stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
احتمال داره فصل ششم هم ساخته نشه، چون MRC و Netflix تولید فصل ششم رو تا مدت نامعلوم به حالت تعلیق درآوردن.

-----------------------------------------
به‌نظر خودم دیگه زیادی طولش دادن. من خودم از طرفدارهای پروپاقرص این سریال بودم، ولی انقدر الکی طولانیش کردن که هنوز رقبت نکردم فصل پنجمش رو ببینم.
مگه الان فیلمبرداریش شروع نشده!؟ ای بابا. حداقل به یک پایانی برسون. نکته جالبش کشمکش بین سیاست مدارها بود که بخوبی با فضای واقعی همخونی داشت.

• Like
Reactions: TheGodfather

hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
509
مگه الان فیلمبرداریش شروع نشده!؟ ای بابا. حداقل به یک پایانی برسون. نکته جالبش کشمکش بین سیاست مدارها بود که بخوبی با فضای واقعی همخونی داشت.

چرا، فکر کنم یه دوهفته‌ای میشه که تولیدش شروع شده. ولی فعلاً به حالت تعلیق دراومده تا اوضاع رو بررسی کنن.

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,179
احتمال داره فصل ششم هم ساخته نشه، چون MRC و Netflix تولید فصل ششم رو تا مدت نامعلوم به حالت تعلیق درآوردن.

-----------------------------------------
به‌نظر خودم دیگه زیادی طولش دادن. من خودم از طرفدارهای پروپاقرص این سریال بودم، ولی انقدر الکی طولانیش کردن که هنوز رقبت نکردم فصل پنجمش رو ببینم.
نه برادر شروع کردن الکی جو نده

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
Netflix cancels House of Cards amid Kevin Spacey allegations
این فصل پیشرو اخرین فصل house of cards هست:( این خبر تنها یک روز بعد از اتهام جنسی ای که علیه کوین اسپیسی زده شد منتشر شده با اینکه کمپانی گفته ماه ها پیش این تصمیم رو گرفته ولی ممکنه ربط به این اتهام داشته باشه.
بنظرم ربط خاصی نداره، عجله ای نبود میتونستن چند ماه دیگه خبرو بدن نیاز نبود بالافاصله بدن.
چه ربط داشته باشه چه نه بنظرم شدیدا داره کش پیدا میکنه سریال، درسته میشه هر فصل یک موضوع جدید رو کرد و سریالو پیش برد ولی دیگه فصل آخر جذابیت فصلای قبلو برا من نداشت.

TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,068
نام
Ali
سلام دوستان
وقت بخیر
ببخشید کسی اطلاعی از ادامه ی زیرنویس فصل اول سریال Mindhunter نداره؟
فکر کنم الان یک هفته ای میشه که فقط تا قسمت هشت زیرنویس شده!
چرا دو قسمت آخر زیرنویس نمیشه؟
و اینکه معلوم نیست چه تیمی عهده دار ترجمه بوده؟
سپاس

• Like
Reactions: Delux1 and stanley

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
819
نام
سپهر
کسی میدونه sinefield رو با زیرنویس هماهنگ از کجا میتونم دانلود کنم ؟
دو نسخه 720 رو دانلود کردم که هیچکدوم با زیرنویسهای موجود هماهنگ نبودن

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
بنظرم ربط خاصی نداره، عجله ای نبود میتونستن چند ماه دیگه خبرو بدن نیاز نبود بالافاصله بدن.
چه ربط داشته باشه چه نه بنظرم شدیدا داره کش پیدا میکنه سریال، درسته میشه هر فصل یک موضوع جدید رو کرد و سریالو پیش برد ولی دیگه فصل آخر جذابیت فصلای قبلو برا من نداشت.
اینم هست. اینا ولی میدونستن که ممکنه ابهام پیش بیاد. از طرفی با توجه به گفتهاشون و بیانه ای که درخصوص ازار جنسیه دادن احتمال ربط داشتنش زیاده. فقط برام جالبه اون شخص بعد از سی سال اومده فاش کرده این قضیه رو. سی سال! چه نوع ازار جنسی ای بوده که سی سال باهاش کلنجار میرفته از یک طرف ناراحت کننده است از طرفی هم نمیشه به این فکر نکرد که ممکنه از اب گلالود ماهی گرفتن باشه! وضعیتی شده هالیوود!

Poorya_2

کاربر سایت
Nov 10, 2012
203
نام
پوریا
سلام دوستان
وقت بخیر
ببخشید کسی اطلاعی از ادامه ی زیرنویس فصل اول سریال Mindhunter نداره؟
فکر کنم الان یک هفته ای میشه که فقط تا قسمت هشت زیرنویس شده!
چرا دو قسمت آخر زیرنویس نمیشه؟
و اینکه معلوم نیست چه تیمی عهده دار ترجمه بوده؟
سپاس

واسه منم سوال بود که با پرس و جو به این نتیجه رسیدم

کار ترجمه این سریال به صورت گروهی 3 تیمه بوده تیم mxsub،دیبامووی و لیل مدیا،اون 2 اپیزود اخر که مربوط به تیم دیبامووی میشده انجام ندادن و دلیل اینکه انجام نمیدن هم فعلا مشخص نیست
و جالب اینکه کس دیگه ای حاضر نیست کار ترجمه این دو قسمت هم انجام بده ، داستان عجیبی شده

کلا نمیشه ایرادی گرفت یا طلب کار بود به هر حال همینکه کار ترجمه هم به عهده گرفتن بازم جای تشکر داره

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
819
نام
سپهر
کو شرلوک کو هانیبال کو مستر روبات کو دث نوت ووو
باتوجه به امضام هیچکدوم از این سریالهایی که پیشنهاد کردید متاسفانه مورد پسند واقع نشد

---

دوستان سریال های دیگه ای معرفی کنید (لطفا به نمره ای که به هر سریال دادم توجه کنید و الکی پیشنهاد نکنید)

omid_13

کاربر سایت
Nov 22, 2013
599
نام
OmidLOL
باتوجه به امضام هیچکدوم از این سریالهایی که پیشنهاد کردید متاسفانه مورد پسند واقع نشد

---

دوستان سریال های دیگه ای معرفی کنید (لطفا به نمره ای که به هر سریال دادم توجه کنید و الکی پیشنهاد نکنید)
WestWorld - Stranger Things - leftovers این 3 تا رو اگر ندیدی حتما ببین :D

TWO-FACE2

کاربر سایت
Jun 21, 2013
165

---

من بین 4 تا تاپ سریال هات هیچ تشابهی نمبینم بغییر اینکه یه گروه هستن که داستان حول اونا میچرخه با توجه به این peaky blinders رو پیشنهاد میدم ،یه نگاه به ash vs evil dead هم بندازی شاید خوشت امد

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Adroit

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر