masoud101

کاربر سایت
Sep 26, 2014
533
نام
مسعود
سریال halo یکی از بدترین سریال هایی بوده که تا حالا دیدم.
این چیه اینا درست کردن ، هر دفعه میگم قسمت بعد بهتر میشه اما باز میخوره تو ذوقم.
کاش استیون اسپیلبرگ و یا تیم پیتر جکسون و نیل بلوکمپ میساختنش و دست این شورانر های بی خود نمی افتاد.
من کلا هیلو ریچ رو بازی کردم و برنامه ام این بود بشینم با هایپ سریال هیلو ها رو بازی کنم ، یعنی فاتحه حس و حال و هایپ رو خوندن . :-q

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,662
نام
طاها
این چیه اینا درست کردن ، هر دفعه میگم قسمت بعد بهتر میشه اما باز میخوره تو ذوقم.
کاش استیون اسپیلبرگ و یا تیم پیتر جکسون و نیل بلوکمپ میساختنش و دست این شورانر های بی خود نمی افتاد.
من کلا هیلو ریچ رو بازی کردم و برنامه ام این بود بشینم با هایپ سریال هیلو ها رو بازی کنم ، یعنی فاتحه حس و حال و هایپ رو خوندن . :-q
نمره اش نگاه . زیر ۸ فایده ندارد . بلکه زیر ۸.۵ فایده ندارد

از همون ابتدا من اصلا سراغش نرفتم

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,365
نام
Majid
نمره اش نگاه . زیر ۸ فایده ندارد . بلکه زیر ۸.۵ فایده ندارد

از همون ابتدا من اصلا سراغش نرفتم
چقد این نمرات واست مهمه همه پستات یک اشاره ای میکنی، بنظرم تا خودت ندیدی قضاوت نکن (حالا منظور Halo نیست کلا میگم) کلی سریال خیلی خفن داریم که عامه پسند نیستن و نمراتشون زیر 8.5 پس فایده نداره؟ :D
The Leftovers قدیم وقتی میدیدم اگه اشتباه نکنم نمرش 7.8 بود که بعدا خیلیا فهمیدن چه جواهریه الان شده 8.3 که هنوزم کمه بنظرم واسش در همین حال چندین عنوان بالا 8.7 سراغ دارم که نصف همین نچسپید بهم.
در کل بنظرم IMDB در حد اینکه یک چیز کلی دستت بیاد خوبه فقط.

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,142
نام
پویان
ناراحتم میکنید میام میبینم حرفی از بترکال سال نزدید 8-|[-(
تو اسپویلر 3 تا قاب (شات) محشر از قسمت دوم فصل ششم میذارم.
یکی از یکی درجه‌یک‌تر!
قاب اول، به پایان Breaking Bad اشاره داره...
در قاب اول، دست دن سالامونکا، نصف صورت گاس فرینگ رو میپوشونه... اتفاقی که در فصل پایانی Breaking Bad افتاد رو که یادتونه؟

قابحق 2.jpg

دو تا قاب دیگه هم از فیلم‌برداری‌های درجه یک سریاله.

قاب حق.jpg

قابح 3.jpg

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,491
نام
سپهر
تو اسپویلر 3 تا قاب (شات) محشر از قسمت دوم فصل ششم میذارم.
یکی از یکی درجه‌یک‌تر!
قاب اول، به پایان Breaking Bad اشاره داره...
در قاب اول، دست دن سالامونکا، نصف صورت گاس فرینگ رو میپوشونه... اتفاقی که در فصل پایانی Breaking Bad افتاد رو که یادتونه؟

View attachment 252721

دو تا قاب دیگه هم از فیلم‌برداری‌های درجه یک سریاله.

View attachment 252725

View attachment 252723

مرگ گاس از طریق انفجار که مربوط به فصل چهارم سریال است، فصل نهایی مربوط به همکاری والتر با گروه نئونازی بود! به نظرم کیم وکسلر مهم ترین شخصیت فصل ششم است؛ تکلیف سایر شخصیت ها تاحدودی مشخص است؛ سرنوشت نهایی ساول هم می ماند برای نیمفصل دوم و آن فلش و فورواردهای سیاه و سفید و امکان رویارویی با جسی پینکمن (ارتباط سریال با ال کامینو)

mehdy.z

کاربر سایت
Nov 27, 2009
700
نام
Mehdy
البته من حدس میزنم هنوز توی پیش درآمد باشه و کم کم با روشن شدن زوایای مختلف فیلم داستانش غنی تر شه...(حداقل امیدورام)
کلا هالو به شدت پتانسیل این رو داره که به یک سری عالی تبدیل بشه به شرطی که دست نویسنده و کارگردان درست و حسابی باشه...

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
در راستای کم شدن تعداد مشترکین Netflix, Netflix تغییرات زیادی در بخش انیمیشن هاش داده.
Phil Rynda مدیر رهبری و توسعه خلاق بخش انیمیشن های این شرکت به همراه تعدادی از کارمند های زیر دستش از نتفلیکس تعدیل شدن. همچنین انیمیشن اقتباسی از Bone, انیمیشن The Twits اقتباس از رمان نوشته شده توسط Roald Dahl (نویسنده آثاری از جمله چارلی و کارخانه شکلات سازی و The BFG) کنسل شدن و کنسل شدن انیمیشن Toil and Trouble از Lauren Faust که قبلا اعلام شده بود هم به همین دلیل هست.

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
این «بتر کال سال» واقعا چیز عجیب و غریبیه! یعنی تیم اینا رسما یه شات معمولی بلد نیست بگیره. واقعا ناراحت کننده‌اس که قراره به زودی با این دنیای منحصر به فرد خداحافظی کنیم. خیلی کم پیش میاد که یه تیم انقدر از بالا تا پایینش هویت داشته باشه و عین ساعت کار کنه. مثل چیزی که اینا ساختن (BB/BCS) تو دنیای سریال به شخصه ندیدم. یعنی شاید تو بخش شخصیت‌پردازی و داستان رقیب داشته باشه و حتی گاها توی عمق نسبت به سریالی مثل سورپرانوز شکست هم بخوره، ولی این مدل تدوین و سینماتوگرافی در کنار این داستان و شخصیت پردازی خفن، واقعا کمیاب و منحصر به فرده.

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,618
نام
Leo Fitz
واسه بار سوم خواستم Friends رو ببینم، نمی دونم چرا دیگه جذابیت دوبار قبلی رو نداشت!
فعلا گذاشتمش کنار، بار دوم Two and a Half Menرو اینبار با تمرکز بیشتر روی چهره ها (بدون زیرنویس :D ) استارت زدم...لعنتی خیلی خوبه البته تا فصل هفت که تا همونجا هم دانلود کردم.
آیا Anger Management ارزشش رو داره بعد این سریال استارتش رو بزنم؟

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
واسه بار سوم خواستم Friends رو ببینم، نمی دونم چرا دیگه جذابیت دوبار قبلی رو نداشت!
فعلا گذاشتمش کنار، بار دوم Two and a Half Menرو اینبار با تمرکز بیشتر روی چهره ها (بدون زیرنویس :D ) استارت زدم...لعنتی خیلی خوبه البته تا فصل هفت که تا همونجا هم دانلود کردم.
آیا Anger Management ارزشش رو داره بعد این سریال استارتش رو بزنم؟
بشین سایفیلد ببین دوست من هرچی سریال طنز از قبل دیدی بعد از این برات مسخره به نظر میاد :Cheesygrin: فصل نهم قسمت دوم رو من ماهی 1 بار میبینم هربار بیشتر از قبل میخندم

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,712
نام
وحید
بشین سایفیلد ببین دوست من هرچی سریال طنز از قبل دیدی بعد از این برات مسخره به نظر میاد :Cheesygrin: فصل نهم قسمت دوم رو من ماهی 1 بار میبینم هربار بیشتر از قبل میخندم
f5444136b65f784d1dc2e8a6a158ecdd.jpeg

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,618
نام
Leo Fitz
یبار دیدمش... :D
واسه بار دوم دیدنش یه مقدار زوده...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر