asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
Doctor Who يه سريال تخيلى كلاسيك هست،يعنى شما دارى نگاه مى كنى نبايد بپرسيد از خودتون كه چقدر نزديك منطق و واقعيته،فقط بايد از تخيل افراطيش لذت ببريد،و گر نه صرفا يه مسخره ميگيد و رد ميشيد.

من خودم كلا از سبك تخيلى و سوپر هيرويى خوشم نمياد،ولى بالاخره بعضى چيزا با وجود اينكه شايد با سليقمون جور در نياد ولى لايق احترامن.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
اگه کسانیکه از سریال Twin Peaks یا The Killing خوششون اومده، حتما سریال Bosch رو نگاه کنند. فصل اولش عالی بود، قشنگ ادم رو معتاد کرد و در سه روز فصل اولش رو تموم کردم و فصل دوم را باید تازه شروع کنم. سریال Bosch بر اساس رمانی با همین شخصیت هست که فصل اولش بر اساس رمان City Of Bones هست. سریال ماله شبکه اینترنتی Amazon هست. یک سریال پلیسی جنایی با تم L.A . Noire مدرن!

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
با دیدن قسمت 10 فصل دوم مستر روبوت این طوری شدم.:Wallbash::Wallbash::Wallbash:
یهویی چه شیر تو شیری شد !!!
الان دارلین کشته شد ؟ اون دوستش هم آره ؟
این دو نفری که بعد از صحبت آنجلا با الیوت نشون داد کی بودن ؟ از FBI ?
الان من شوکه ام

• Like
Reactions: Silent Storm

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار
الان من شوکه ام
یه ویدیوی اسلوموشن از اون صحنه درست کردن. به نظر سیسکو مرده فقط. دارلین چیزیش نشده.

• Like
Reactions: Silent Storm

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,624
نام
iMAN
الان من شوکه ام
توخوبی داداش...من فکر کردم فصل تموم شده...دنیا جلو چشمم تیره و تار شد....بعد دوستان گفتن 13 قسمته یه ذره تسکین پیدا کردم...:))

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
یه خبر خوب دیگه برای طرفداران Better Call Saul و Breaking Bad که خبرش میتونه ، همتون هایپ کنه و مشتی به دهن مخالفان BCS بزنه!
نمیدونم قبلا دیده باشی یا خیر اگر اول اسم اپیزودهای فصل 2 رو به هم وصل کنی ( یه جا خوندم ولی دقیق یادم نیس) میشه gus is back
یا همچین چیزی ....

توخوبی داداش...من فکر کردم فصل تموم شده...دنیا جلو چشمم تیره و تار شد....بعد دوستان گفتن 13 قسمته یه ذره تسکین پیدا کردم...:))
نظرت در مورد اون دو نفری که بعد از رفتن الیوت به آنجلا نزدیک شدن چیه ؟ پلیس بودن ؟ یعنی آنجلا صدای الیوت ضبط کرده ؟

• Like
Reactions: amir72

Nina.Williams

کاربر سایت
Oct 22, 2010
360
نام
رها
Mr Robot فوق العاده بود...منم این سیزن یک مقدار اون اواسط با pacing مشکل داشتم ولی گذاشتم به جای هفتگی دیدن، سه چهارتا تا اپیزودو پشت سر هم دیدم واقعا عالی بودن. تهشم رسیدم به این اپیزود 10 که شاهکار بود...
ده دقیقه ی آخر چه قدر استرس زا بود با اون موزیک فوق العاده ش...
اون صحبتای پرایس اول اپیزود و کل کارگردانی و فیلمبرداری اون صحنه هم خیلی عالی بود...

من خودم در وهله اول خیلی توجه نداشتم ولی توی reddit اشاره کردن که این اپیزود خیلی به audio اشاره داره...axx یه فرمت مربوط به صداست...اون تیکه ای الیوت مستقیما با بیننده ها صحبت میکنه راجع به صدا حرف میزنه...و توی اون ده دقیقه آخر که الیوت و آنجلا با هم صحبت میکنن یه پوستری هست که نوشته: Excellent Audio for discerning listener.
منم مثل یه سری دیگه فکر میکنم احتمالا آنجلا صدای الیوتو ضبط کرده (وقتی الیوت میشینه روبروش آنجلا بی مقدمه میپرسه چرا fsociety رو درست کردی...یکم عجیب بود واسم) ولی تو reddit خیلی ها اصرار دارن یه سرنخی چیزی توی audio این قسمت هست...یه سری نشستن موزیک هارو extract کردن روشون انواع و اقسام بلاهایی که میشه سر یه audio آورد در آوردن =)) به نتیجه ای نرسیدن...یه سری با صدای نفس کشیدن و بک گروند تماس های تایرل ور رفتن:|
ولی در نهایت یه نفر نشست صداهای اون دو دقیقه آخر (دقیقا قبل تیراندازی) رو دست کاری کرد... میشه صحبتای بین سیسکو و دام و دارلین رو شنید...ولی بیشترش نامفهومه

• Like
Reactions: Masoud20R

ps4 only

کاربر سایت
Jun 7, 2015
993
نام
علی جون
  • Like
Reactions: amir72

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,624
نام
iMAN
نمیدونم قبلا دیده باشی یا خیر اگر اول اسم اپیزودهای فصل 2 رو به هم وصل کنی ( یه جا خوندم ولی دقیق یادم نیس) میشه gus is back
یا همچین چیزی ....

نظرت در مورد اون دو نفری که بعد از رفتن الیوت به آنجلا نزدیک شدن چیه ؟ پلیس بودن ؟ یعنی آنجلا صدای الیوت ضبط کرده ؟

من بعید میدونم ... شاید دارک آرمی باشه. چون همه رو دارن پاک میکنن...!!! اون رومنسی که بینشونه نمیزاره به پلیس اطلاع بده...!!! لامصب آهنگ تو مترو خیلی خوب بود همش منتظر بودم یه حرکتی بزنه این الیوت...!!!
عشق به لینوکس و کالی و اینا هم که داره درونمون تبلور میزنه...!!!!

• Like
Reactions: Origami 2008

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
Mr Robot فوق العاده بود...منم این سیزن یک مقدار اون اواسط با pacing مشکل داشتم ولی گذاشتم به جای هفتگی دیدن، سه چهارتا تا اپیزودو پشت سر هم دیدم واقعا عالی بودن. تهشم رسیدم به این اپیزود 10 که شاهکار بود...
ده دقیقه ی آخر چه قدر استرس زا بود با اون موزیک فوق العاده ش...
اون صحبتای پرایس اول اپیزود و کل کارگردانی و فیلمبرداری اون صحنه هم خیلی عالی بود...

من خودم در وهله اول خیلی توجه نداشتم ولی توی reddit اشاره کردن که این اپیزود خیلی به audio اشاره داره...axx یه فرمت مربوط به صداست...اون تیکه ای الیوت مستقیما با بیننده ها صحبت میکنه راجع به صدا حرف میزنه...و توی اون ده دقیقه آخر که الیوت و آنجلا با هم صحبت میکنن یه پوستری هست که نوشته: Excellent Audio for discerning listener.
منم مثل یه سری دیگه فکر میکنم احتمالا آنجلا صدای الیوتو ضبط کرده (وقتی الیوت میشینه روبروش آنجلا بی مقدمه میپرسه چرا fsociety رو درست کردی...یکم عجیب بود واسم) ولی تو reddit خیلی ها اصرار دارن یه سرنخی چیزی توی audio این قسمت هست...یه سری نشستن موزیک هارو extract کردن روشون انواع و اقسام بلاهایی که میشه سر یه audio آورد در آوردن =)) به نتیجه ای نرسیدن...یه سری با صدای نفس کشیدن و بک گروند تماس های تایرل ور رفتن:|
ولی در نهایت یه نفر نشست صداهای اون دو دقیقه آخر (دقیقا قبل تیراندازی) رو دست کاری کرد... میشه صحبتای بین سیسکو و دام و دارلین رو شنید...ولی بیشترش نامفهومه
اون دو نفری که نزدیک شدن و آنجلا نگاهشون کرد خیلی عجیب بود !!!
توی tvshow time هم کاربرا میگن که صدشو ضبط کرده نمیدونم ! شاید نکرده باشه

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,723
نام
nucky thompson
narcos فصل دو اش تموم شد . واقعا عالی بود . یک کار قوی و زیبا با بازی های خوب . خیلی خوب هم تمومش کردن

کاش سریال های دیگه هم یاد بگیرن و الکی به ایده هاشون آب نبندن . قشنگ کال ماجرا رو تو دو فصل بستن و رفتن . به همه چیز به هم به اندازه پرداختن
دلم برای کاراکتر ها تنگ میشه . ندیدن مورفی و پنیا و اسکوبار واقعا سخته
باید دید نتفلیکس و سازنده ها برای فصول بعدی چه برنامه ای دارن . چون دیگه قصه اصلی تموم شد و رفت . فکر نمی کنم ادامه ماجراهای کارتل کالی خیلی پر هیجان باشه مثل ماجرای اسکوبار لاقال امیدوارم همه فصول بعدی درباره این کارتل نباشه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• HK0
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر