majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
این We Own This City قشنگ ریبوته The Wire ـه، فقط انگار 20 سال گذشته بچه خلافکارای اونجا به راه راست هدایت شدن و پلیس شدن :D
از اپیزود اولش راضی بودم فقط این همه شخصیت معرفی کردن دقیقا کی میخوان برسن تو 5 قسمت داستانشونو به جایی برسونن!

masoud101

کاربر سایت
Sep 26, 2014
534
نام
مسعود
والا همون موقع که Severance اومد من اینجا فریاد می زدم ببینید هیچکسی نمی دید یهو انقلاب شده :D :|
البته ممنون شما و بچه های اینجا هم هستم که همیشه پیشنهادای خوبی دارید و من اگه اینجا اسم سریال و یا فیلمی رو ببینم سریع تو tv time اضافه می کنم تا از رو فرصت ببینم. قطعا دوست من پیشنهاد شما هم اتیش من رو تند تر کرده واسه دیدن severance که خدا خیرت بده (god bless you) .

بچه ها این رو بدونید که امثال من که خیلی اهل کامنت دادن نیستیم و بیشتر اهل خوندنیم ، خط به خط کامنت های شما رو می خونیم و از نظرات و پیشنهاداتتون استفاده می کنیم.

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,352
نام
Matthew
Money Heist:
فصل 3 و 4 رو هم مثل دو فصل قبلی پشت هم نان استاپ دیدم، هیجان سریال همچنان بالاست، اتفاقات هیجان انگیزی میافته ولی مقداری از منطق دور شده، یعنی باز نابغه، اتفاقات تصادفی و ریز و درشت فصل 1 و 2 قابل هضم بود و میشد زیرچشمی ردش کرد ولی فصل 3 و 4 دیگه خیلی باگ میشه و تو ذوقم خورد.
از دیدن سریال لذت میبرم ولی اثر ماندگاری در ذهنم نخواهد بود!

یک زن باردار، کل نیروی امنیتی دنبالش، میافته دنبال پروفسور... بعد این پروفسور ریز ترین جزییات نقشه هاشم میدونه، بعد حواسش نیست دوربین هست اونجا ؟!
از طرفی این آمار دادن های پلیس داخل چادر هم غیرمنطقی بود یه جاهایی.

حالا بریم ببینیم فصل آخر چه کردند ولی اگر مثل من دلتون سریال پاپ کرنی خواست، خوبه :D راضیتون میکنه.

آخرین ویرایش:

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
GTY_friends_cast_mar_140918_16x9_992.jpg

18 سال پیش در چنین روزی آخرین قسمت سریال Friends پخش شد.

masoud101

کاربر سایت
Sep 26, 2014
534
نام
مسعود
GTY_friends_cast_mar_140918_16x9_992.jpg

18 سال پیش در چنین روزی آخرین قسمت سریال Friends پخش شد.

به نظرم دیوید (راس) و متیو (چندلر) واقعا بعد از فریند به اون چیزی که حقشون بود نرسیدن. واقعا حیف این همه استعداد و لعنت به اعتیاد ...

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,661
نام
Moein
چرا هیچکس هیچی از south park نمیگه :D
8-9 سال پیش استارت دیدنشو زدم و 11-12 فصلی دیدم ولی چون زیرنویس درست حسابی نداشت و منم بچه بودم و زبانم دست و پا شکسته بود مجبور شدم دراپش کنم، الان دوباره میخوام استارتشو بزنم گفتم بیام بگم اگه کسی ندیدتش آب دستشه بذاره زمین از همون سیزن 1 شروع کنه ، بهترین انیمیشن سریالی ای بوده که دیدم :D
خلاصه ببینیدش mmmkay؟ :D

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
دیوید فینچر کارگردان فصل سوم سریال Love Death + Robots

این فیلمساز یکی از ۹ اپیزود فصل سوم «عشق، مرگ + ربات» که کمتر از دو هفته آینده منتشر خواهد شد را کارگردانی کرده است. فینچر که از فصل اول یکی از تهیه‌کنندگان سریال نیز بوده، کارگردان اپیزود دوم فصل سوم (Bad Travelling) است. این قسمت داستانی در مورد یک کشتی روایت می‌کند که پس از آغاز سفری برای شکار کوسه با حمله سخت‌پوستی عظیم روبروست.

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,623
نام
Leo Fitz
تریلر فصل سوم Love Death + Robots:
watch?v=Xj2b0swdpX8
آرت های (اگر درست گفته باشم) جالبی داره ولی چیزی که تو دو فصل قبل دیدم این بود که بیشتر اپیزودها آخرشون خیلی "خوب که چی" طور تموم میشه!

• Like
Reactions: Natural Killer

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
آرت های (اگر درست گفته باشم) جالبی داره ولی چیزی که تو دو فصل قبل دیدم این بود که بیشتر اپیزودها آخرشون خیلی "خوب که چی" طور تموم میشه!
اینو اومدن Black Mirror تور درست کنن ولی خوب در نیومده.
یک سری اپیزود هاش خوبه اما بیشترش یک انیمیشن خیلی خیلی معمولیه.

prometheus

کاربر سایت
Jun 26, 2012
623
نام
امیرحسین
دیوید فینچر کارگردان فصل سوم سریال Love Death + Robots

این فیلمساز یکی از ۹ اپیزود فصل سوم «عشق، مرگ + ربات» که کمتر از دو هفته آینده منتشر خواهد شد را کارگردانی کرده است. فینچر که از فصل اول یکی از تهیه‌کنندگان سریال نیز بوده، کارگردان اپیزود دوم فصل سوم (Bad Travelling) است. این قسمت داستانی در مورد یک کشتی روایت می‌کند که پس از آغاز سفری برای شکار کوسه با حمله سخت‌پوستی عظیم روبروست.
جای این کارا بیاد Mindhunter رو به یه سرانجامی برسونه ~X(

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,147
نام
پویان
باز بترکال سال رفت تو فاز Sleep Mode|-)
این قسمت سریال وارد یه شاخه جدید از قصه این فصل رو نشون داد.
هاوارد هم وارد بازی شد.
نقشه‌های خودش رو برای جیمی داره.
این رو دوست داشتم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر