Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,257
نام
محمد
شما از کجا می فهمید که Plagiarism در متن IGN صورت گرفته؟! آیا مدرکی دارید که چنین چیزی در متن بررسی های IGN دیده میشه؟ مدرک بیایید
شما کافیه اسم Flip Miucin رو سرچ کنید! ایشون بعد مدت ها Plagiarism در IGN گیر افتادند. نمونه های دیگه هم چند سال اخیر بوده. یک نمونه دیگه هم IGN برزیله درست بیاد داشته باشم. چند وقت پیش هم مرتبط با Ghost of Tsushima رخ داده.

بدیهیه تمامی کارمند های IGN اینکار رو انجام نمیدند ولی در IGN بدون هیچ شکی این اتفاقات رخ داده.

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,603
نام
Leo Fitz
دوستان Seinfeld رو شروع کنم؟
طنزش به باحالی friends هست؟
من فکر کنم دوبار تلاش کردم واسه دیدنش...
بار اول که خوشم نیومد...ولی بار دوم تا اپیزود 4 فصل سوم تحملش کردم و بعدش حقیقتا لذت بردم ازش.
طنزی هست که هیچوقت جدی نمیشه...
فقط موندم چرا منی که از سینفلد لذت بردم از curb خوشم نمیاد؟!
فکر کنم بخاطر نحوه اجرا باشه...شاید اون چیزی که لری دیوید نوشته و جری سینفلد و دوستان اجراش کردن برام بیشتر لذت بخش بوده تا اون چیزی که لری دیوید نوشته و خودشم اجرا کرده.

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,639
نام
وحید
بار اول که خوشم نیومد...ولی بار دوم تا اپیزود 4 فصل سوم تحملش کردم و بعدش حقیقتا لذت بردم ازش.
فکر کنم بخاطر نحوه اجرا باشه...شاید اون چیزی که لری دیوید نوشته و جری سینفلد و دوستان اجراش کردن برام بیشتر لذت بخش بوده تا اون چیزی که لری دیوید نوشته و خودشم اجرا کرده.
تو نت اون تیکه سوپ توی رستوران رو دیدم خیلی خندیدم اگر طنزش اینطوری باشه قطعا ارزش دیدن داره

TDKR

کاربر سایت
May 1, 2012
364
خنده دار ترین و بهترین چیزیه که دیدم ولی نمیشه به کسی پیشنهاد کرد.
بعد دیدنش به هرکی تونستم پیشنهاد دادم ولی ندیدم کسی خوشش بیاد البته اکثرشون طرفدار چرت و پرت های مثل پایتخت بودن که من نمیتونم حتی یک ثانیه شو تحمل کنم.

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,723
نام
nucky thompson
برای من دو فصل اول تا حدی معمولی بود و شوخی هاش خیلی خنده دار نبود .ولی فکر کنم از میانه فصل دوم به بعد واقعا باحال میشه . جنس شوخی ها واتفاق ها با فرندز فرق داره .

Mahdi_MM

کاربر سایت
Jul 16, 2013
377
بعضی از دوستان انقدر مقاله از این سایت های خبری و ری ویو رو مثل گوگل ترنسلیت ترجمه و منتشر کردن نسبت به این سایت ها احساس تعصب و غیرت عجیبی پیدا کردن.
برادر من این موضوع جای دفاع نداره که، هرچند که مدتیه تو حوزه نقد کمیت جای خودشو به کیفیت داده
نقد های این چندسال اخیر در حوزه گیم که کلا واسم بی ارزش بوده و در حوزه رو به انحطاط سینما هم خیلی وقته منتقدی رو دنبال نمیکنم ، فقط دنبال یکی دوتا نقد با کیفیت هستم

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,105
نام
پویان
سلام
دوستان سریال کمدی حال‌خوب‌کن با فضای شاد و آفتابی و رنگی مثل The Marvellous Mrs. Maisel و Better Things چی سراغ دارید؟
من خودم اینا رو پیدا کردم،
Man Seeking Woman
Good Omens
Hap and Leonard
Red Oaks
این Emily in Paris هم هست؛ ولی خیلی نمراتش پایینه.
یه چند تا سیتکام قدیمی انگلیسی هم هست، مثل
Spaced
Black Books
Coupling
که فکر نکنم اون چیزی که من می‌خوام، باشن.
البته یک ماه دیگه فصل جدید میزل و فصل پایانی بتر تینگز میاد؛ ولی برای همین یک ماه.

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk

• Like
Reactions: TheGodfather

hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
504
سلام
دوستان سریال کمدی حال‌خوب‌کن با فضای شاد و آفتابی و رنگی مثل The Marvellous Mrs. Maisel و Better Things چی سراغ دارید؟
Man Seeking Woman
Good Omens
Hap and Leonard
Red Oaks
Spaced
Black Books
Coupling
البته یک ماه دیگه فصل جدید میزل و فصل پایانی بتر تینگز میاد؛ ولی برای همین یک ماه.

سلام. این‌ها فضای به‌نسبت شادی دارن و حال‌خوب‌کن هم هستن؛ به‌خصوص کیمی اشمیت:

Atypical
Crisis in Six Scenes
The Carmichael Show
Unbreakable Kimmy Schmidt

HIGH VOLTAGE

کاربر سایت
Dec 2, 2011
1,522
نام
علی
دوستان اهل سریال سلام
یه سوال داشتم
اطلاع دارین فصل چهارم سریال Manifest قرار هست پخش بشه یا نه ؟
و دیگه اینکه توی فصل سوم سریال به سرانجام رسیده یا نیازمند فصل دیگه ای هست ؟
ممنونم

• Like
Reactions: Sega_genesis

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
دوستان اهل سریال سلام
یه سوال داشتم
اطلاع دارین فصل چهارم سریال Manifest قرار هست پخش بشه یا نه ؟
و دیگه اینکه توی فصل سوم سریال به سرانجام رسیده یا نیازمند فصل دیگه ای هست ؟
ممنونم
فصل چهارم سریال توسط نتفلیکس در قالب ۲٠قسمت سال جاری پخش می شود.

• Love
Reactions: HIGH VOLTAGE

DoomedToKill

کاربر سایت
Oct 1, 2020
1,855
سلام
Man Seeking Woman
Good Omens
Hap and Leonard
Red Oaks
Spaced
Black Books
Coupling

Two and a half men
از نظر ستینگ داخلی خونه و موود و بازیگران سوپر استار و خوش قیافه مثل فرندزه

• Like
Reactions: Alkazar

A.M.K

کاربر سایت
Mar 16, 2008
2,323
نام
arash
the expanse
بنظرم فصل خوبی بود، حیفه واقعا اگر ادامه ندن. اما خب این فصل داستان اون laconia فکر میکنم حداقل پیش زمینه ای باشه برای یک جور spin off چون در غیر اینصورت وجودش اصلا معنی و هدفی نداشت تو این فصل. حس شخصیم اینه در اینده اول یه spin off در مورد laconia بدون کست اصلی داشته باشیم که جریان protomolecule و اون new entities جلوتر ببرن و بعد از اون شاید یک فصل دیگه یا حتی یه فیلم بسازن با کست اصلی که داستان رو تموم کنه.

Last edited by a moderator:

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
623
سینفیلد خیلی خیلی بهتر از curb هستش من وقت پر کنی این curb رو میبینم و زیاد خوشم نمیاد ازش
سینفیلد همون قسمت اول که راجبه جورابه تو ماشین رختشویی داشت میگفت کلی خندیدم . هر کدوم از شخصیت هاش خاصن من نیومن رو دوست داشتم بیشتر توش باشه خیلی باحال بودش
لری دیوید تو curb الکی سوییچ میکنه رو یه چیزی و فقط میگه من درست میگم و هی تکرار میکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر