susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
دوستان یه سوال بی ربط
چرا سایت تاینی سریال بازی تاج و تخت رو بصورت بلوری نمیزاره؟ + بجز سایت سینما سایتی سراغ دارین که بصورت بلوری این سریال رو گذاشه باشه

یه سایت خوب تورنت که سریالا توش باشن ممنون میشم معرفی کنید
psarips.com
اخرین فیلم و سریالها را با بهترین کیفیتهاش میزاره ( لینک تورنت )

dooni

کاربر سایت
Jun 30, 2012
565
house of cards رو تموم کردم دقایقی پیش
همونطور که مستحضر هستین سریال کاملا دیالوگ محوره ولی با همین چارچوبی که داره حجم عظیمی از ادرنالین ترشح میکنه در بدن :D
تگ اسپویلر چطوری میذاشتن دوستاان؟یادم رفته :D

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
دوستان ـی که سریال ترسناک میخوان.
Channel Zero نقداشو خوندم همشون میگن بهتری هارور روی تلویزیون ـه الان
داستانش هم اینه هر فصلش رو به یکی از داستان های ترسناک اینترنتی یا به اصطلاح Creepypasta اختصاص دادن
فصل جدیدش هم تازه یه قسمتش پخش شده .

• Like
Reactions: amir72

Sir Ryan Giggs

کاربر سایت
Oct 19, 2008
585
house of cards رو تموم کردم دقایقی پیش
همونطور که مستحضر هستین سریال کاملا دیالوگ محوره ولی با همین چارچوبی که داره حجم عظیمی از ادرنالین ترشح میکنه در بدن :D
تگ اسپویلر چطوری میذاشتن دوستاان؟یادم رفته :D

فرانسیس و کلیر به قدری عالی و بی نقص در نقش خودشون فرو رفتن که مقایسه این دو نفر با رئیس جمهور احمق فعلی و فرست لیدی احمق تر از خودش کاملا خنده داره ... سریال مورد علاقه باراک اوباما ... بلوری فصل 5 هم منتشر شده .

dooni

کاربر سایت
Jun 30, 2012
565
فرانسیس و کلیر به قدری عالی و بی نقص در نقش خودشون فرو رفتن که مقایسه این دو نفر با رئیس جمهور احمق فعلی و فرست لیدی احمق تر از خودش کاملا خنده داره ... سریال مورد علاقه باراک اوباما ... بلوری فصل 5 هم منتشر شده .
تو این فصل اخر یکی دو موردش تو ذوقم زد یکم،کنار رفتن ناگهانی و خیلی اسون کانوی و حذف شدن اون شکلی کتی دورنت تو اپیزود 12 که حس کردم نویسنده هام گیر کردن که چیکارش کنیم اینو تو این دو تا اپیزود کرم نریزه :D تو این موردم که منبع لیک خبرا خود فرانک بود غافلگیر شدم ولی یادمه چنتا سکانس دو نفره با داگ داشتن که در مورد منبع لیک صحبت میکردن،حس کردم یه مقدار سرهم بندی شده...نقاط مثبت سریال به قدری زیاده که این مساعل راحت فراموش میشه...شدیدا مناظر فصل 6 ام

• Like
Reactions: Sir Ryan Giggs

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
از انکودر psa راضی هستی ؟

فقط x265 انکود میکنه؟

کیفیت 720 brrip x265 با 720 brrip x264 قابل مقایسه هست ؟ فرقی دارن اصلا باهم؟
من فقط دانلود میکنم و میبینم به این چیزها اهمیت نمیدم :D
ولی کسی که به من این انکودر معرفی کرد خودش نسبت به همین چیزها حساس بود

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
تو این فصل اخر یکی دو موردش تو ذوقم زد یکم،کنار رفتن ناگهانی و خیلی اسون کانوی و حذف شدن اون شکلی کتی دورنت تو اپیزود 12 که حس کردم نویسنده هام گیر کردن که چیکارش کنیم اینو تو این دو تا اپیزود کرم نریزه :D تو این موردم که منبع لیک خبرا خود فرانک بود غافلگیر شدم ولی یادمه چنتا سکانس دو نفره با داگ داشتن که در مورد منبع لیک صحبت میکردن،حس کردم یه مقدار سرهم بندی شده...نقاط مثبت سریال به قدری زیاده که این مساعل راحت فراموش میشه...شدیدا مناظر فصل 6 ام
کل سریال فوق العادس در کل ولی این اواخر شدیدا حس میکردم دارن کش میدن، این فصل 5 اینقد بالا پایین و افت و اوج داشت که گیج شدم :D کل داستان شروع انتخابات که با دانبار شروع شد و با کانوی ادامه پیدا کرد شدیدا شاخ بود از آخر خیلی کشکی و سریع داستان کانوی به پایان رسید و حذف شد از سریال نیمه دوم فصلم رسما حس میکردم هیچ موضوع خاصی برای ارائه ندارن دوباره برگشتن به قضیه زوئی بارنز و لو رفتن گند کاریای رئیس جمهور :D
خوب تموم شد ولی امیدوارم دیگه کش ندن سریالو فصل بعد تو اوج تموم کنن.

• Like
Reactions: dooni

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
دوستان یه سوال بی ربط
چرا سایت تاینی سریال بازی تاج و تخت رو بصورت بلوری نمیزاره؟ + بجز سایت سینما سایتی سراغ دارین که بصورت بلوری این سریال رو گذاشه باشه

یه سایت خوب تورنت که سریالا توش باشن ممنون میشم معرفی کنید
چه کیفیتی مد نظرته ؟
سایت نایت مووی کیفیت عالی گذاشته.خود من گرفتم.برای هر فسمت حدود 8 گیگ هست.کل 6 فصل میشه 360 گیگ.که فصل 7 هنوز بلوری نیومده.
x3ay_z02.png
d0fq_z01.png

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Mr.Nikyar

dooni

کاربر سایت
Jun 30, 2012
565
کل سریال فوق العادس در کل ولی این اواخر شدیدا حس میکردم دارن کش میدن، این فصل 5 اینقد بالا پایین و افت و اوج داشت که گیج شدم :D کل داستان شروع انتخابات که با دانبار شروع شد و با کانوی ادامه پیدا کرد شدیدا شاخ بود از آخر خیلی کشکی و سریع داستان کانوی به پایان رسید و حذف شد از سریال نیمه دوم فصلم رسما حس میکردم هیچ موضوع خاصی برای ارائه ندارن دوباره برگشتن به قضیه زوئی بارنز و لو رفتن گند کاریای رئیس جمهور :D
خوب تموم شد ولی امیدوارم دیگه کش ندن سریالو فصل بعد تو اوج تموم کنن.
با این قضیه کش دادن موافقم...ولی مشکلی ندارم باهاش...کوین اسپیسی همونطوری بی حرکت بشینه دوربینو نگا کنه باز من ادامه میدم سریالو :D
دوستان من امروز نت نامحدود دارم :DB-) سریال خاصی هست که دانلود کنم؟ بریکینگ بد،فارگو،هاوس او کاردس ، گیم او ثرونزو دیدم...فیلمم معرفی کنین اوکیه.ناظم تاپیک نبینه فقط :D

• Like
Reactions: majidred2011

Mr.Nikyar

کاربر سایت
Nov 13, 2013
269
نام
نیکیار
چه کیفیتی مد نظرته ؟
سایت نایت مووی کیفیت عالی گذاشته.خود من گرفتم.برای هر فسمت حدود 8 گیگ هست.کل 6 فصل میشه 360 گیگ.که فصل 7 هنوز بلوری نیومده.
ممنون دوست عزیز

بودجه دانلودی من نهایت هر قسمت 500 مگه:D

Mr.Nikyar

کاربر سایت
Nov 13, 2013
269
نام
نیکیار
خب پس از سایت imovie-dl بگیر.... اون بلوری هاش کیفیتش از سایت های مشابه خیلی بهتره.:-bd
راجب همین سایتی که شما گفتی

سریال true detective فصل دومش بلوری نیومده ولی این سایت زده بلوری داره !

شما اکانت این سایت رو داری؟چند نفر برن توش بن نمیشه اکانت؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر