asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
هنوزم كه هنوزه با ديدن خيلي از سريالا،هيچكدوم حس فوق العاده ي سه فصل اول لاست رو به من نداده...محشر بودن.اتمسفر كاملا مبهم و جذاب،پارادوكس هاي شخصيتى و داستاني،شخصيت پردازى بي نظير و... .

كلا من طرفدار سرسخت سريال هاى معمايى-رازآلود هستم.
The Leftovers رو هنوز نديدم...
يعنى حس سه فصل اول لاست رو ميده؟

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,362
نام
Majid

LOL
---------

شاید باورتون نشه ولی بنظرم گاتهام این فصل در کنار فارگو بهترین سریال در حال پخش هست، زمین آسمون با فصل قبلی فرق داره واقعا عالی شده از هر نظر، افت هم نمیخواد بکنه انگار. فصل قبلی تا مرز دراپ شدن رفت اتفاقا دراپشم کردم بعد دیدم فصل دوم خوب شروع شد دوباره شروع کردم واقعا هم ارزشش رو داشت.
برعکس فصل قبل که کل قسمتای نیمه دومش همش پلیس و کاراگاه بازی بود این فصل قشنگ داستان اصلی گاتهام شخصیتاشو پیش گرفته و به بهترین شکل ممکن این قضیه های گاتهامو دارن نشون میدن :x
این قسمت پر صحنه های غیر منتظره بود و داستانم بشدت سریع پیش میرفت واقعا عالی بود از نقشه بروس وین گرفته تا گالاون!
این گالاوانم بشدت شخصیت کول خفنیه:x

الان فقط یک چیز نیازه اینکه فیش مونی با قدرت برگرده قدرت بگیره دستش، مطمئنن همچین شخصیت شاخی رو به این راحتیا به کشتن نمیدن.
انتظار برا قسمت بعدی سخته:bighug:

آخرین ویرایش:

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
نمی دونم چرا هز وقت blind spot رو می بینم یاد 24 با alias می افتم[FONT=arial, sans-serif-light, sans-serif] [/FONT]Ashley Johnson صداگذار الی تو last of us هم توشه سریال قشنگیه اگه nbc کنسلش نکنه:(

آخرین ویرایش:

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
قسمت اول The Leftovers رو دیدم .
ناخودآگاه یاد Lost افتادم .
الان میترسم ادامش بدم .
کسایی که ناگه میکنن ، فقط بگن به همون شیوه فقط بلده سوأل و معماء ایجاد کنه یا جواب دادن هم تو کارش هست ؟

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
سلام
الان میترسم ادامش بدم .
کسایی که ناگه میکنن ، فقط بگن به همون شیوه فقط بلده سوأل و معماء ایجاد کنه یا جواب دادن هم تو کارش هست ؟

ببینید سریال طوریه که نسبت به لاست خیلی اعتماد به نفس بیشتری داره و شجاع تره
توی جواب دادن هم بسیار محتاتانه عمل میکنه ، البته فصل دوم سریال بسیار بسیار قوی تره از فصل اول ! حتی بهترین سریال پاییزه به نظرم.
ادامه بده سریال رو .
حتی جواب هایی که کم و بیش توی فصل دوم داده میشه باید خودت بگردین معمولا پیداشون کنی ، خیلی نشونه داره توی تک تک سکانس هاش!

آخرین ویرایش:

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
سلام
الان میترسم ادامش بدم .
نه اقا پرهام با لاست خيلي فرق داره تا الان هم به تمامه سؤالات جواب داده ببينيش پشيمون نميشي
بهترين موقع واسه ديدن اين سريال ١٢ شب به بعده

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
نمیدوم اینجا چند نفر این سریال رو میبینن ولی فصل پنجم بی نهایت زیباست... تا قسمت ده خیلی قشنگ بود منتظر قسمت های جدیدم کسی میدونه چه تاریخی میاد؟
[/QUOTE]
من چند قسمت دیدم....قشنگه؟ارزش وقت گذاشتن برای1080p دانلود رو داره؟

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
نمیدوم اینجا چند نفر این سریال رو میبینن ولی فصل پنجم بی نهایت زیباست... تا قسمت ده خیلی قشنگ بود منتظر قسمت های جدیدم کسی میدونه چه تاریخی میاد؟
من چند قسمت دیدم....قشنگه؟ارزش وقت گذاشتن برای1080p دانلود رو داره؟[/QUOTE]

تا اولای فصل دو ادامه دادم ، بعد بی دلیل ولش کردم
بعد فهمیدم اصلا دلیلی ندارم واسه ادامه دادنش D :

omid_13

کاربر سایت
Nov 22, 2013
599
نام
OmidLOL
آقا این The Leftovers عجب سریالیه !!!
تو 2 روز فصل 1 رو دیدم !
آهنگاش به طرز عجیبی خیلی خوبه
هرکی ندیده این سریالو ببینه .

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
نمی دونم چرا هز وقت blind spot رو می بینم یاد 24 با alias می افتمAshley Johnson صداگذار الی تو last of us هم توشه سریال قشنگیه اگه nbc کنسلش نکنه:(

تازه اصلی ترین منبع الهام اش رو ندیدی . blacklist رو ببین تا متوجه شی بیشتر از 24 و آلیاس یاد بلک لیست می اندازدت

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
LOL
---------

شاید باورتون نشه ولی بنظرم گاتهام این فصل در کنار فارگو بهترین سریال در حال پخش هست، زمین آسمون با فصل قبلی فرق داره واقعا عالی شده از هر نظر، افت هم نمیخواد بکنه انگار. فصل قبلی تا مرز دراپ شدن رفت اتفاقا دراپشم کردم بعد دیدم فصل دوم خوب شروع شد دوباره شروع کردم واقعا هم ارزشش رو داشت.
برعکس فصل قبل که کل قسمتای نیمه دومش همش پلیس و کاراگاه بازی بود این فصل قشنگ داستان اصلی گاتهام شخصیتاشو پیش گرفته و به بهترین شکل ممکن این قضیه های گاتهامو دارن نشون میدن :x
این قسمت پر صحنه های غیر منتظره بود و داستانم بشدت سریع پیش میرفت واقعا عالی بود از نقشه بروس وین گرفته تا گالاون!
این گالاوانم بشدت شخصیت کول خفنیه:x

الان فقط یک چیز نیازه اینکه فیش مونی با قدرت برگرده قدرت بگیره دستش، مطمئنن همچین شخصیت شاخی رو به این راحتیا به کشتن نمیدن.
انتظار برا قسمت بعدی سخته:bighug:

مجید کاملا باهات موافقم. این فصل گاتهام بقدری عالی شده که بعد هر قسمت به دوستام که با هم سریالاو ادامه میدیم میگم "چقدر این فصل گاتهام عالی شده"! یعنی لامصب اصلا افت نکرده وعالی داره جلو میره!
خیلی عالیه که واقعا خوب به کاراکتر های منفی پرداختن. پلیس بازی که بشدت چرت بود خیلی کمتر شده و داستان اصلی فقط پیش میره
گالاوان عالیه. خیلی از کاراکترش خوشم اومده. هم این و مخصوصا خواهرش! خواهرش فوق العادست! بشدت کوول، تخص، unbeatable و پرو! فیزیکش هم خیلی عالیه برای نقش... ;;):biggrin1:
هرچند خیلی از این خواهره خوشم میاد ولی این قسمت وقتی الفرد خواهره رو قشنگ به یک جنگ سخت دعوت کرد وحشتناک حال کردم. صحنه ای که شلاق طرف و گرفت یعنی یک لحظه نگاه دختره بدجور تماشایی شد!
نقشه بروس هم عالیه. بروس داره کمکم میشه بتمن! هرچند دختره سیلور بشدت تو دل برو بود فیساً :biggrin1: ولی از حرکت بروس بشدت خوشم اومد.
فقط صحنه ی اخر و قدرت گالاوان زیادی تخیلی نشد؟؟؟

این قسمت 09 که گوردون و رئیس پلیس تو اپارتمان گالاووان بودن و هی قاتل میفرستادن، یعنی خشونت و صحنه های اکشن ی توی همچین سریال کمیکی ای خیلی جالب و بی سابقه بود (بجز در دویل البته! هرچند ندیدمش)

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,163
نام
محسن
آقا این The Leftovers عجب سریالیه !!!
تو 2 روز فصل 1 رو دیدم !
آهنگاش به طرز عجیبی خیلی خوبه
هرکی ندیده این سریالو ببینه .

به شدت تایید میشه بنده هم تردید داشتم تو نگاه کردنش ولی خوب با توجه به تعریف بچه ها یه شبه هر چی اومده بود رو دان کردم:d

فوق العادست همین:x

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,157
نام
∂αнмα
من الان لاست رو شروع کردم به نظر من Leftovers شروعش خیلی بهتره تا LOST کلا مقایسه این دو به نظرم درست نیست ولی خوب یـ سری شباهت ها آدمو وادار میکنه این دوتا رو باهم مقایسه کنه . Leftovers به صورت غیر مستقیم داره داستانش روایت میشه و بار فلسفیش نسبتا بالاست ولی LOST داستانش یـ داستان سر راست و مستقیم و از همین اول کار داره میره سر اصل مطلب و کم کم به خودش داره شاخ و برگ میده که خوب , به شخصه از سبک روایت داستانی Leftovers بیشتر خوشم اومده تا LOST , موزیک متنش هم بماند که لحظات حفنی رو توی سریال داره رقم میزنه :x
در کل , هرچه زود تر Leftvers رو شروع کنید که فردا قطعا دیر است :D:x

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
هرکی داره برای سریال مورد علاقش تبلیغ میکنه .
منم تبلیغ کنم :D
برین بشینین Fringe رو نگاه کنین .
یه تاپیک خیلی خوب و پر بار هم همینجا داره که اگر بتونین همزمان با دیدن سریال بخونینش خیلی خوبه .
LOST هم تاپیک داره البته و خوندن تاپیکش هم جالبه .

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
اینقدر اینجا گفتید the leftovers رفتم یک قسمت نگاه کردم،به جز موسیقیش هیچیش جذبم نکرد،کارگردانی،بازی ها،شیوه روایت داستان همشون به نظرم فعلا سطحش پایین بود،حالا حداقل یک فصل نگاه می کنم ولی بعید می دونم خوشم بیاد،راستی موسیقیش شبیه قطعه trueman sleeps از فلیپ گلس هست
این فصل فارگو یکی از بهترین کارگردانی هایی هست که من توی تمام سریال ها دیدم،واقعا فوق العاده است که همچین داستان ساده ای رو به این زیبایی به تصویر کشیدن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر