Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
اولین واکنش‌ها به سریال The Lord of the Rings: «غیرقابل‌وصف» با نویسندگانی «از خود ما»

یکی از کاربران توییتر می‌نویسد: «هفته گذشته، سازندگان سریال «ارباب حلقه‌ها» من را دعوت کردند تا به همراه گروهی دیگر دوست‌داران تالکین در اینترنت بخش‌هایی از پیش‌نمایش «حلقه‌های قدرت» را ببینیم و با نویسندگان ملاقات کنیم.» این کاربر اضافه می‌کند:‌ «باید بگویم: پس از ملاقات با آن‌ها، احساس می‌کنم که سریال به افراد بسیار قابل‌اعتمادی سپرده شده. سازندگان این سریال تالکین را می‌شناسند و می‌فهمند و کاملاً به آن علاقه‌مندند.» این هوادار ادعا می‌کند که «دانش نویسندگان از «سرزمین میانه از دورترین انتظارات من فراتر» رفته است.

هوادار دیگری به نام «دکتر مگی پارک» در مورد نویسندگان می‌گوید: «دانش و اشتیاق آن‌ها باعث شد احساس کنم یکی از خود ما هستند، درکش می‌کنند. بسیار خوش‌بین هستم!»

کاربری دیگر اضافه می‌کند: «از آنچه دیده‌ایم بسیار راضی هستیم.» در حالی که بیننده دیگر سریال می‌گوید آن دسته از افرادی که در مورد سریال نگرانند باید «نگرانی‌های خود را کنار بگذارند.» این کاربر اضافه می‌کند: «ما، به عنوان هوادار تالکین، به افراد قابل‌اعتمادی سپرده شده‌ایم! بسیار مشتاقم که بخش‌های بیشتری از سریال را ببینم – قابل وصف نیست.»

منبع 30نما
چرا این مطلب من رو یاد دانشمندای ژاپنی میاندازه که هر سال خواص جدیدی از روزه کشف می‌کنن؟ :D هواداری به اسم «دکتر» مگی پارک؟ یکم سفارشی بنظر نمیاد؟

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
اولین واکنش‌ها به سریال The Lord of the Rings: «غیرقابل‌وصف» با نویسندگانی «از خود ما»

یکی از کاربران توییتر می‌نویسد: «هفته گذشته، سازندگان سریال «ارباب حلقه‌ها» من را دعوت کردند تا به همراه گروهی دیگر دوست‌داران تالکین در اینترنت بخش‌هایی از پیش‌نمایش «حلقه‌های قدرت» را ببینیم و با نویسندگان ملاقات کنیم.» این کاربر اضافه می‌کند:‌ «باید بگویم: پس از ملاقات با آن‌ها، احساس می‌کنم که سریال به افراد بسیار قابل‌اعتمادی سپرده شده. سازندگان این سریال تالکین را می‌شناسند و می‌فهمند و کاملاً به آن علاقه‌مندند.» این هوادار ادعا می‌کند که «دانش نویسندگان از «سرزمین میانه از دورترین انتظارات من فراتر» رفته است.

هوادار دیگری به نام «دکتر مگی پارک» در مورد نویسندگان می‌گوید: «دانش و اشتیاق آن‌ها باعث شد احساس کنم یکی از خود ما هستند، درکش می‌کنند. بسیار خوش‌بین هستم!»

کاربری دیگر اضافه می‌کند: «از آنچه دیده‌ایم بسیار راضی هستیم.» در حالی که بیننده دیگر سریال می‌گوید آن دسته از افرادی که در مورد سریال نگرانند باید «نگرانی‌های خود را کنار بگذارند.» این کاربر اضافه می‌کند: «ما، به عنوان هوادار تالکین، به افراد قابل‌اعتمادی سپرده شده‌ایم! بسیار مشتاقم که بخش‌های بیشتری از سریال را ببینم – قابل وصف نیست.»

منبع 30نما
من اینا رو خوندم، هزار برابر نگران شدم.
"نویسندگانی از خود ما"
:))

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
من اینا رو خوندم، هزار برابر نگران شدم.
"نویسندگانی از خود ما"
:))
باور میکنی منم دقیقا این حسو دارم؟ یک شیشه اسید از قبل آماده کردم که اگر دیدم این سریال رو و گند زد به خاطراتم با سری ارباب حلقه ها و هابیت، بعدش چشمامو بشورم چون هنوز دو هفته پیش با این مجموعه مجددا دیدار کردم.

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
یچیزی که یادم رفت بگم، اینه که اینها اصلا حق استفاده از سیلماریلیون، unfinished tales و سایر متریال‌هایی که این داستان رو کاور می‌کنه ندارن! نور به قبر کریستوفر و کل خاندان تولکین بباره که لایسنس کارهای پدرشون رو همینطوری مثل نقل و نبات دست هر آدم دوزاری پولداری نمیدن. آمازون الان فقط حق adaptation از روی همون LotR و هابیت رو داره دوباره و با خودشون فکر کردن اگر بخوان با سه‌گانه پیتر جکسون مقابله کنن، فن‌بیس دودمانشون رو به آتیش می‌کشن؛ اینا هم به اسم first age و second age دارن خزئبلات خودشون رو می‌سازند که! طبق قانون! اصلا حق نداره کامل شبیه به داستانی باشه که تولکین تعریف کرده. واسه همینه که با وجود لیست هزار نفره کاراکتر تو سیلماریلیون، نصف بیشتر کاراکترهایی که نشون دادن، کاراکتر اوریجیناله

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
سریال آنتالوژی-درام «بلک میرر - Black Mirror» پس از غیبت 3 ساله، برای پخش فصل ششم از نت‌فلیکس تمدید شد. گفته شده این فصل سینماتیک‌تر و طولانی‌تر از فصل پنجم خواهد بود.

پ.ن: وضعیت فعلی من :-t

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,618
نام
Leo Fitz
مژده به دوستداران "سفر در زمان".
امروز قسمت اول سریال "The Time Traveler's Wife" منتشر شده و زیرنویسش هم در دسترسه...
این سریال محصول HBO هست و از روی فیلمی به همین نام ساخته شده که احتمالا علاقه مندان به این ژانر دیده باشنش یا اسمش رو شنیده باشن.
من که خودم فیلمش رو ندیدم...یه فیلم دیگه بنام "About Time" که مثل همین فیلم درام عاشقانه بود رو از نیمه دراپ کردم چون در مقایسه با فیلم های دیگه ی سفر در زمان که عمدتا هیجانی و معمایی بودن، از جذابیت کافی برخوردار نبود. واسه همین دیگه سمت فیلمش نرفتم.
امروز توی سایت های دانلود که میگشتم چشمم خورد به این سریال...منم همیشه اولویتم واسه تماشا نسخه جدیدتره، تایم خالی هم مزید بر علت شد که دانلودش کنم...
الان که دیدمش باید بگم بسیار جذاب و دلنشین بود و امیدوارم در ادامه ازینکه فیلمش رو اول ندیدم پشیمون نشم :D
واسه الانم فکر کنم زوده که بگم "آب دستتونه بزارین زمین و این سریال رو ببینین!" :D

آخرین ویرایش:

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
لغو سریال Mindhunter بزرگترین جنایت نتفلیکس بود. اندرو دومینیک، یکی از کارگردانان سریال گفته که فصل سوم بزرگترین داستان رو داشته و تکمیل کننده دو فصل قبل بوده و همه منتظر آن بودند. متاسفانه در حال حاضر قصد برگرداندن این درام جنایی و ساخت فصل سوم آن وجود ندارد.

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
حاج شیخ جواد دیوید زسلاو، مدیر وارنر/دیسکاوری در حال درو کردن سریال های کانال گوتی ساز WC...ببخشید CW است؛ سریال Riverdale با فصل ۷م به پایان راه خود میرسد!

این مدیر کربلایی اخیرا با دستان مبارکشان سریال های زیر را با خاک یکسان کرد:

Legends of Tomorrow
Batwoman
Naomi
Charmed
Roswell
New Mexico
In The Dark
4400
Legacies
Dynasty

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند