک کنم 6 یا 7 قسمت بود و فصل دوم و سوم هم 15 16 قسمت بودن
درکل سریال شاخی نیس نبینی هم چیزی ازدست ندادی
بازیگرای چرت، داستان تا نیمه دوم فصل دوم خسته کننده و خواب آور بعدش یکم بهتر میشه

MAKAV3LI

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,889
نام
parham
پانیشر رو از این بدتر نمیتونن بسازن
انگار داری درام میبینی فقط ور ور ور
یه صحنه اکشن درست حسابی تو 13 قسمت سریال نبود ! اصلا معلوم نیست چی ساختن
نه به اون صحنه زندان تو دردویل که انتظارات رو عجیب غریب بالا برده بود نه به این پیث اف شت !
در کل هیچ نکته مثبتی نداره سریال. حتی برای پانیشر فن ها هم سخته تا انتها دیدن

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: nash

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,806
نام
nucky thompson
پانیشر رو از این بدتر نمیتونن بسازن
انگار داری درام میبینی فقط ور ور ور
یه صحنه اکشن درست حسابی تو 13 قسمت سریال نبود ! اصلا معلوم نیست چی ساختن
نه به اون صحنه زندان تو دردویل که انتظارات رو عجیب غریب بالا برده بود نه به این پیث اف شت !
در کل هیچ نکته مثبتی نداره سریال. حتی برای پانیشر فن ها هم سخته تا انتها دیدن
با این که سریال از کمبود سکانس اکشن رنج می بره موافقم . ولی خب با این که مزخرف بود موافق نیستم . به نظرم سریال تو در آوردن بعد انسانی کاراکتر خوب عمل کرده بود . خشونت اش تو دو سه قسمت آخر هم به نظرم قابل قبول بود . به نظرم سریال تو فصل بعدی فازش رو کلا عوض می کنه و خشن تر و اکشن تر میشه .

MAKAV3LI

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,889
نام
parham
با این که سریال از کمبود سکانس اکشن رنج می بره موافقم . ولی خب با این که مزخرف بود موافق نیستم . به نظرم سریال تو در آوردن بعد انسانی کاراکتر خوب عمل کرده بود . خشونت اش تو دو سه قسمت آخر هم به نظرم قابل قبول بود . به نظرم سریال تو فصل بعدی فازش رو کلا عوض می کنه و خشن تر و اکشن تر میشه .
روند سریال بسیار بسیار کنده . اکشن درست و حسابی هم نداشت .
تو بعد شخصیت پردازی فرای افتضاح بود .
به نظر من Jon Bernthal ئه که یه تنه سریالو به دوش میکشه و باعث میشه سریال قابل دیدن باشه
وگرنه هیچ نکته مثبت دیگه ای نداره
یوزر اسکور سریال بالاس ولی ریویو ها منتقدین خیلی ضعیفه و سریال کوبوندن
من هم نظرم به نظر منتقدین نزدیک تره :D

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,734
این پیکی بلایندرز چرا انقدر شاهکاره؟
چرا انقدر خوبه؟
قفلی زدم روش تا به پخش هفتگی برسم : |
تامی شلبی از همین الان در کنار والتر وایت و تونی سوپرانو واسم قرار گرفت.

Deliverer

کاربر سایت
Oct 19, 2016
671
اون از هانیبال و Leftoversاینم از mr.robot:sad:
بعد اشغالی مثل wdرو میخوان50سال دیگه هم ادامه بدن
من که نه از هانیبال خوشم اومد، نه از مستر روبات. در واقع از هر دوش حالم به هم خورد، خصوصا از هانیبال. جالبه که همه شو هم دیدم :D
قطعا نقش اول سریال هانیبال (ویل گراهام) بدترین نقش اول تاریخ برای من، و کلا یکی از بدترین بازیهاییه که به عمر دیدم :D

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
5,209
نام
مجید
پانیشر دیدم .. سریال خوبی بود اما نه عالی .. ایرادات خودش داره اما بزرگترین مشکلش صحنه های اکشن و خشنش هست .. یعنی منظورم این هست هرکس پانیشر میبینه بخاطر نحوه کشتن های خشنش هست نه چیز دیگه که در سریال کم میبینیم
روند داستان کند هست اما قابل قبول

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
580
نام
پویا
سریال پانیشر رو تموم کردم خیلی خوب بود اگه یه سری مشکلات رو نداشت میتونست شاهکار هم باشه:x
یکی از ایراداتش شروع کندش بود... فکر کنم سه چهار قسمت گذشت تا بالاخره داستان حالت جدی بگیره:|... شخصیت منفی داستان هم الکی مخفیش کردن که بعد یهویی بگن بووم غافلگیر شید ولی چیزی نبود جز یه کلیشه ی ساده هرچند خداروشکر شخصیت پردازی و بازی قویش به همراه داستان های بعدش باعث شد خیلی خوب به عنوان شخصیت منفی جا بگیره و خودم ترجیح میدادم بعضی ها رو هم نفله میکرد>:)
صحنه های اکشن داستان هم خیلی خوب بود به بُعد داستانی هم توجه خاصی کرده بودن فقط حیف از شخصیت و بازی مامور مدنی اصلا خوشم نیومد... یه شخصیت خشک عدالت طلب با یه بازی خشک تر که فقط خسته م کرد:-"
ترکیب شخصیت طنز همکار فرانک با شخصیت خشک و جدی خودش هم خیلی جالب بود و ترکیب جالبی رو درست کرده بود:D
نمره ای هم که بهش میدم 8.5/10ـه و در کنار سریال دردویل جزو بهترین ساخته ی کمیک بوکی به عنوان سریال قرار میگیره برام:x

• Like
Reactions: Squidward

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 2, مهمان: 3)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟