hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
509
آنتولوژی جدید Channel 4 با نام Electric Dreams که براساس داستان‌های Philip K. Dick ـه و به سبک بلک میرور ساخته شده، شروع شد و قسمت اولش هم خیلی خوب بود. بازی Holliday Grainger هم توی Strike خوب بود و هم توی این سریال. برایان کرنستن هم یکی از تهیه‌کنندگان اجراییه و در یکی از قسمت‌ها هم نقش‌آفرینی می‌کنه.

• Like
Reactions: arash1996

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
emmy امسال که در حد جک بود قشنگ :D مجری و نامزدا عالی بودن ولی فقط دیگه مونده بود Best Comedy رو هم بدن Handsmade Tale :D
من دانلود کردم ولی ندیدمش خوب هست حالا؟ :-/
خودم ندیدم نظری ندارم، ولی کل مراسم تقریبا به دو قسمت تقسیم شده بود: بخش درام کامل مال Handsmade tale بود بخش کمدی هم مال Veep یکی دوتا هم آتلانتا برد بقیه نامزا حکم سیب زمینی رو داشتن رسما :D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: arash1996

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
emmy امسال که در حد جک بود قشنگ :D مجری و نامزدا عالی بودن ولی فقط دیگه مونده بود Best Comedy رو هم بدن Handsmade Tale :D
من دانلود کردم ولی ندیدمش خوب هست حالا؟ :-/

جک بودنش همین بس که اصلا The Leftovers نبود. نه خودش نه بازیگراش دیگه Carrie Coon چیکار باید میکرد که نکرد؟! :| از طرفی هم اره امی نباید میگرفت اسکار باید میگرفت دیگه! -_-

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
دوستان من تا الان سه فصل كامل از سريال The Shield را ديدم و ميخواستم بدونم كيفيت بالاتري از DVDRIP وجود نداره؟

من از يه سايت خارجي دانلودش ميكنم كه در مقايسه با لينكايي كه تو سايت هاي ايراني هست بهتره ولي هنوزم نميشه اسم كيفيت خوب روش گذاشت.

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
به خاطر بازیش که خاطرات خشن زیادی ازش دارم منتظر و مشتاقم تا سریال Punisher بیاد و ببینم .. فقط یک سوالی اینکه قبلش نیاز هست سریالی ببینم یا از خودش شروع کنم کافیه؟
یه سوال در مورد سریال westworld قسمت 8 اسپویل داره
چرا فورد به برنارد دستور داد که elsie رو بکشه؟ اون که یه جورایی بهشون کمک کرد که خیانتی که علیه فورد داشتن میکردن(مخابره کردن id هوست ها) داشتن میکردن فاش بشه.شاید هم نکشتش؟
در تاپیکش بپرس راحت هم بپرسی هم بهتر جواب بگیری
تا اونجایی که یادم میاد السی مرگش مبهم هست و گفته میشه فصل دوم بر میگرده

• Like
Reactions: amir72

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
به خاطر بازیش که خاطرات خشن زیادی ازش دارم منتظر و مشتاقم تا سریال Punisher بیاد و ببینم .. فقط یک سوالی اینکه قبلش نیاز هست سریالی ببینم یا از خودش شروع کنم کافیه؟

در تاپیکش بپرس راحت هم بپرسی هم بهتر جواب بگیری
تا اونجایی که یادم میاد السی مرگش مبهم هست و گفته میشه فصل دوم بر میگرده
پانیشر اولین بار تو فصل دوم دیردویل اومده بود . برای همین بهتره که اون سریال رو ببینی . و خب باید فصل اول دیردویل رو ببینی که بعد بتونی دو اش رو ببینی . که من پیشنهاد می کنم اگه وقت داری بشینی ببینی . چون فصل دوم پانیشر نقش کلیدی ای داشت و یهترین سکانس های فصل دو رو داشت . ارزش داره بشینی فقط به خاطر اون کل سریال رو ببینی .

3RFAN

کاربر سایت
Jul 6, 2014
84
نام
ERFAN
خب به سلامتی هرچه تمام تر sopranos تموم شد بسیار سریال خوش ساختی بود.بازیگر نقش تونی سوپرانو بسیار گزینه مناسب واسه نقشش بود و کاملا فیت نقشش بود و خیلی هم خوب بازی کرد .
با این پایانی که سریال داشت سریال تو ذهن مخاطبان هنوز ادامه داره

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: kanway

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,479
نام
آرش

خودم ندیدم نظری ندارم، ولی کل مراسم تقریبا به دو قسمت تقسیم شده بود: بخش درام کامل مال Handsmade tale بود بخش کمدی هم مال Veep یکی دوتا هم آتلانتا برد بقیه نامزا حکم سیب زمینی رو داشتن رسما :D
کلا Emmy هرسال میومد به سریال‌های پربیننده جایزه می‌داد، امسال اومد مثل Golden Globe عمل کرد. The Handmade's Tale رو هم که بیخیال بشیم، Big Little Lies چطور اون همه جایزه برد، اونم درحضور The Night Of? سریال به اون مضحکی که با اون تویست آخرش مضحک‌تر هم شد، (LBL به‌طور کلی سریال خوبی بود ولی بعضی‌جاها حقیقتا خنده‌دار می‌شد) چطور جوایز رو از TNO می‌گیره؟ البته من دلیل توجه بیش از حد به جفتشون رو مثل خیلی‌های دیگه می‌دونم ولی بیخیالش ...

پ.ن: Veep رو من ندیدم ولی باید به‌شکل فضایی خوب بوده باشه که لیاقت جایزه‌ای که از Atlanta گرفت رو داشته باشه :D
پ.ن 2: من این مراسم رو از همون زمان نادیده‌گرفتن The Leftovers تحریم کردم و خود مراسم رو هم ندیدم ولی این لیست برنده‌ها باعث شد که به سکوتم پایان بدم :D

Mr.Nikyar

کاربر سایت
Nov 13, 2013
269
نام
نیکیار
دوستان یه سوال بی ربط
چرا سایت تاینی سریال بازی تاج و تخت رو بصورت بلوری نمیزاره؟ + بجز سایت سینما سایتی سراغ دارین که بصورت بلوری این سریال رو گذاشه باشه

یه سایت خوب تورنت که سریالا توش باشن ممنون میشم معرفی کنید

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
دوستان یه سوال بی ربط
چرا سایت تاینی سریال بازی تاج و تخت رو بصورت بلوری نمیزاره؟ + بجز سایت سینما سایتی سراغ دارین که بصورت بلوری این سریال رو گذاشه باشه

یه سایت خوب تورنت که سریالا توش باشن ممنون میشم معرفی کنید

تاینی فعلا رفته مرخصی انگار :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر