Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,105
نام
پویان
جالبه لوگوی پانیشر ترکیبی از لوگوی فیلم 2005 و 2008 به نظر میاد . عجیب اینه که لوگوی اسکلتش دقیقا مثل فیلم 2005 شده . ولی تو دیردویل طراحی اسکلت متفاوت بود . هرچند به نظرم بهترین کارو کردن . چون اسکلت 2005 بهترین دیزاین رو داشت از نظر من
بهترین بازیگر برای پانشیر, ری استیونسن (پانیشر 2008) هست. قد بلند, صورت سنگی, مدل مو هاش هم دقیقا مثل کمیک ها هست.
عالی بود اون فیلم. پانشیر خالص. خشونت بالا. همه چیز تمام.
نمیدونم چرا خیلی مورد توجه قرار نگرفت و خوب فروش نکرد.

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,723
نام
nucky thompson
بهترین بازیگر برای پانشیر, ری استیونسن (پانیشر 2008) هست. قد بلند, صورت سنگی, مدل مو هاش هم دقیقا مثل کمیک ها هست.
عالی بود اون فیلم. پانشیر خالص. خشونت بالا. همه چیز تمام.
نمیدونم چرا خیلی مورد توجه قرار نگرفت و خوب فروش نکرد.
آره استیونسون واقعا از نظر چهره نزدیک ترین پانیشر به کمیک ها بود . یکم از نظر فضا و فیلم نامه و بازیگرا (جز استیونسون و وست) رده ب بود . برای همین خیلی ها نادیده می گیرنش. ولی برنتال هم پانیشر خشن و خوبی بود. از نظر کاراکتر برنتال بهترین پانیشره. پانیشر استیونسون یک قهرمان بود. ولی شخصا به نظرم پانیشر یک ضدقهرمانه که شرایط اون رو تو جبهه خیر گذاشته. که برنتال این رو عالی در آورده

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,723
نام
nucky thompson
Daredevil's Deborah Ann Woll Joins Cast of Netflix's The Punisher

این چی میگه!؟ این دختره لوس و نچسب رو تو پانشیر هم باید تحمل کینم!؟

با این که خوبه . نچسب اون دختر سیاه پوسته تو فلشه . دبورا بد نبود تو دیر دویل . البته احتمالش هم بود .چون این کاراکتر بیشترین ارتباط رو با فرانک بر قرار کرده بود و تقریبا اکثر راز های زندگی فرانک رو اون کشف کرده بود . بهترین سایدکیک برای فرانک همین کاراکتره . خیلی به این سریال نتفلیکس امیدوارم . خدا کنه خشونتش به اندازه فصل دوم دیردویل باشه سکانس زندان فصل دوم فوق العاده بود

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,105
نام
پویان
با این که خوبه . نچسب اون دختر سیاه پوسته تو فلشه . دبورا بد نبود تو دیر دویل . البته احتمالش هم بود .چون این کاراکتر بیشترین ارتباط رو با فرانک بر قرار کرده بود و تقریبا اکثر راز های زندگی فرانک رو اون کشف کرده بود . بهترین سایدکیک برای فرانک همین کاراکتره . خیلی به این سریال نتفلیکس امیدوارم . خدا کنه خشونتش به اندازه فصل دوم دیردویل باشه سکانس زندان فصل دوم فوق العاده بود
من اون سکانس رو دیدم؛ یاد بازی شاهکار (The Punisher (2005 افتادم!! عالی بود!! :x ^:)^
اون سکانس رو من با یکی از دوستام جنازه ها رو شمردیم!! 10 نفر رو با دست خالی کشت!!

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,516
نام
حسین
اول از همه بهتون پیشنهاد میکنم دو فصل بعدی رو نبینید تا خاطرات خوشی از این دو فصل شاهکار براتون به جا بمونه ، جدا که شاهکار بود برا من در سطحه bb و got قرار میگیره
فازشون چیه میخوان بدون اسکوبار ادامه بدن سریالو نصف جذابیت سریال با مردن گوستاوو برا من از بین رفت ولی خوب اون دیگه بر اساس واقعیت بود قابل تحمل بود ولی بدون اسکوبار و قاتلاش اصلا قابل تحمل نیست باید همینجا تمومش میکردن
با اون سکانس های اخر هم احتمالا میخوان به داستان اون کارتل نچسبو و مضخرفه کالی و اون زن رو مخه جودی بپردازن:-&
فقط در یه صورت ادامه این سریالو میبینم که کلا برن سراغ داستان یه قاچاقچیه دیگه

• Like
Reactions: NO ps3 and Erfan_77

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,338
نام
Majid
اول از همه بهتون پیشنهاد میکنم دو فصل بعدی رو نبینید تا خاطرات خوشی از این دو فصل شاهکار براتون به جا بمونه ، جدا که شاهکار بود برا من در سطحه bb و got قرار میگیره
فازشون چیه میخوان بدون اسکوبار ادامه بدن سریالو نصف جذابیت سریال با مردن گوستاوو برا من از بین رفت ولی خوب اون دیگه بر اساس واقعیت بود قابل تحمل بود ولی بدون اسکوبار و قاتلاش اصلا قابل تحمل نیست باید همینجا تمومش میکردن
با اون سکانس های اخر هم احتمالا میخوان به داستان اون کارتل نچسبو و مضخرفه کالی و اون زن رو مخه جودی بپردازن:-&
فقط در یه صورت ادامه این سریالو میبینم که کلا برن سراغ داستان یه قاچاقچیه دیگه
والا این قضیه از همون اول هم مشخص بود اگه میخواستن فقط داستان اسکوبار رو روایت کنن اسم سریالو این نمیزاشتن ولی حالا که این اسمو روش گذاشتن تا 10 فصلم میتونن داستان اعضای مختلف این گروه رو روایت کنن، گرچه منم دوس داشتم همینجا تموم میشد ولی خب کسی که تونسته این دو فصلو به این محشری در بیاره دو فصل بعدو بعید میدونم خراب کنه، درسته شخصیتا هیچ کدوم در حد پابلو نیستن ولی وقتی تمرکز اصلی داستان بیوفته روشون احتمال اینکه موفق بشه زیاده.

---
این Ash vs evil dead چقد خوبه، قسمت دوم پخش زمین بودم : )))

آخرین ویرایش:

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,624
نام
iMAN
من اون سکانس رو دیدم؛ یاد بازی شاهکار (The Punisher (2005 افتادم!! عالی بود!! :x ^:)^
اون سکانس رو من با یکی از دوستام جنازه ها رو شمردیم!! 10 نفر رو با دست خالی کشت!!
سر اون سکانس خانواده دیدن منو ...هیچی دیگه جدیدا در خفا سریال میبینم...!!!! :)):)):)):)):D:D:D

• Like
Reactions: Alkazar and leonk13

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
سریال جدید شبکه Syfy مورد تشویق منتقدان گرفته و اون رو یکی از بهترین سریال های Horror امسال می دانند.
Channel Zero
urg5zab6zxcqahjjax06.png

• Like
Reactions: arash1996

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
خیلی داره مثل West Wing پیش میره. فضاشو زیاد دوست ندارم و اط نظر فضاسازی، House Of Cards رو بیشتر می پسندم. اما Tom Kirkman کم کم داره یه Trump میشه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر