Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,267
نام
وحید
The Night Of عالی شروع شد، عالی ادامه پیدا کرد و فوق العاده هم تموم شد، بدون شک یکی از بهترین سریال هایی بود که تا حالا تو این ژانر دیده بودم با یه دید کامل متفاوت و پرداخت به مسائل واقعی یک قتل یه جون تازه به این ژانر داد.
چقدرم اسم سریال قشنگه، شبی که زندگی همه کاراکتر های سریال به کل عوض میشه.

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,820
نام
U-N-3-S
ما هر سريال نگاه ميكنيم ضعيف ميشه بايد وايسيم تموم شه بعد ببينيم فصل جديد suits فوقالعاده بورينگ و ناراحت كنندس .. اون يه چشمه ريز كمدي توش هم برداشتن .. شده درام خالص .. ما درام ميخواستيم ميرفتيم
زندگي خودمون ميكرديم :|

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,517
نام
حسین
ایا من تنها کسیم اینجا که دارم power رو میبینم؟:D
جالبه کسی ازش کوچک ترین حرفی نمیزنه سریال به این قشنگی رو:D
فصل 3 فوقالعادست

آخرین ویرایش:

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
سریال های آینده مارول که تاریخ تقریبی یا دقیق دارند:
Agents of SHEILD Season 4: 20 SEP 2016
Luke Cage: 30 SEP 2016
Legion: Early 2017 (فصل اول این سریال توی MCU نیست)
Iron Fist: Mid 2017
The Defenders: Late 2017
Cloak and Dagger: 2017
DareDevil Season 3: 2018
Jessica Jones Season 2: 2018

خود من فکر می کردم The Defenders در سال 2019 یا 2020 ریلیز بشه و پایانی بر Netflix Series باشه اما خوب گویا اینطوری نیست

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,106
نام
پویان
سریال های آینده مارول که تاریخ تقریبی یا دقیق دارند:
Agents of SHEILD Season 4: 20 SEP 2016
Luke Cage: 30 SEP 2016
Legion: Early 2017 (فصل اول این سریال توی MCU نیست)
Iron Fist: Mid 2017
The Defenders: Late 2017
Cloak and Dagger: 2017
DareDevil Season 3: 2018
Jessica Jones Season 2: 2018

خود من فکر می کردم The Defenders در سال 2019 یا 2020 ریلیز بشه و پایانی بر Netflix Series باشه اما خوب گویا اینطوری نیست
پانیشر چی شد؟! یه جاخوندم قاره 2017 یه سریال مخصوص به خودش رو داشته باشه

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,724
نام
nucky thompson
کسی اینجا سریل Rome رو دیده؟ مال HBO سال 2005 تا 2007.
چطوره؟ امتیازا و نمراتش که عالیه.
سریال خوب و خوش ساختیه . یک جورایی پدر معنوی گیم آو ترونزه . ولی خب حجم صحنه هاش کمتره ولی دقیقا مثل اون سیاست های پشت پرده و توطئه چینی هارو به خوبی نشون میده هرچند سریع تموم شد . ولی در کل پیشنهاد میشه دیدنش

• Like
Reactions: leonk13 and Alkazar

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,724
نام
nucky thompson
night of عالی بود .یک کار خوشساخت درجه یک دیگه از اچ بی او . خیلی خوب شروع شد و خوب هم جلو رفت و به نظرم خوب هم تموم شد . جور دیگه ای نمی شد . هرچند اگه یکم تلخ تر تموم می شد بهتر بود ولی الان هم عالیه. خوبی اش اینه مینی سریاله و تموم میشه . جان تورتورو فوق العاده بود و واقعا لایق نامزد شدن هست . احتمال بردش هم زیاده چون رقیب قدر قدرتی تا الان تو بخش مینی سریال نداشتیم تو سال جاری . در کل بسیار لذت بخش بود

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
night of عالی بود .یک کار خوشساخت درجه یک دیگه از اچ بی او . خیلی خوب شروع شد و خوب هم جلو رفت و به نظرم خوب هم تموم شد . جور دیگه ای نمی شد . هرچند اگه یکم تلخ تر تموم می شد بهتر بود ولی الان هم عالیه. خوبی اش اینه مینی سریاله و تموم میشه . جان تورتورو فوق العاده بود و واقعا لایق نامزد شدن هست . احتمال بردش هم زیاده چون رقیب قدر قدرتی تا الان تو بخش مینی سریال نداشتیم تو سال جاری . در کل بسیار لذت بخش بود

American Crime History : People Vs O.J Simpson و Night Manager شانس بیشتری به خصوص اولی در بردن گلدن گلوب امسال دارند.

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
آمار DVR قسمت 7 سریال Mr Robot حدود 1.30 میلیون بوده

با این روندی که سریال داره پیش می ره معلومه پلنش رو برای فصل 3 چیندن اما با این آمار معلوم نیست فصل 3 اش تایید بشه

• Like
Reactions: Origami 2008

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,724
نام
nucky thompson
American Crime History : People Vs O.J Simpson و Night Manager شانس بیشتری به خصوص اولی در بردن گلدن گلوب امسال دارند.
آره امریکن کرایم استوری احتمال بردش زیاد تره . ولی خب به نظرم تام هیدلستون در برابر تورتورو و گودینگ جونیور شانس کمتری داره . ولی خب تو نقش مکمل واقعا هیو لوری لایق بردنه. تو نایت منیجر فوق العاده بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر