barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
با این که دیره ولی عجیبه نارکوز نامزد نبود

بعد واقعا مسخره است . هیو لوری تو نایت منیجیز واقعا فوق العاده بود و این کاراکتر نفرت انگیز رو جذاب و دیدنی کرده بود ولی بهش متاسفانه جایزه ندادن حیف . ولی در کل امی خوبی بود جز یکی دو مورد مثل مالک و همین جایزه ای که دربارش صحبت کردم بقیه جایزه ها به جا بود

Dysphoria

کاربر سایت
Jul 2, 2009
1,275
نام
محمدرضا
  • Like
Reactions: ps4 only

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,365
نام
Majid
هعععی :D یه موقع Jon Hamm و Steve Buscemi و Bryan Cranston و Timothy Olyphant و Hugh Laurie ها بودن، حالا...
درسته در حد بزرگان نیست ولی نسبت به سنش بازیش تو مستر روبات معرکه بود و بنظرم حقش بود کامل :D البته یک دلم با ادنکرک بود :D
با این که دیره ولی عجیبه نارکوز نامزد نبود
اصلا نرسیده به مراسم فک کنم چون دیر پخش شد، احتمالا واسه گلدن گلوب نامزد میشه.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ShahryR

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
درسته در حد بزرگان نیست ولی نسبت به سنش بازیش تو مستر روبات معرکه بود و بنظرم حقش بود کامل :D البته یک دلم با ادنکرک بود :D

اصلا نرسیده به مراسم فک کنم، احتمالا واسه گلدن گلوب نامزد میشه.
از سر دلسوزی و جایزه به همه برسه آره ولی خب مشخصه Kevin Spacey فقط باید میگرفت :D

• Like
Reactions: Alkazar

urahara07

کاربر سایت
Dec 3, 2015
362
خوب 1 مدت نبودم مجبور شدم 10-15 صفحه رو پشت سر هم بخورنم
خلاصه :
وست ورد قراره قشنگ باشه
روبوت همچنان فاجعه هستن و ملت دارن خودشون رو راضی میکنن قسمت بعدی رو ببینن شاید تغییر کنه
امیدوار بودم چیزی از نایت منیجر دستگیرم بشه که نشد

• Like
Reactions: amir72 and kanway

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
خوب 1 مدت نبودم مجبور شدم 10-15 صفحه رو پشت سر هم بخورنم
خلاصه :
وست ورد قراره قشنگ باشه
روبوت همچنان فاجعه هستن و ملت دارن خودشون رو راضی میکنن قسمت بعدی رو ببینن شاید تغییر کنه
امیدوار بودم چیزی از نایت منیجر دستگیرم بشه که نشد

منظورتون از خط آخر چیه ؟ یعنی می خواهید تازه سریال رو شروع کنید و اومدید این جا تا کسی دربارش توضیح خوبی بده که شروعش کنید یا خیر ولی کسی توضیح مناسبی ارائه نکرده ؟ یا سریال رو دیدید ولی حرف خاصی نداشت و بی سروته بود ؟

• Like
Reactions: urahara07

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,893
نام
U-N-3-S
فصل ١٠ BigBangTheroy هم قسمت اولش اومد ..
يعني تو يه صحنه هايي از لايو رياكشن هاي فيك ملت استفاده ميكنن . ادم حالش بهم ميخوره .. اين كجا . فرندز كجا .. درسته باز تو سيزن ١٠ فرندز خيلي باز كمدي رو عقب مونده بازيا جويي بود . اما حداقل خنده دار بود .
شلدون ميخواد بشينه . ميخندن . هاوارد به زنش نگاه ميكنه ميخندن ... كاراكتر استوارت والا بايد بشيني براش گريه كني . هيچ چيز خنده داري نداره اين شخصيت .
تا وارد ميشه هم فيك لف شروع ميشه ...
فصل قبل هم قسمت ١٢-١٤-١٣ واقعا خوب بودن اما بقيش الكي بود . حتما بايد ٢٣ تا اِپيزود بدن ؟

يك سوال كسي خبر از سريال مت لابلانك نداره ، ؟

• Like
Reactions: barneysawyer

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,491
نام
سپهر
از اپیزود اول خوشم اومد شروع جالبی داشت. شاید داریم Jack Bauer 2.0 می بینیم. اما کسانیکه طرفدار این بازیگر محبوب هستند و از تم سیاسی HOC یا Veep خوششون امده. اینو حتما نگاه کنند. یکمی آنتی-ایرانی هست متاسفانه!

آخرین ویرایش:

urahara07

کاربر سایت
Dec 3, 2015
362
منظورتون از خط آخر چیه ؟ یعنی می خواهید تازه سریال رو شروع کنید و اومدید این جا تا کسی دربارش توضیح خوبی بده که شروعش کنید یا خیر ولی کسی توضیح مناسبی ارائه نکرده ؟ یا سریال رو دیدید ولی حرف خاصی نداشت و بی سروته بود ؟
نایت منیجر.منظورم این بود که میشه روش حساب کرد یا نه؟ ارزش دیدن داره؟دوستان تعریفش داده بودن اما تو انجمن صحبتی ازش نیست

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
نایت منیجر.منظورم این بود که میشه روش حساب کرد یا نه؟ ارزش دیدن داره؟دوستان تعریفش داده بودن اما تو انجمن صحبتی ازش نیست
سریال حوبیه . جاسوسیه ولی مثل جیمز باند و جیسون بورن این ها نیست . نمی دونم این فیلم هارو دیدید یا نه ولی قشنگ تو مایه های همین فیلم هاست و دیدگاه های مشابه اون ها داره .
tailor of panama - most wanted man . بازی ها عالی هستن و موضوع جالبی هم داره . خوب جلو میره خیلی به شاخ و برگ های بی ربط نمی پردازه ولی کمی سریع میره جلو و می تونست تو یک فصل 10 قسمتی تمومش کنن حداقل . ولی همین الانش هم برای 6 ساعت وقت گذاشتن ارزش داره . به نظر من شما شروعش کن

• Like
Reactions: urahara07

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• S@eEd
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر