گفتگو درباره سریال ها (معرفی در پست اول تاپیک_پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,927
Review های Marvel's Inhumans اومده و متاسفانه اصلا خوب نیست
به طور کل Marvel داره توی MCU TV Series ضعیف عمل می کنه، یک نقد از واژه Overextended برای حال و روز این روزای MCU TV Series استفاده کرده
بر خلاف کل سری تا پارسال همه عناوینش در سطح عالی بودن، امسال تا اینجا سال خوبی برای TV Series نبوده، Iron Fist که فیل محض بود، The Defenders اون چیزی که باید می شد نشد، Inhumans هم که اینطوری از آب در اومده
تا آخر امسال من که خودم به Runaways هم امیدی ندارم، امیدم به حضرت آقا پانیشر اه که بیاد انقلابی به پا کنه

پ.ن: نتیجه اخلاقی این که فعلا به صلاحه حقوق X-MEN دست همون فاکس باشه :D
پ.ن2: این Scott Buck رو باید با لگد بندازن بیرون، دوتا کار فیل توی یک سال تحویل داد کل MCU TV Series رو با خاک یکی کرد

آخرین ویرایش:

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,806
نام
nucky thompson
من Narcos رو ندیدم کلا ، ارزش داره فصل یک و دو رو از یه انکودر خوب دانلود کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ سریالی هست که آخرش بگی WoW ؟
سریالش عالیه . من پیشنهاد می کنم شما شروع کنی . دقیقا آخرش این طوری نیست که بگی واو ولی درگیرت می کنه .
Review های Marvel's Inhumans اومده و متاسفانه اصلا خوب نیست
به طور کل Marvel داره توی MCU TV Series ضعیف عمل می کنه، یک نقد از واژه Overextended برای حال و روز این روزای MCU TV Series استفاده کرده
بر خلاف کل سری تا پارسال همه عناوینش در سطح عالی بودن، امسال تا اینجا سال خوبی برای TV Series نبوده، Iron Fist که فیل محض بود، The Defenders اون چیزی که باید می شد نشد، Inhumans هم که اینطوری از آب در اومده
تا آخر امسال من که خودم به Runaways هم امیدی ندارم، امیدم به حضرت آقا پانیشر اه که بیاد انقلابی به پا کنه

پ.ن: نتیجه اخلاقی این که فعلا به صلاحه حقوق X-MEN دست همون فاکس باشه :D
پ.ن2: این Scott Buck رو باید با لگد بندازن بیرون، دوتا کار فیل توی یک سال تحویل داد کل MCU TV Series رو با خاک یکی کرد
البته دیفندرز انصافا فیل نبود . درسته شاید اون چیزی که باید میشد نشد ولی به نظرم گند هم نزد . ولی با آیرون فیست موافقم . کل امیدمون فقط به پانیشره که امیدوارم سازنده ها از پتانسیل کار به درستی استفاده کرده باشن

• Like
Reactions: Sir Ryan Giggs

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,927
سریالش عالیه . من پیشنهاد می کنم شما شروع کنی . دقیقا آخرش این طوری نیست که بگی واو ولی درگیرت می کنه .

البته دیفندرز انصافا فیل نبود . درسته شاید اون چیزی که باید میشد نشد ولی به نظرم گند هم نزد . ولی با آیرون فیست موافقم . کل امیدمون فقط به پانیشره که امیدوارم سازنده ها از پتانسیل کار به درستی استفاده کرده باشن
من کجا گفتم The Defenders فیل اه؟ گفتم اون چیزی که باید می شد نشد

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
1,854
فصل 3 narcos دقیقا ادامه اخر فصل 2 هست
امیدوارم مثل پابلو خفن باشه کارتل جدید

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: amir72

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,806
نام
nucky thompson
من کجا گفتم The Defenders فیل اه؟ گفتم اون چیزی که باید می شد نشد
درسته منظورم تاکید به این بود که مثل آیرون فیست نیست . و اون قدرم بد نبود که بخوایم کل یونیورس سریالی مارول رو امسال ضعیف قلمداد کنیم . در حد لوک کیج و آیرون قیست که حساب کنیم دیفندرز خیلی خوب بود . ولی نسبت به دیردویل و جسیکا جونز سطحش یکم پایین تر بود

Origami 2008

کاربر فعال
Oct 2, 2014
3,360
نام
سپهر
الان داشتم سریال Hand Of God رو نگاه میکردم. واقعا از اون سریالایی که خوراک خودمه! موضوع و ایده جالبی داره و میتونه سرگرمتون کنه. آمازون دست کمی از نت فلیکس نداره و خوب دارن رقابت می کنند.

se7en sin

کاربر سایت
May 20, 2012
904
نام
︻デ═一︻デ═一
بهترین کیفیت موجود GOT چیه ؟؟ من یکی پیدا کردم هر قسمت حدود 4.5 گیگ بهتر از اینم هست؟؟
بعد اینا کیفیتی هست که باش پخش شدن ؟ یا اونا اصلا لیک نمیشن؟؟

• Like
Reactions: arash20050

Madison

کاربر سایت
Jul 16, 2012
776
نام
شهاب
اوه اوه :D
من اصلا ادامه ی Narcos رو فراموش کرده بودم . مونده بودم بعد از گات چی ببینم که بعد از دو سه ماه اومدم اینجا چشمم به جمال Narcos روشن شد :D

• Like
Reactions: amir72

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,225
نام
پويان
دوستانی که از سریال های انیمیشنی کمدی لذت میبرند؛ حتما Archer رو هم امتحان بکنند! عالیه به نظر من!
اکشن و کمدی رو در کنار هم داره.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

• Like
Reactions: hooman1995

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,705
نام
آرش
وسطای قسمت 17 بود که به‌نظر میومد تمام معماهای Twin Peaks: The Return دارن به‌شیوه‌ی Fan Service مئابانه‌ای جواب داده می‌شند. اتفاقی که در نگاه اول جالب به‌نظر می‌اومد، ولی اونوقت فصلِ 3 می‌شد مثل بقیه‌ی سریال‌های این روزها. حتی اولِ قسمت فسمت 17، گوردون کول یکی از رازهای سریال رو فقط با دیالوگ برملا می‌کنه؛ چیزی که اصلا شبیه به این فصل از Twin Peaks نبود. Exposition و سونامیِ دیالوگ اگه مثل The Leftovers به‌خوبی نوشته شده باشند، اتفاقا خیلی هم خوب هستند ولی نه برای سریالی که بعد از 25 سال اومده تا یه تکون دوباره به تلویزیون و ساخت سریال‌ها بده. اما لینچ آدم رو ناامید نمی‌کنه. 70-80 دقیقه‌‌ی آخرِ این Finale دوساعته، کاملا ورق رو برگردوند. اون 30 ثانیه‌ی آخر این فصل هم قطعا احساسات خاصی رو در طرفدارهای Twin Peaks برمی‌انگیزه.

این فصل از Twin Peaks، قطعا برای من یکی از بهترین تجربه‌های تلویزیونی بود. بعید می‌دونم مثل دوفصل اول، سریال‌های زیادی از سریِ جدید تاثیر بگیرند ولی بدون‌شک Twin Peaks: The Return، یکی از شاهکارهای چندسال اخیرِ جعبه‌ی جادویی و پایانی شوکه‌کننده و در عین حال بی‌نظیر و شگقت‌انگیز، برای دنیای Twin Peaks بود.

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
7,207
نام
ali
دوستان کسی لینک دانلود پایان دوم اشنایی با مادر رو میتونه پی وی بفرست ؟ ممنون میشم
پ ن: پیدا شد تنکس :D

واقعا سریال توپی بود کلی با احساساتمون بازی کرد و منم پایانش رو دوست داشتم. نمیدونم چرا خیلی ها اعتراض شدید کردند ولی خب دوست دارم اون پایان دیگه هم ببینم

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 2, مهمان: 3)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟