گفتگو درباره سریال ها (معرفی در پست اول تاپیک_پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,207
نام
AliDEvil
اصلا سریال دنبال این نبود که بخواد دلیل مهاجرت رو به بینندش بگه که! انتظار بیجایی داشتین :-?
فصل دوم یه فیزیک دان رو نشون داد که داره تحقیق میکنه در موردش و بعدش نظریه لنز رو یه اشاره ای کردن بهش، واسه همین منتظرم بودم و انتظار بیجایی هم نبود اصلا :)

همونطور که توی سریال LOST و FlashForward هم که هم سبکش بودن حداقل یه اشاراتی شد به اینکه چطوری اصلا این اتفاقها افتاده

• Like
Reactions: Thegodfather

Mr.Nikyar

کاربر سایت
Nov 13, 2013
405
نام
نیکیار
The Leftovers در حد لاست هست؟

میشه با خانواده دید؟

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,624
نام
Iman
فصل دوم یه فیزیک دان رو نشون داد که داره تحقیق میکنه در موردش و بعدش نظریه لنز رو یه اشاره ای کردن بهش، واسه همین منتظرم بودم و انتظار بیجایی هم نبود اصلا :)

همونطور که توی سریال LOST و FlashForward هم که هم سبکش بودن حداقل یه اشاراتی شد به اینکه چطوری اصلا این اتفاقها افتاده
منظورم من این بود که داستان اصلی سریال اصلا پیرامون این نبود که بخواد بگه اونایی که ناپدید شدن کجا رفتن
وقتی همچین اتفاقی تو سریال افتاده (ناپدید شدن مردم) خب معلومه باید حداقل یه اشاره کوچیکی بهش کنن نمیشه که کلا ندید بگیرنش که!

The Leftovers در حد لاست هست؟

میشه با خانواده دید؟
سلام
خالق The Leftovers همون خالق Lost یعنی Damon Lindelof ـه. برای من The Leftovers خیلی بهتر از Lost بود. کلا Lost با اون ending ـش همه چیو برام خراب کرد
با خانواده من بودم نمیدیدم :D

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,704
نام
آرش

خود لیندلوف گفته بود که اشتباه Lost رو تکرار نمی‌کنه و دلیل Departure رو توضیح نمی‌ده. ناسلامتی داریم درمورد سریالی حرف می‌زنیم که تم تیتراژ ابتداییِ کلِ فصل دومش Let The Mystery Be بود :D
اون قضیه‌ی لنز هم بعد از اشاره به ازرائیلِ شیطان مشخص شد که چرنده. به خنده‌ی نورا باید توجه می‌کردی :D

پ.ن: کسی لینکی از کتاب آخرِ Mark Frost داره؟ اگه کسی داره، بی‌زحمت یا توی تاپیک بذاره یا پ.خ کنه برام.
لامصب گویا زده هرچی راز و ابهام توی فصل آخر Twin Peaks بوده رو ترکونده :D ترجیه می‌دادم داستان به همون شکل باقی بمونه (خصوصا که لینچ هیچ اطلاعی درمورد کتاب نداشته)، ولی حالا که اومده بذار بخونیمش :D

Last edited by a moderator:

Madison

کاربر سایت
Jul 16, 2012
776
نام
شهاب
من تازه فصل یک House of Cards دانلود کرده بودم . با توجه به حواشی اخیر ارزش داره شروعش کنم؟ داستان نیمه کاره مونده؟
چند روز پیش فصل 5 رو تموم کردم اومدم همینجا نظرم رو نوشتم . من میگم بیخیالش شو . بر خلاف ظاهر اصلا واقع گرایانه نیست و خیلیم سطحیه
روایت داستان رئیس جمهور آمریکا پروژه ی بسیار بزرگیه که نت فلیکس از عهدش بر نیومد . جوانب بسیاری رو باید درنظر می گرفتن که نگرفتن . داستان هم
پُر از شکاف هست . فصل پنجمش که واقعا غیر واقعی و مضحک بود همینطوری فقط یه چیزی ساخته بودن :D
به نظر من اگر زندگی یه سیاستمدار پایین تر مثلا یه سناتور ، فرماندار یا حتی شهردار رو روایت میکردن خیلی بهتر از آب درمیومد .

hs_gamer

کاربر سایت
Jul 26, 2013
870
نام
حمزه
نتفلیکس طی اظهاریه‌ای که منتشر کرد، کوین اسپیسی بازیگر و تهیه‌کننده‌ی اجرایی سریال House of Cards رو به‌طور رسمی از این مجموعه اخراج کرد.
:|

هوس او کاردز بدون کوین اسپیسی یه چیزی تو مایه های سوپرانوز بدون گاندولفینی ـه، مکس پین بدون مکس، آش رشته بدون رشته، میشه مگه؟ :D

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
4,569
نام
وحید
نتفلیکس طی اظهاریه‌ای که منتشر کرد، کوین اسپیسی بازیگر و تهیه‌کننده‌ی اجرایی سریال House of Cards رو به‌طور رسمی از این مجموعه اخراج کرد.
امریکایی ها برخلاف دیدی که تو ایران نسبت بهشون هست بسیار رو مسائل اینچنینی حساس هستن چون جامعه امریکا اکثریت مذهبی معتقد داره که مشکلات زیادی سر همین سقط جنین هم بین خودشون هست چه برسه به این مورد که رسما ابتذال مطلقه
کوین اسپیسی با این توییت کلنگ به قبر خودش زد بازیگر توانایی هست حیف بود

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
3,228
نام
امیرحسین
امریکایی ها برخلاف دیدی که تو ایران نسبت بهشون هست بسیار رو مسائل اینچنینی حساس هستن چون جامعه امریکا اکثریت مذهبی معتقد داره که مشکلات زیادی سر همین سقط جنین هم بین خودشون هست چه برسه به این مورد که رسما ابتذال مطلقه
کوین اسپیسی با این توییت کلنگ به قبر خودش زد بازیگر توانایی هست حیف بود
البته این قضایا ربطی به توییت و همجنس گ.را بودنش نداره اصلا، تو هفته اخیر 10-20 نفر خبر از تعارض بهشون توسط اسپیسی دادن. چه توییتو می زد یا نه قضیه همین بود.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,779
نام
فرهاد
تا جایی که میدونم، نتفلیکس ادامه ساخت فصل 6 سریال House of cards رو کنسل کرده

• Like

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,927
آمار بیننده های قسمت چهارم فصل سوم سریال Mr Robot حدود 550 هزار نفر بوده

به نظر خود من، این قسمت ضعیف ترین قسمت کل سری بود

آمار بیننده های قسمت دوم فصل سوم با احتساب DVR حدود 1.04 میلیون نفر بوده

parham_safa

مدیر انجمن
Sep 24, 2005
10,907
نام
پرهام
سلام
دوستان لطفاً وارد جزئیات خبر کنسل شدن House Of Cards و مشکلاتی که برای کوین اسپیسی بوجود اومده نشید .

آخرین ویرایش:
  • Like

ps4 only

کاربر سایت
Jun 7, 2015
987
نام
علی جون
کسی stranger things 2 رو دیده؟شاخخخخ کار بود ۹ قسمت دیدم خیییلی چسبید عاالی بود

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 1, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟