hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,357
پانیشرو الان دیدم، خیلی از سطح انتظاراتم بالاتر بود:D
تا قسمت 4-5 که همه چی کند بود، سریال یک جوری داشت نشون میداد که هیچی واسه گفتن نداره غیر از پرداخت به یک سری کاراکتر فرعی الکی که منو خیلی یاد کارکترای فرعی جسیکا جونز مینداخت اما از قسمت 5 که داستان اوج گرفت واقعا خوب شد، این دو قسمت آخرم معرکه بود با اینکه انتظار اکشن بیشتر داشتم اما با همین اکشن کمی هم که داشت خودشو کشید بالا و بنظرم کنار Daredevil فعلا بهترین کار نتفلیکس/مارول هست.
از نظر خشونت هم بعضی تیکه ها به یک درجه اعلا میرسید که تو کمتر فیلم و سریالی دیدم.

بهترین چیز سریال هم کست عالیش بود، خداوکیلی Jon berthnal بازیی که تو این سیزن داشت ارزش امی گرفتن داره، امیدوارم فعلا بیخیال فصل دوم شن بره تا چند سال دیگه با یک چیز خوب برگردن.
انتظارات منو که براورده نکرد ولی برای فصل دوما رسما تایید شد احتمالا بعد فصل دوم جسیکا و سوم دردویل اینم میاد

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
عجیبه اینجا انگار زیاد کسی پیگیر peaky blinders نیست:D فصل جدیدشم خیلی خوب بوده تا اینجا:Dروند صعودی داشته سریال ، هر فصل بهتره شده 8->قسمت اخر این فصلم یکی دو روز دیگه میادB-)

سریال فوق العادست ، من از تک تک فصل هاش لذت بردم . تک تک کرکتر ها جذاب و خفنن .
بای دی اردر آو پیکی فا*ین بلایندرز : دی

• Like
Reactions: A.M.K and MOEIN MPM

Viktor Reznov

کاربر سایت
Nov 28, 2010
192
نام
علی
سریال فوق العادست ، من از تک تک فصل هاش لذت بردم . تک تک کرکتر ها جذاب و خفنن .
بای دی اردر آو پیکی فا*ین بلایندرز : دی

فصل 2 رو تموم کردم بهترین سریال عمرم . توماس شلبی بهترین شخصیت عمرم . بی نظیره بی نظیر

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
این دو سه روزه خیلی یهویی Big Little Lies رو دیدم و ...

شدیدا جا خوردم. سریال بشدت میخکوب کننده و قویه! بازی ها، کارگردانی، فیلمنامه، تدوین... اصن بینظیر...
اصلا از دست ندین! خیلی عالی بود

• Like
Reactions: majidred2011

Deliverer

کاربر سایت
Oct 19, 2016
553
دنبال سریال با کیفیتی میگردم که ستینگش بین 1930-1900 باشه. خودم boardwalk empire و peaky blinders و knick رو دیدم و خصوصا از آخریه خیلی خوشم اومد. دقیقا منظورم سریالی با همچین ستینگیه.

• Like
Reactions: arash1996

hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
508
پیکی بلایندرز بعد از مدت‌ها انتظار شروع شد و طبق معمول خیلی سریع هم تموم شد و طبق گفته‌ی BBC2 رفت تا 2019 که فصل پنجم پخش بشه. یکی از معدود سریال‌هایی که هر فصل از لحاظ کیفیت زده روی دست فصل قبلی. من خودم انتظار نداشتم از فصل سوم بهتر باشه، ولی به سنت همیشگی خودش ادامه داد. جدای از تمام نقاط قوتی که سریال داره و هرکسی که دیده باشه، خودش می‌دونه، می‌خوام بگم نویسندگی سریال خارق‌العاده‌ست؛ در نوع خودش کم‌نظیره. و باز هم کیلیان مورفی توانایی خودش رو در بازیگری به رخ کشید. به‌نظر من خودش رو توی سینما به‌نوعی حروم کرد؛ ولی خب حتی یک نقش ماندگار هم واسه هر بازیگری کافی‌ـه، که خوشحالم به حقش رسید.

قسمت آخر فصل چهارم هم به‌اصطلاح توئیست پشت توئیست بود. یکی دو فصلی هم می‌شه که به آمریکا اشاره می‌شه و بعید نیست فصل پنجم، آمریکا رو هم ببینیم؛ مخصوصاً بعد از اتفاقاتی که در قسمت آخر افتاد.

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,478
نام
آرش
دنبال سریال با کیفیتی میگردم که ستینگش بین 1930-1900 باشه. خودم boardwalk empire و peaky blinders و knick رو دیدم و خصوصا از آخریه خیلی خوشم اومد. دقیقا منظورم سریالی با همچین ستینگیه.
چیزی که الآن به‌یادم میاد Downton Abbey هست. تا فصل دوئش که فوق‌العاده بود و بقیه‌ی فصل ها هم کیفیت مناسبی داشتند. فیلم از 1912 شروع می‌شه و داستانش تا 12-13 سال بعد ادامه پیدا می‌کنه.

• Like
Reactions: Deliverer

Deliverer

کاربر سایت
Oct 19, 2016
553
چیزی که الآن به‌یادم میاد Downton Abbey هست. تا فصل دوئش که فوق‌العاده بود و بقیه‌ی فصل ها هم کیفیت مناسبی داشتند. فیلم از 1912 شروع می‌شه و داستانش تا 12-13 سال بعد ادامه پیدا می‌کنه.
ممنون.
اتفاقا DA رو 1 فصلشو دیدم. خیلی درام خوبیه، اما برای ذائقه من بیش از حد تمیزه. من دنبال یه چیز دارک با خشونت بالا میگردم، با وایب همون 3 تایی که گفتم. اصلا بغیر از این 3 تا چنین چیزی هست؟

• Like
Reactions: arash1996

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,483
نام
سپهر

Peaky Blinders
Boardwalk Empire
The Knick
Downtown Abbey
Mob City
Agatha Christie's Marple
Agatha Christie's Poirot
The House Of Elliot

آخرین ویرایش:

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,483
نام
سپهر
یه نظرسنجی برای مورد انتظار ترین سریال (های) سال 2018 ایجاد کنید خیلی خوب میشه:D

موافقم اگه منظورتون سریال های تازه و فصل اولی باشه، این ها هستند:

WACO
Seven Seconds
American Crime History: Versace
The Ballad Of Buster Scruggs
The Terror
Sharp Object
Howards End
Watergate

• Like
Reactions: amir72

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
خب با توجه به توصیه ی دوستان ، من فصل سوم نارکوها رو کامل دیدم.باید بگم از قسمت اول تا پنجم فصل سوم روزی فقط 1 قسمتشو میدیدم اونم به زور چون حالم ازش بهم میخورد و همش داشتم فحش میدادم به کسایی که حجم نت من رو حروم کردن:))
شخصیت های فیلم به جز مامور پنیا خیلی نچسب بودن و اصلا به اندازه پابلو اسکوبار و افرادش بیننده نمیتونست با سریال ارتباط برقرار کنه.
اما نیمه دوم فصل داستان به شدت گیرا شد و درگیری های اصلی تازه شروع شدن و روند کند داستان خاتمه پیدا کرد و من از نیمه دومش داشتم تشکر میکردم از کسایی که به من پیشنهاد دادن فصل سوم رو هم دنبال کنم:Dجوری بود که من نیمه دومشو توی دو روز دیدم اینقدر مجذوبش شدم.
خیلی باهاش حال کردم اما روی هم رفته در حد فصل اول و دوم نبود و جذابیتی که پابلو اسکوبار داشت رو اصلا این ها نداشتن و این مساله کاملا مشهود بود چون در فصل اول و دوم سریال کارهای بزرگ پابلو رو در هر قسمت به صورت تفکیک شده قرار میداد و هر قسمتش اتفاقات تاریخی جذابی میوفتاد اما در فصل 3 تا نصفش در حال معرفی کارکترهای جدید بود چون چهار پدرخوانده کارتل کاری فقط کارشون فروش کوکاءین بود و نهایت اینکه رقیب هاشونو میکشتن اما پابلو کارهای جنایت کارانه خیلی بزرگی انجام داده و منحصر در فروش مواد نیست.
در ضمن به نظرم اصلا نباید اسم فصل سوم رو نارکوها بزارن چون نارکوها در واقع افراد پابلو و شریک های نزدیکش بودن که بعد از مرگ پابلو یا کشته شدن یا زندان افتادن و اون هایی هم که زنده موندن تجارتشونو در قالب گروه های جدید شروع کردن.حالا منتظر فصل چهارم در مکزیک باید باشیم اما این سریال در واقع در فصل 1 و2 خلاصه میشه و بقیش در حاشیه حساب میشن.

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: MK_COD

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,478
نام
آرش
سم اسماعیل و دوتا از ادیتورهای IndieWire دور هم نشستند و درمورد بهترین سریال سال 2017 صحبت کردند. سم اسماعیل و یکی از ادیتورها بر سر اول یا دوم بودن Twin Peaks و The Leftovers اختلاف نزر داشتند و ادیتور دوم هم The Handmaid's Tale رو بهترین سریال سال می‌دونست. هرکدوم دلایل خودشون رو آوردند. فقط بیاید ببینید سم اسماعیل چه دفاع جانانه‌ای از Twin Peaks: The Return می‌کنه :D چندین برابر بیشتر از قبل ازش خوشم اومد :D

Best TV Show 2017 Sam Esmail.mp3

پ.ن: برای خودم این پادکست خیلی جالب بود (که هنوز تمومش هم نکردم)؛ چون TP: The Return و فصل 3 Leftovers بهترین‌ سریال‌هایی هستند که من توی سال 2017 دیدم. The Return که برای من بالاتر از فصل 2 The Leftovers قرار گرفت و بهترین سریالی شد که تاحالا دیده‌ام. مشتاق شدم The Handmaid's Tale رو هم ببینم ولی با این تعاریف، بعید می‌دونم که در سطح دو سریال ذکر شده، باشه.

آخرین ویرایش:

Wrath of Legion

کاربر سایت
Jul 26, 2017
318
خب سریال تاریخی knightfall درباره شوالیه های تمپلار که خیلی منتظرش بودم چند قسمتیش اومده. اما احساس دوگانه ای نسبت بهش داشتم تا اپیزود سوم. احساس میکنم خیلی وفادار به واقعیت نیست. هرچند که نکات بسیار ظربف و مهمی هم توش داره. مخصوصا شاه فرانسه اصلا با واقعیت تطبیق نداشته تا اینجا. ولی بتمام کسانی که به فراماسونری علاقه دارن و با شوالیه های معبد توی بازی Asssassin's Creed آشنا هستن توصیه میکنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر