barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,723
نام
nucky thompson
یه سوال چرا تو بازی یکی مونده به آخر اینا پاشون رو نمی گذاشتن روی اون میله وسط :D واقعا برام سوال شده مثلا اون شیشه بره چرا آخرین شیشه رو پاش رو نگذاشت روی اون میله های وسط و بپره رد شه:D
سریال خوبی بود من لذت بردم از دیدنش
دقیق یادم نیست ولی فکر می کنم این که رد بشن شرط بازی نبود . شرط بازی این بود که حتما از روی شیشه ها رد بشن . و اون حرکتشون ممکن بود تقلب حساب شه و قبل این هم بهشون اثبات شده بود تا جایی که قوانین اصلی بازی رو نشکونن می تونن از خودشون خلاقیت به خرج بدن . اگه می پریدن وسط شلیک میشد بهشون

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
دقیق یادم نیست ولی فکر می کنم این که رد بشن شرط بازی نبود . شرط بازی این بود که حتما از روی شیشه ها رد بشن . و اون حرکتشون ممکن بود تقلب حساب شه و قبل این هم بهشون اثبات شده بود تا جایی که قوانین اصلی بازی رو نشکونن می تونن از خودشون خلاقیت به خرج بدن . اگه می پریدن وسط شلیک میشد بهشون
آخه نکته همینجاست تقریبا تمام افراد در طول بازی ها انواع و اقسام تقلب ها رو انجام دادن از فندک زدن اون زنه و اون یارو گردن کلفته زیر سوزنشون تو آبنبات عسلی گرفته تا انواع دروغ و کلک و تقلبی که تو تیله بازی سر هم پیاده می کردن یعنی ارزش ریسک نداشت یه نفر سر بازی شیشه ها یه تقلبی بکنه :D خصوصا اون نفرات اول که تموم کردن بازی براشون تقریبا غیر ممکن بود من مدام در طول این قسمت با خودم می گفتم چرا اینا پاشون رو روی اون میله نمیزارن :D

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
آخه نکته همینجاست تقریبا تمام افراد در طول بازی ها انواع و اقسام تقلب ها رو انجام دادن از فندک زدن اون زنه و اون یارو گردن کلفته زیر سوزنشون تو آبنبات عسلی گرفته تا انواع دروغ و کلک و تقلبی که تو تیله بازی سر هم پیاده می کردن یعنی ارزش ریسک نداشت یه نفر سر بازی شیشه ها یه تقلبی بکنه :D خصوصا اون نفرات اول که تموم کردن بازی براشون تقریبا غیر ممکن بود من مدام در طول این قسمت با خودم می گفتم چرا اینا پاشون رو روی اون میله نمیزارن :D
منم یادمه که گفتن فقط حق دارن روی شیشه ها بپرن بازی کن ها، یا یه همچین چیزی :-"
اون تقلب های قبلی یه جورایی پنهانی بود :-" ولی اونجا اگه میرفت روی میله ها سریع میدیدنش و احتمالا میکشتنش

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,749
نام
حامد

نکته های ریزی مثل این چند تا وجود داره که با اینکه پیس بازی رو بهم نمیزنه ولی برای کسایی که خیلی ریز بین هستن یکم رو مخ میره. میتونستن یه نفر رو اینطوری بکشن که طرف یا از این حقه استفاده میکرد و کشته میشد و یا اون ریل های فلزی برق ولتاژ بالا داشتن که کسی نباید باهاش تماس میداشت.

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
نکته های ریزی مثل این چند تا وجود داره که با اینکه پیس بازی رو بهم نمیزنه ولی برای کسایی که خیلی ریز بین هستن یکم رو مخ میره. میتونستن یه نفر رو اینطوری بکشن که طرف یا از این حقه استفاده میکرد و کشته میشد و یا اون ریل های فلزی برق ولتاژ بالا داشتن که کسی نباید باهاش تماس میداشت.
دقیقا به نکته خوبی اشاره کردی منم همین رو میگم باید یه نفربه اون شکل کشته میشد تا بتونیم قبول کنیم نمیشد از روی میله ها رفت آخه بازی یه بازی مرگ بود نفرات اول حداقل تا شماره 8 الی 9 تقریبا هیچ شانسی برای رد شدن از پل نداشتن باید برای رد نشدن از روی میله یه دلیل منطقی میاورد کارگردان مثلا دقیقا عین مثالی که زدی مثلا از میله ها جریان الکتریسیته رد میشد تا پاشون رو روی میله نزارن

آخرین ویرایش:

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,808
نام
مهراد
دقیقا به نکته خوبی اشاره کردی منم همین رو میگم باید یه نفربه اون شکل کشته میشد تا بتونیم قبول کنیم نمیشد از روی میله ها رفت آخه بازی یه بازی مرگ بود نفرات اول حداقل تا شماره 8 الی 9 تقریبا هیچ شانسی برای رد شدن از پل نداشتن باید برای رد نشدن از روی میله یه دلیل منطقی میاورد کارگردان مثلا دقیقا عین مثالی که زدی مثلا از میله ها جریان الکتریسیته رد میشد تا پاشون رو روی میله نزارن

بنده خدا از روی جنس و رنگ شیشه میتونست بفهمه که مقاوم هست یا نه بعد سریع برقا رو خاموش کردن! شما توقع داشتید کسی از اون وسط بره و همچین ریسکی بکنه که پاهاش پیچ بخورن و سقوط کنه؟ منم بودم همچین کاری نمیکردم ترجیح میدادم بپرم روی شیشه که حداقل 50 درصد شانس اینو داشته باشم که شیشه مقاوم باشه.

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
بنده خدا از روی جنس و رنگ شیشه میتونست بفهمه که مقاوم هست یا نه بعد سریع برقا رو خاموش کردن! شما توقع داشتید کسی از اون وسط بره و همچین ریسکی بکنه که پاهاش پیچ بخورن و سقوط کنه؟ منم بودم همچین کاری نمیکردم ترجیح میدادم بپرم روی شیشه که حداقل 50 درصد شانس اینو داشته باشم که شیشه مقاوم باشه.
اگه نفر سوم یا چهارم هم بودی ریسک نمی کردی ؟فقط کافی بود برگردی پشت سرت رو نگاه کنی و ببینی پشت سریات همونایی هستن که شب وقتی خاموشی زده میشه قصد جونت رو داشتن و خیلی ها رو قبل از اینکه اصلا بازی انجام بشه کشتن با خودت نمی گفتی چرا من باید راه رو برای اینا باید باز کنم ؟بازم میگم این بازی برای نفرات اول چیزی به جز مرگ نداشت چون حتی یک درصد هم امکان نداشت بشه 10 ردیف شیشه رو با خوش شانسی و 50-50 کردن رد کنی و با این کار فقط راه رو برای پشت سریات باز می کردی که از روی جنازت رد شن. در مورد اون شیشه سازه هم تا قدم آخر روی علم خودش جلو رفت دقیقا 2 متر مونده به پایان بازی گیر کرد نمیگم منطقی بود می پرید ولی اونم یکی از گزینه ها بود وقتی دیده بود نفرات عقبی برای رد شدن از مرحله نفرات جلوشون رو هل میدن پایین قبول کن منطق این بازی یکم مشکل داشت و مقصر هم کارگردان بود

• Like
Reactions: Wicher III

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,338
نام
Majid
Arrested development فصل اولشو تا یک جاهاییش دیدم خیلی خوبه واقعا :D
فقط دو فصل آخر به همون بدیه که میگن؟ خیلی شدید افت میکنه یا قابل تحمله؟

eggman

کاربر سایت
Aug 28, 2010
58
نام
علیرضا
Arrested development فصل اولشو تا یک جاهاییش دیدم خیلی خوبه واقعا :D
فقط دو فصل آخر به همون بدیه که میگن؟ خیلی شدید افت میکنه یا قابل تحمله؟

تا آخر فصل ۳ خیلی خوبه به نظرم. اتفاقا جای خوبی هم تموم میشه. یعنی میشه تا اخر فصل ۳ دید و بعدش ول کرد.

به نظرم تا اخر فصل ۳ رو ببین اگه راضی بودی و وقت اضافه هم داشتی و سریال دیگه‌ای هم نبود میشه دو فصل اخرش هم ببینی.

فصل ۴ انچنان بد نیست ولی به نظرم فصل ۵ نا امید کننده بود.

• Like
Reactions: majidred2011

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,808
نام
مهراد
نت‌فلیکس اعلام کرد که پروژه بعدی «دیوید فینچر» در نت‌فلیکس یک سریال مستند تحت عنوان «ووآر» (Voir) خواهد بود. توییت نت‌فلیکس در مورد این پروژه هواداران فینچر را به گمانه‌زنی واداشته بود. بسیاری از کاربران توییتر پیش‌بینی می‌کردند که این پروژه شاید فصل سوم سریال «شکارچی ذهن» (Mindhunter) باشد، اما چنین نبود. فینچر پیش‌تر گفته بود که بر روی سریالی در مورد «تجلیل از سینما و فیلم‌هایی که دوست دارم، با مهمانانی که دوست دارم، در مورد فیلم‌هایی که آن‌ها دوست دارند» کار می‌کند.

:/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر