گفتگو درباره سریال ها (معرفی در پست اول تاپیک_پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,861
نام
nucky thompson
زوم عجب شخصیت خفن و با ابهتی داره واقعا حال کردم باهاش!
این قسمت خیلی خوب کار شده بود از هر نظر، در کل خیلی خوب داره پیش میره اگه افت نکنه
---
گاتهامم به طرز غیر قابل انتظاری داره بدون افت پیش میره خیلی راضیم، خدا کنه مثل فصل قبل داستانو کش ندن که اواخر به آب بندی بکشونن داستانو.
---

Ash Vs Evil Dead ـو انگار من فقط اینجا شروع کردم :|
بشدت فوق العادس سریال، همین دو قسمتی که دیدم به شکل عجیبی جذبش شدم :D مخصوصا قسمت دومو الان دیدم نفهمیدم چجوری گذشت واقعا سریال سطح بالاییه، کستشم خیلی خوبه با دیالوگا و صحنه های عالی، در کل دمشون گرم :x بعضی جاها با روح روان آدم بازی میشه از خشونت :D

نه عزیز در باره اش تنها نیستی . منم دارم می بینمش. واقعا عالیه . به اندازه فیلم هاش خلاقانه و جذابه . با این که شاید چیز جدیدی نداشته باشه . ولی کول و خفنه . بروس کمپل هم که دیگه هیچی نگم بهتره . لاکردار خیلی خوبه

Madison

کاربر سایت
Jul 16, 2012
776
نام
شهاب
عاقا این آمار ببینده ها رو از کدوم سایت می بینید ؟
-------------------------------------
الان چندتا سریال منتظرم ادامشون بیاد . میخوام یه سریال جدید استارت بزنم . پیشنهاد چی دارید ؟ تخیلی فانتزی نباشه بیشتر جنایی ، درام ، action ، crime thriller :d
خودم the sopranos و Oz رو مد نظر دارم .
یه جوونمردی سریال معرفی کنه

Jill-Valntine

If you're good at something, never do it for free
ناظم انجمن
May 18, 2012
4,925
نام
Ebrahim
زوم عجب شخصیت خفن و با ابهتی داره واقعا حال کردم باهاش!
این قسمت خیلی خوب کار شده بود از هر نظر، در کل خیلی خوب داره پیش میره اگه افت نکنه --- گاتهامم به طرز غیر قابل انتظاری داره بدون افت پیش میره خیلی راضیم، خدا کنه مثل فصل قبل داستانو کش ندن که اواخر به آب بندی بکشونن داستانو. --- Ash Vs Evil Dead ـو انگار من فقط اینجا شروع کردم :| بشدت فوق العادس سریال، همین دو قسمتی که دیدم به شکل عجیبی جذبش شدم :D مخصوصا قسمت دومو الان دیدم نفهمیدم چجوری گذشت واقعا سریال سطح بالاییه، کستشم خیلی خوبه با دیالوگا و صحنه های عالی، در کل دمشون گرم :x بعضی جاها با روح روان آدم بازی میشه از خشونت :D
نه داداش تنها نیستی:dمن فقط به خاطر اسمش شروع کردم به دیدنش ولی نمی دونستم اینقدر خوشم بیادازش یادش بخیر فیلم ویدیوش رو داشتم کلبه وحشت ولی خدایش با اینکه کمدی

بود ولی بعضی جاهاش خیلی می ترسیدم ازش:-ssدر مورد گاتهام هم بگم هنوز باورم نمی شه همینطور با قدرت پیش می ره

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
724
نام
محمد صادق
همه فصلای friends همین طوری ابعادش 4:3 هست یا کیفیت بهتر و 16:9 هم گیر میاد ؟؟
هر طوری خودم راضی میکنم شروع کنم به دیدن نمیشه.

MK_COD

کاربر سایت
Feb 1, 2013
589
نام
مهدی
همه ی فصلاش 720، 16:9 موجوده. بعضی سایتا دارن

MAKAV3LI

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,843
نام
parham
داوینچی رو دیدم تموم شد
تک تک لحظاتی رو که پاش نشستم , عمرمو حروم کردم
افتضاح بود فصل 3 بد تر 2 حتی !
لعنت به اسپارتاکوسی که تموم و شد و این جاش اومد و ما هم مجبوری دیدیمش:d

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,464
نام
حسام
نسخه Blurayش هم هست که 16:9 هست ولی نسخه تلویزیونی Friends هست. نسخه های 4:3 نسخه DVDrip و Extended Edition هستن که هر قسمت دو سه دقیقه از نسخه پخش شده از تلویزیون طولانی تر هست.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟