Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,506
نام
سپهر
سایت Rolling Stone بعد از Emmy امسال، لیستی جدید از 100 سریال برتر تاریخ رو انتخاب کرد.
100 Greatest TV Shows of All Time

Cs6R7WmVYAA2Vx4-724x560.jpg

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین
South Park فصل قبل داشت روند خوبی رو طی میکرد ولی دوباره این فصل نابود شده!شاید بدترین شروعی که تو این 6 فصل دیدم همین فصل بوده.چیه این چرندیات؟بعضی شخصیتها مثل استن و کایل معمولا وقتی محیط انقدر غیر طبیعی میشه با بقیه همراه نمیشن و مسخره بودن اتفاقات براشون واضحه ولی تو این دو اپیزود اینا هم اوسکول شدن!

کنی کجاست؟مثکه دیگه حال ندارن صداشو دوبله کنن.

• Like
Reactions: Origami 2008

Jesper Kyd

کاربر سایت
Oct 28, 2005
933
نام
محمدحسن
آقا چه وضعیه این سریالای آمریکایی دارن،دهنم سرویس شد سر این مستر روبوت...بابا سریاله 10 قسمتیه من چطور میشه یادم بمونه چه اتفاقایی توو فصل اول افتاد...
هی هر چی صبر کردم توو فصل 2 به خودم گفتم یکم ببینم یادم میاد،ولی باز نشد...اونم سریالی که مریضه اصلا،خودشم میپیچونه چه برسه به ما...
الان من فصل 2 رو تموم کردم و اعصابم خورده بخاطر اینکه پنچشبنه جمعه م رو روو این کذاشتم:D
الان این دارک آرمی همون زنه چینی اس که با آنجلا داشت صحبت می کرد؟جریان اون اتفاقات انجلا توو اتاق سیاه چی بود؟

Nina.Williams

کاربر سایت
Oct 22, 2010
360
نام
رها
آقا چه وضعیه این سریالای آمریکایی دارن،دهنم سرویس شد سر این مستر روبوت...بابا سریاله 10 قسمتیه من چطور میشه یادم بمونه چه اتفاقایی توو فصل اول افتاد...
هی هر چی صبر کردم توو فصل 2 به خودم گفتم یکم ببینم یادم میاد،ولی باز نشد...اونم سریالی که مریضه اصلا،خودشم میپیچونه چه برسه به ما...
الان من فصل 2 رو تموم کردم و اعصابم خورده بخاطر اینکه پنچشبنه جمعه م رو روو این کذاشتم:D
الان این دارک آرمی همون زنه چینی اس که با آنجلا داشت صحبت می کرد؟جریان اون اتفاقات انجلا توو اتاق سیاه چی بود؟
قسمت آخر mr. robot سرمو درد آورد انقدر رفرنس داشت به اپیزودای فصل اول...یعنی حتی آنچه گذشتش هم کافی نبود... هیچی یادم نمیومد
دارک آرمی که یه گروه از هکران...یکیشون whiteroseـه...همون زن چینیه که در واقع (اگه اشتباه نکنم) transـه و همون minister Zhang هم هست.
اتفاقات اون اتاق سیاه خیلی عجیب غریب بود...من بعد دیدن اون صحنه سرم درد گرفت از بس سعی داشتم بهمم چه اتفاقایی داره میفته... whiterose داشت آنجلا رو تست میکرد که بفهمه چرا آنجلا انقدر برای پرایس و احتمالا الیوت مهمه...اگه درست یادم بیاد گفته بود gullibility test که یعنی تست ساده لوحی (خود صحنه ی اتاق سیاه و تست land of ecodeliaپر از easter egg و رفرنسایی به یه کتاب بود که من آخر سر در نیاوردم چرا) و در نهایت وایترز هم با آنجلا ملاقات کرد تا باهاش آشنا بشه و اونو در جریان کار های دارک آرمی گذاشت. دیگه ته چیزایی که تونستم سر در بیارم ازش همین بود...

آخرین ویرایش:

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
South Park فصل قبل داشت روند خوبی رو طی میکرد ولی دوباره این فصل نابود شده!شاید بدترین شروعی که تو این 6 فصل دیدم همین فصل بوده.چیه این چرندیات؟بعضی شخصیتها مثل استن و کایل معمولا وقتی محیط انقدر غیر طبیعی میشه با بقیه همراه نمیشن و مسخره بودن اتفاقات براشون واضحه ولی تو این دو اپیزود اینا هم اوسکول شدن!

کنی کجاست؟مثکه دیگه حال ندارن صداشو دوبله کنن.
سلام جايي زيرنويس فصل 7 رو سراغ داري؟ خيلي ناقصه
)زير نويس فارسي)

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,655
نام
iMAN
اقا صداسیما رو برق گرفته
از فردا شب سریال House of Cards رو ساعت 11 شبکه نمایش میخان بزارن...!!!! فک کنم هر قسمتش بشه نیم ساعت...!!!!:)):)):)):)):)):))
ولی دوبله شو تریلرشو دیدم خوب بود... صدای استاد فرانک که خوراکشه

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,506
نام
سپهر
اقا صداسیما رو برق گرفته
از فردا شب سریال House of Cards رو ساعت 11 شبکه نمایش میخان بزارن...!!!! فک کنم هر قسمتش بشه نیم ساعت...!!!!:)):)):)):)):)):))

جلل الخالق. یه زمانی بود ، فکر کنم دو سه سال پیش قسمت اول و دوم سریال Arrow رو شبکه سه پخش کرد. من اون موقع نمیدوستم این سریاله اما ضایع اولیور کویین بود (شاید من توهم زده بودم!8-})

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,655
نام
iMAN
الان استیج 2 اجرا شد دیگه ؟ واینکه آنجلا از اون موقع که با اون ترنسه دیدار کرد میدونست یا اینکه کلا دست پشت پرده بوده ؟
ایشاالا فصل بعد استیج 3 :D

Jesper Kyd

کاربر سایت
Oct 28, 2005
933
نام
محمدحسن
،
قسمت آخر mr. robot سرمو درد آورد انقدر رفرنس داشت به اپیزودای فصل اول...یعنی حتی آنچه گذشتش هم کافی ... هیچی یادم نمیومد
نبودمن خیلی بیشتر از اینا گیج شدم و سوال دارم...یه سوال دیگه اینکه انجلا چرا بعد از اون جریان اتاق سیاه اینطوری بود؟! اصلا قابل هضم نبود ری اکشناش...و اینکه این جریانه تایرل چیه چرا این همه مخفی کاری داره ،چرا هیچی یادم نمیاد از اینکه الیوت این رو کشته باشه :D اصلا تایرل چرا می خواد اون شرکت ای کورپ رو سرنگون کنه یااصلا دارک آرمی هدفش از این یهویی کشتارا چیه...

Last edited by a moderator:

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
الان استیج 2 اجرا شد دیگه ؟ واینکه آنجلا از اون موقع که با اون ترنسه دیدار کرد میدونست یا اینکه کلا دست پشت پرده بوده ؟
ایشاالا فصل بعد استیج 3 :D

نشد، استیج دو نابود کردن ساختمانی هست که E-Corp می خواد توی اون اسناد رو جمع آوری کنه و بانک اطلاعاتیش رو باز سازی کنه، آنجلا بی خبر بوده، می خواسته بره پیش وکلیش که خفتش کردن

Nina.Williams

کاربر سایت
Oct 22, 2010
360
نام
رها
،
نبودمن خیلی بیشتر از اینا گیج شدم و سوال دارم...یه سوال دیگه اینکه انجلا چرا بعد از اون جریان اتاق سیاه اینطوری بود؟! اصلا قابل هضم نبود ری اکشناش...و اینکه این جریانه تایرل چیه چرا این همه مخفی کاری داره ،چرا هیچی یادم نمیاد از اینکه الیوت این رو کشته باشه :D اصلا تایرل چرا می خواد اون شرکت ای کورپ رو سرنگون کنه یااصلا دارک آرمی هدفش از این یهویی کشتارا چیه...
بعد حرفی که وایت رز به انجلا زد، آنجلا هم طرف دارک آرمی شد و در جریان قضایا قرار گرفت...ولی یکی از سوالایی که برای فصل 3 گذاشتن اینه که دقیقا وایت رز چی به آنجلا گفت که اینجوری برگردوندش...البته تو کل سیزن 2 هم داشتن نشون میدادن که چه طور آنجلا میتونه وفاداری خودشو نسبت به افراد عوض کنه واسه همین برای من یکی رفتار آنجلا چندان عجیب نبود...ولی کنجکاوم بدونم وایت رز بهش چی گفت
به خاطر اینکه نشون ندادن الیوت کشته باشدش...توی اپیزود 9 سیزن 1، نشون میده که الیوت و تایرل با هم به fun society (اون آرکیده که fsociety توش جمع میشدن تو سیزن 1) و نشون میدن که الیوت از داخل پاپ کورن ها یه اسلحه میاره بیرون (تایرل تو اپیزود 12، با یه اسلحه به الیوت شلیک میکنه که احتمالا همون اسلحه ست که الیوت از تو ی پاپ کورنا در آورده...مستر روبات اسلحه رو میده به تایرل و بهش میگه که به هر کسی که بخواد جلوی انجام شدن نقسه شونو بگیره شلیک کنه...حتی خودش)...بین اپیزود 9 و 10 سه روز میگذره و سریال اون سه روز رو نشون نمیده ولی تو همین فاصله سه روز هک 5/9 انجام گرفته، تایرل غیبش زده و الیوت تو ماشین تایرل از خواب بیدار میشه و هیچی از اون سه روز یادش نمیاد...وسطای سیزن 2، مستر روبات به الیوت میگه که تایرل رو کشته ولی خب تو این اپیزود مشخص شد که در واقع دستش با تایرل تو یه کاسه بوده و میخواسته حواس الیوتو پرت کنه از قضیه...تایرل هم اگه یادت بشه یه مقدار مشکلای روانی داره و از طرف زنش تحت فشار بوده که CTO ای کورپ بشه...وقتی موفق نمیشه، توی سیزن 1 دست به کارای خطرناکی میزنه و کنترلش رو از دست میده...در نهایتم (فکر کنم) تصمیم میگیره به مستر روبات (که فکر میکرده خود الیوته چون از دو شخصیتی بودن الیوت خبرنداره) برای پایین کشیدن ecorp کمک کنه.
دارک آرمی دقیقا هدفش مشخص نیست...ولی وایت رز همون وزیر امنیت چینه که به ecorp کلی پول میده تا بتونن بعد 5/9 خودشونو جمع و جور کنن...با این حال هم پرایس میخواد پوله رو بگیره برعلیه خودشون ازش استفاده کنه...از اون طرف خود minister zhang به نظر نمیاد به پرایس اعتماد داشته باشه...در کل هدفاشون دقیق مشخص نیست ولی حداقل رقیبن...

Last edited by a moderator:

ps4 only

کاربر سایت
Jun 7, 2015
993
نام
علی جون
اقا صداسیما رو برق گرفته
خبری خوبی بود دمت گرم

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
ایم مستر روبوت چرا این طوری میکنه با ما ! خیلی عالی بود...
واقعا حقش بود امی بگیره رامی ملک.عالی کار کرد.
آدرس تلفنی که باهاش به زن تایرل تماس گرفته میشد آدرس اسکات بود ؟ ولی چیزی که توی اینترنت مردم زده بودن جای دیگه میشد که.میشده یه انبار متروکه .... ( همین جایی که الان تایرل و الیوت هستن ! )
معلوم نیست آنجلا رو شسشو مغزی کردن تهدید کردن چی شد یهو 180 درجه برگشت.
این پلیسا چقدر اطلاعات دارن ! اون آدما روی بورد توی اداره پلیس که دارلین دید همه داخلش بودن !
الان تکلیف دارلین چیه ؟ مدرک خاصی برای دستگیریش علیه ش دارن ؟

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,506
نام
سپهر
اگه کسانیکه با فیلم نوستالژیک جن گیر انس گرفتند، این سریال را نگاه نکنند، چون فکر کنم همون دقیقه اول Drop کنند. اما کسانیکه از سبک ترسناک خوشش میاد، این سریال رو نگاه کنند. زیاد در حد Scream,AHS نیست. اما تم و اتمسفر و اون موسیقی آخر سریال که بازم با شنیدش، اشک توش چشم جمع میشه. میتونه جذاب باشه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر