.:Mahdi:.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,614
نام
ʍʎɦɖї
سلام دوستان من یه وبلاگ برای دانلود بازی,سریال و انیمه زدم خواستید برین با لینک مستقیم دانلود کنید.
برای اینکه تبلیغ نشه هر کی خواست بگه پخ کنم:d

Delta Ex

کاربر سایت
May 5, 2011
838
نام
رفیق مَمّد
کاملش دستت رسیده؟!چند اپیزود داره؟من یه سری دستم رسید ولی ناقص بود.یعنی با اون چیزی که imdb توضیح داده در مورد سیزن هاش نمیخوند.

چن وخت پیش به طور کاملا اتفاقی یه سری دست نوشته از اگاتا کریستی پیدا کردن ک مربوط به چند قسمت منتشر نشده از پوآرو بوده!!

توی انگلیس سریالها مثل آمریکا فصلی نیستن. اکثر سریالها 10 اون چیزین که تلوزیون آمریکا بهشون میگه Mini Series. پوآرو هم گاهاً میاد. از سال 1989 تا 2003 هر سال چندتا اپیزود ازش میذاشتن، از 2009 ببعد تک و توکی اومده. آخرینش قطار سریع السیر شرق هست که اصلا ساختش لازم نبود که سیدنی لومت آداپتش کرده با بازیِ اینگرید برگمن (که برای 5 دقیقه حرف زدن یک اسکار گرفته).

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا

خب نامزدای WGA تلویزیون اومد که breaking bad و Boardwalk Empire بیشترین نامزد هارو دارن.اینجور که به نظر میاد امسال برکینگ بد همه ی جایزه هارو درو می کنه.
یکی از جالب ترین بخش هاش BEST EPISODIC DRAMA یا بهترین اپیزود درام تلویزیون هست که نامزداش اینا هستن.

End Times” (Breaking Bad), Written by Thomas Schnauz & Moira Walley-Beckett; AMC

A Dangerous Maid” (Boardwalk Empire), Written by Itamar Moses; HBO

Box Cutter” (Breaking Bad), Written by Vince Gilligan; AMC

The Good Soldier” (Homeland), Written by Henry Bromell; Showtime

The Age of Reason” (Boardwalk Empire), Written by Bathsheba Doran; HBO

Just Let Go” (Dexter), Written by Jace Richdale; Showtime

لیست کامل رو اینجا می تونید ببینید.
پ.ن : اپیزود Goodbye Michael هم نامزده بهترین Episodic comedy شده :d

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: HL2-GF

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین
اپیزود آخر Once Upon a Time رو دیدین؟من الان گیج شدم.8-|
اگر شوهر سیندرلا و سفید برفی برادر نبودن؟چرا اینجوری شد پس؟

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
اپیزود آخر Once Upon a Time رو دیدین؟من الان گیج شدم.8-|
اگر شوهر سیندرلا و سفید برفی برادر نبودن؟چرا اینجوری شد پس؟
دقیقا منم همین مشکلو دارم
آقا یعنی چی ؟
غیر از اینکه اون قسمت سیندرلا بدترین قسمت سریال بود، حالا این Plot hole رو چی کارش کنیم ؟
من اول گذاشتم به حساب اینکه خوب برادر کوچکتره و حتما بدرد این جنگ و اینا نمی خوره اما مسئله اینه که می گه شاه اصلا نمی تونه بچه دار بشه
نمی دونم والا
منتظر می مونیم ببینیم کار به کجا می رسه
بزرگترین مشکلی که من تو سریال می بینه اینه که خیلی داره سعی می کنه سبک روایی مثل سه سیزن اول Lost باشه که عملا تا اینجا نا موفق بوده
بهترین قسمت های سریال های دقیقا قسمت هاییه که داستان سفید برفی و پرنس چارمینگ رو ادامه می ده اما یه جورایی که انگار سازنده ها مجبورن سریال رو تبدیل کنن به یه ensemble تا دقیقا خاطرات لاست رو زنده کنن به هر دلیلی
یکی از دلایل ریزش دو میلیونی بیننده ها در دوهفته اخیر هم همین عدم تمرکز مناسب رو یه داستان هدفمنده به نظر من
پس
لطفا سفید برفی بیشتر و شلوغ بازی کمتر لطفا
==
سلام،دوستان از بین این سریال‌ها کدوم بیشتر ارزش شروع کردن رو دارن؟ :biggrin1:Dexter, 24, LOST
به نظر من
24
Dexter
و Lost رو هم می تونی کلا بی خیال شی
Lost اون موقع که داشت پخش می شد ارزش داشت ببینیش و گرنه الان دیگه فایده ای نداره دیدنش
سه سیزن اولش فوق العاده س و من منکرش نمی شم ولی خدایی از سیزن 4 به بعد وحشتناک افت می کنه با پایانی که خیلی جای دفاع نداره
==
breaking bad فصل 5 نداره ؟!!!
چرا
یه 6-7 ماه دیگه پخش می شه
==
clay_jax.jpg

Sons of Anarchy هم پرونده فصل چهار رو بست این هفته
کسی نظری نداره ؟
من که خوشم اومد
واقعا سریالیه که هیچ کدوم از سوپرایز هاش قابل حدس نیست
بعد از پایان آتیشی دو سیزن قبلی یه همچین پایان آرومی اصلا قابل انتظار نبود خصوصا با همه اتفاق هایی که داستان رو به اینجا رسونده بود
و البته set up خیلی خوبی ساخت برای سیزن بعد
کی حال داره 8-9 صبر کنه واقعا ؟
(تو پرانتز بگم که کرت ساتر هم اعلام کرده احتمالا تو سیزن هفتم سریال رو تموم می کنه)

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
دوستان کسی لینک دانلود قسمت هشت به بعد فصل دوم the walking dead رو داره مرحمت کنه ؟ ترجیحاً MKV .
نت رو زیرو رو کردم چیزی عایدم نشد .

پ.ن: خُب الآن یک سر زدم IMDb مثل اینکه 12 فبریه سال آینده پخش میشه ! :|

آخرین ویرایش:

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین
دقیقا منم همین مشکلو دارم
آقا یعنی چی ؟
غیر از اینکه اون قسمت سیندرلا بدترین قسمت سریال بود، حالا این Plot hole رو چی کارش کنیم ؟

آخه فکر کنم شاهم نشون میدن تو اون اپیزود.یعنی واقعا یادشون رفته دو هفته قبل چی ساختن؟

یک مشکل بزرگی هم که داستانش داره اینه که خیلی زود همه چیز رو لو داده.بهتر بود یکجوری داستان رو جلو میبردن که بیننده متوجه واقعی بودن ماجراهای کتاب نشه!

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
توی انگلیس سریالها مثل آمریکا فصلی نیستن. اکثر سریالها 10 اون چیزین که تلوزیون آمریکا بهشون میگه Mini Series. پوآرو هم گاهاً میاد. از سال 1989 تا 2003 هر سال چندتا اپیزود ازش میذاشتن، از 2009 ببعد تک و توکی اومده. آخرینش قطار سریع السیر شرق هست که اصلا ساختش لازم نبود که سیدنی لومت آداپتش کرده با بازیِ اینگرید برگمن (که برای 5 دقیقه حرف زدن یک اسکار گرفته).
این سریالی رو که میگی من ندیدم ولی جریان این 5 دقیقه صحبت و اسکار چیه ؟

Delta Ex

کاربر سایت
May 5, 2011
838
نام
رفیق مَمّد
این سریالی رو که میگی من ندیدم ولی جریان این 5 دقیقه صحبت و اسکار چیه ؟

سریال هرکول پوآرو رو ندیدی؟
منظورم از 5 دقیقه، کلِّ Screen Timeـه انگرید برگمن در قطار سریع السیر شرق به کارگردانی سیدنی لومت هست که بخاطر همون اسکار گرفته (ببینید میفهمید چرا).

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر