Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین
دوستان یک سریال معرفی کنید تموم شده باشه از اونایی که آدم روزی حداقل 3-4 اپیزود نبینه خوابش نمیبره :D
Sopranos - Six Feet Under - The Shield - Mad Men کدومو شروع کنم؟ سوپرانوس میدونم شاخه شروع کردم ولی اوایلش اینقدر کنده که زیاد به دلم ننشست آیا ادامه بدم؟
--
بعد یک سیتکام خوب غیر از How i met - Friends - Seinfeld - Two and a half - Big bang معرفی کنید. ممنون
Scrubs چطوره؟
به نظر من اول The It Crowd رو ببین.متاسفانه خیلی اپیزوداش کمه ولی ارزششو داره.شایدم دیده باشی.Scrubs هم خوبه.انیمیشن نمیبینی؟
Parks And Recreation هم بد نیست.

skins ورژن انگلیسی هم عالیه!یکی از بهترین سریالهایی که دیدم.

• Like
Reactions: majidred2011

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
یک مستند سریال بهتون پیشنهاد میکنم که حتما ببینید . 10 قسمته به نام making a murderer .من میخواستم یک قسمتش رو ببینم. میخکوب شدم 6 قسمت پشت سر هم دیدم .

Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,145
دوستان یک سریال معرفی کنید تموم شده باشه از اونایی که آدم روزی حداقل 3-4 اپیزود نبینه خوابش نمیبره :D
Sopranos - Six Feet Under - The Shield - Mad Men کدومو شروع کنم؟ سوپرانوس میدونم شاخه شروع کردم ولی اوایلش اینقدر کنده که زیاد به دلم ننشست آیا ادامه بدم؟
مجید اینایی که گفتی همه سریال های تاپ هستن. تمامشو باید ببینی حالا فقط می مونه الان بیشتر حوصله ی کدومشو داری. من میگم mad men و six feet under رو بزار واسه روزای سرد سال تا تو ذهنت موندگارتر بشه با توجه به تمش. شیلد رو من یه سال پیش خواستم شروع کنم منتها نه زیرنویس انگلیسی ازش موجود بود نه فارسی حالا نمی دونم تو چجوری می خوای ببینی :D کیفیتشم خیلی بده. سوپرانو رو خودم می خوام شروع کنم نظری ندارم ولی بعد از یه مدت دل یکی از دوستامو زده و میگه دارم به زور می بینم.
یک مستند سریال بهتون پیشنهاد میکنم که حتما ببینید . 10 قسمته به نام making a murderer .من میخواستم یک قسمتش رو ببینم. میخکوب شدم 6 قسمت پشت سر هم دیدم .
بحث مستند شد می خواستم ببینم کسی اینجا حقایق ناگفته ی آمریکا رو دیده؟ یه 6 ماهی میشه همینجوری دانلودش کردم ولی حوصلش نبوده که برم طرفش. اگه چیز جدیدی واسه گفتن داره بشینم ببینم.

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481

مدمن رو شروع کن ، کلا دوران سریال بینی من به بعد از مدمن و قبل از مدمن تقسیم میشه D :

• Like
Reactions: 24 and majidred2011

SOAP MACTAVISH

کاربر سایت
May 7, 2010
2,182
نام
امیر
اپیزود هفتم The Night of رو دیدم
چقدر‌با کیفیت بود این اپیزود چند تا اپیزود بود بعد از اپیزود اول که معمولی داشت پیش میرفت این اپیزود قشنگ‌تو سطح اپیزود اول بود
مخصوصا پنج دقیقه ی اخر‌ و اون موزیک فوق العاده بود
واقعا سریال با کیفیتیه

Red20Devils

کاربر سایت
Apr 17, 2011
688
نام
مصطفی
اپیزود هفتم The Night of رو دیدم
چقدر‌با کیفیت بود این اپیزود چند تا اپیزود بود بعد از اپیزود اول که معمولی داشت پیش میرفت این اپیزود قشنگ‌تو سطح اپیزود اول بود
مخصوصا پنج دقیقه ی اخر‌ و اون موزیک فوق العاده بود
واقعا سریال با کیفیتیه
به نظر من کل سریال عالی بوده و مشکل خاصی با تک تک قسمت ها نداشتم و با روندش حال کردم. حالا شاید میتونستند یکم روندش رو سریع تر کنند. خلاصه بی صبرانه منتظر قسمت اخرم.

SOAP MACTAVISH

کاربر سایت
May 7, 2010
2,182
نام
امیر
به نظر من کل سریال عالی بوده و مشکل خاصی با تک تک قسمت ها نداشتم و با روندش حال کردم. حالا شاید میتونستند یکم روندش رو سریع تر کنند. خلاصه بی صبرانه منتظر قسمت اخرم.
مشکل منم همینه ، روند سریال کند شده بود متاسفانه، این اپیزود روندش سریع بود

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار
--
بعد یک سیتکام خوب غیر از How i met - Friends - Seinfeld - Two and a half - Big bang معرفی کنید. ممنون
Scrubs چطوره؟

Rick and Morty رو میدیدم تازگی هم سه فصل Bojack Horseman ـو تموم کردم حرف نداشت حیف رفت واسه سال بعد :(
انیمیشن تو این فاز ادالت فان هست در این سطح؟

سیکس فیت رو که روزی بیشتر از یه قسمت نمیتونی ببینی اصلا. ریتمش فوق کنده. مد من و سوپرانوز یکم بهترن از این لحاظ. شیلد رو ندیدم نمیدونم متاسفانه.
--
غیر سیتکام نمیبینی ؟ این Episodes رو تونستی ببین. هم مت لبلانک (جویی) توش هست که گلدن گلوبم برد به خاطرش هم کلا طنز خوبیه.

• Like

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
the night of رو خیلی دوست دارم
با همه چیزش حال میکنم به جز پیمان معادی
اصلا بازیش به دلم نمیشینه
اصلا اون حس گرفتاری و درموندگی رو منتقل نمیکنه
کلی از فشارها باید روی اون باشه ولی انگار نه انگار
فقط دیالوگ هاش رو میگه

پ.ن: یه تیکه هایی از سریال انگار دارم un prophete رو میبینم

• Like

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
آمار بیننده های قسمت 8 سریال Mr Robot حدود 740K بوده که کماکان آمار خوبی نیست
آمار DVR قسمت های 5 و 6 این سریال هم اومده که به ترتیب 1.35M و 1.20M بوده که افت بسیار شدیدی داشته

در کل آمار بیننده های Mr Robot بسیار ناامید کنندست و بعیده که توی 4 قسمت مونده تغییر قابل توجهی بکنه

• Like
Reactions: bayern_vahid

Red20Devils

کاربر سایت
Apr 17, 2011
688
نام
مصطفی
چرا این همه The wire خوبه؟ بعد از شاهکار سوپرانو HBO دوباره یه سریال دیگه داره بهم میچسبه. دیشب چهار قسمت اولش رو پشت سرهم دیدم و اگر نمیخواستم بخوابم باز هم میدیدم.
فعلا بهترین سریالی که دیدم سوپرانو بوده و باید ببینم The Wire میتونه جاشو بگیره یا نه؟!

• Like
Reactions: kanway

joseffist

کاربر سایت
Sep 17, 2015
3
سلام

دوستان حتما سریالی مثل Lost یادشونه ، بنظرم

lost
24
فرار از زندان

هم هیجانی ، ضرب آهنگ سریع ، هم فسلفه و فکر درونی داشتن .

اینروزها ، چیو پیشنهاد میدین ؟

من بازی تاج و تخت که میگن عالیه رو دیدم ، اما بنظرم ، نصف Lost هم نیست .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر