HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
اون قضیه This is a True Story جُکه و از روی فیلمش برداشته شده :D حتی تو فصل سوم هم موقعی که اینو مینویسه True Story ـش پاک میشه و This is a Story میمونه :D

فارگو رو تازه سیزن 2 رو شروع کردم. واقعا سریال خوبیه.
فقط یک سوالی هست. من شنیده بودم سریال داستان فیلمشه که 1996 اومده. فیلمو ندیدم ولی توی سریال میگه بر اساس اتفاقات واقعی و حوادث در سال 2006 رخ داده :| :|

Silent Siren

کاربر سایت
Aug 31, 2014
207
نام
مهدی
فقط یک سوالی هست. من شنیده بودم سریال داستان فیلمشه که 1996 اومده. فیلمو ندیدم ولی توی سریال میگه بر اساس اتفاقات واقعی و حوادث در سال 2006 رخ داده :| :|

این شرح حال و چند خط توضیحی، {This Is A True Story و ...} که اول فیلم خود کوئن‌ها و هر اپیزوود سریال نوشته میشه یجورایی یه استایل منحصر به فرد برای روایت داستان و حوادث به اصطلاح واقعیه‌ای که کوئن‌ها با فیلم اصلی به کار گرفتنش که بعد از اون هاولی خالق سریال هم دست روی همین قضیه گذاشت و داستان و حوادثی که میخواست تعریف کنه رو داخل همین چارچوب {True Story} تعریف کرد. البته یه سری اتفاقات مشابه سریال و فیلم اصلی توی همین مناطق طی همون سالها رخ داده اما نه به بزرگی و تاثیرگذاری و گستردگی خط داستانی خود یونیورس فارگو. و جلوتر داخل یکی از اپیزود های فصل دوم یه منبع و کتابی معرفی میشه به نام "The History Of True Crime In Midwest" که طی اون نشون میدن تمام جنایات و حوادث و قتل‌های این مناطقی که سریال و فیلم درش جریان داره، داخل این کتاب ثبت و ضبط شدن و حتی محدود به یکی دوتا ماجرا هم نمیشن و انگار سه فصل سریال و فیلم کوئن‌ها تنها چهار چپتر از چپترهای بی‌شمار این کتابن. که البته باید گفت این منبع و کتاب هم وجود خارجی نداره و یجورایی مثل همون حقه روایتی True Story دیگه جهان فارگوئه...

این ادامه‌ای هم که میگن درسته چون با اینکه کل یونیورس Fictional هستش، هاولی سعی کرده یه ارتباط و یه وابستگی‌هایی بین فصل‌های سریال و خود فیلم باشه.

فصل اول فارگو جایی دنبال میشه که یکی از شخصیتای اون {همون صاحب فروشگاه زنجیره‌ای} در اصل کسی بوده که بعد ها تونسته کیف پولی که استیو بوسمی آخر فیلم کوئن‌ها زیر برف پنهان کرده بود رو پیدا کنه. یا مثلا شخصیتهای کلیدی و اصلی فصل یجورایی رابطه مستقیم دارن با بعضی از شخصیت های فصل دوم...مالی شخصیت زن کاراگاه فصل اول دختر لو سالورسون شخصیت قهرمان فصل دومه و از این دست ارتباط کوچیک.

Last edited by a moderator:

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
این The Deuce حاله غریبی داره! از یه طرف راحت میتونه جانشین برحق The Wire باشه، از اونطرف جیمز فرانکو یکی از بهترین بازیهای خودشو ارایه داده.
شخصیتا یکی کامل تر از اونیکی و قشنگ میشه هرکدومشون رو درک کرد. انتظار کمتری از دیوید سیمون نمیرفت. بعد از کم لطفی به Treme بنظر میرسه بیننده ها سر عقل اومدن و آمار سریال هم بد نبوده.

• Like
Reactions: ashi73 and hs_gamer

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
دوستان از اونجایی که 3 تا از بهترین سایتهای دانلود سریال و فیلم رو تخته کردند، کسی جایی سراغ داره آرشو خوبی داشته باشه و هر سریالی با کیفیتهای مختلف گزاشته باشه؟ حالا خارجی یا ایرانی بودن سایت مهم نیست ولی سایت قوی باشه

پ ن : بعضی از سایتهای ایرانی خیلی اکانت VIPشون گرونه، لطفا ارزون معرفی کنین :D

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,147
نام
پویان
پوستر جدید از پانیشر
a98e03314f6b6967b7baba8a7243a729.jpg

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
یادمه چند نفر بودیم تو انجمن هی تعریف و تمجید میکردیم از The Leftovers تا بالاخره چند نفرو بکشونیم پای این شاهکار.
الان دوست دارم دعوتتون کنم به تماشای Outlander ، فصل جدیدشم در حال پخش مثل همیشه لذت بخش و عالیه .
فقط درام پسندا لطفا نگاه کنن در غیر اینصورت میتونه برای بقیه بورینگ باشه : دی

این The Deuce حاله غریبی داره! از یه طرف راحت میتونه جانشین برحق The Wire باشه، از اونطرف جیمز فرانکو یکی از بهترین بازیهای خودشو ارایه داده.
شخصیتا یکی کامل تر از اونیکی و قشنگ میشه هرکدومشون رو درک کرد. انتظار کمتری از دیوید سیمون نمیرفت. بعد از کم لطفی به Treme بنظر میرسه بیننده ها سر عقل اومدن و آمار سریال هم بد نبوده.

شدیدا تایید میشه ، بوی ناب ـی و پر خرجی از همه سکانساش میاد. مگی جیلنهال خیلی قوی بازی میکنه لامصب.

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,147
نام
پویان
پانیشر به daredevil ربط داره ؟ یعنی باید دیده باشیم daredevilـو ؟
نه خیلی.
از یکی از بچه ها بخواه، تو اسمویلر ماجرای های پانیشر و دیردویل رو بگه. بخون همونا رو؛ کافیه.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

• Like
Reactions: LAMBERT

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
دوستان از اونجایی که 3 تا از بهترین سایتهای دانلود سریال و فیلم رو تخته کردند، کسی جایی سراغ داره آرشو خوبی داشته باشه و هر سریالی با کیفیتهای مختلف گزاشته باشه؟ حالا خارجی یا ایرانی بودن سایت مهم نیست ولی سایت قوی باشه

پ ن : بعضی از سایتهای ایرانی خیلی اکانت VIPشون گرونه، لطفا ارزون معرفی کنین :D
pasrips.com نمیدونم ارشیوش چجوریه اما بروز هست و کیفیت های مختلف را میزاره من که راضیم
فقط یک نکته اگر میخوای به طور عادی ازش دانلود کنی باید چند بازی POP-upها را ببندی تا به لینک دانلود برسی
چیزشکن هم فراموش نشه

• Like
Reactions: aliahmadi2

Mr.Nikyar

کاربر سایت
Nov 13, 2013
269
نام
نیکیار
pasrips.com نمیدونم ارشیوش چجوریه اما بروز هست و کیفیت های مختلف را میزاره من که راضیم
فقط یک نکته اگر میخوای به طور عادی ازش دانلود کنی باید چند بازی POP-upها را ببندی تا به لینک دانلود برسی
چیزشکن هم فراموش نشه
بجا com بزن in ، چیز شکن هم فراموش کن :)

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
اقا من نشستم دوباره سه گانه بتمن نولان رو دیدم بعد جو گیر شدم این گاتهام چه جوری ارزش داره دانلود کنم ؟
اگه برا بتمنش میگی که خبری از بتمن توش نیست و بچگی بروس وین هست، در کل سریال خوبیه ولی درکل چیزی نیست که بخوای خیلی دل ببندی بهش ولی برا آشنایی با شخصیتای گاتهام و گذشته بتمن بنظرم خیلی خوبه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر