i am dead

کاربر سایت
Feb 11, 2011
602
نام
سینا
اون سیاها کدوم خاندان بودن؟
ظاهرا دوستان زحمت کشیدن و در راستای حمایت از اقشار ستمدیده بخشی از خاندان تارگرین رو به دوستان سیه پوستمون واگزار کردن

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,956
نام
آریا
12_hl20.jpg

wp9938334_ifd1.jpg

d3_zb0g.gif

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,761
خب اسکویید گیمو دیدم و به نظرم هیچ فیلم/سریالی نتونسته تا این حد ماهیت واقعی انسان رو نشون بده :D
یه سوال ولی:
این فرانت من که برادر پلیسه بوده، سال 2015 بازیا رو شرکت میکنه و برنده میشه. به تازگی دوباره ناپدید میشه. پلیسه میره تو اتاقش و صاحبخونش میگه که اجاره نداده و اینا (چرا؟ اینکه باید کلی پول داشته باشه!)
بعد یه کارت پیدا میکنه داخل یه باکس که یادش میفته شبیه همون کارتیه که Gi-Hun آورده بود اداره پلیس.
چرا باید فرانت من یه همچین کارتی رو تو اتاقش داشته باشه؟ اصلا چرا باید اونجا زندگی کنه و اجاره نده؟
یا اون اتفاقا فلش بک به سال 2015 بود؟ یعنی از 2015 تا الان برادرش گم شده بود؟
اگه نه که چرا باید فرانت من یه همچین کارتی رو بذاره تو اتاقش با اینکه میدونست برادرش پلیسه و بهش شک میکنه؟ شاید خودش میخواست پیداش کنن؟

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
آقا من با این قضیه که باید همه چیو با زبون اصلیش دید موافقم ولی این یکی حسش نیس :D
اول اومدم اصلی ببینم دیدم دو زبونس سویچ کردم انگلیسی فک میکردم مثل خیلی از دوبله های فاجعه انگلیسی باشه که برعکس خیلی هم خوب بود موندم روش :-" با خیال راحت نگاه کنید.
نامسلمون مگه تو جومونگ ندیدی ! 😦

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,576
نام
شیخ صدرا
تريلر وايكنگز والهالا رو ديدم.
چرا تو وايكينگا افراد رنگين پوست گذاشتن؟
واقعا چرا؟ حالا مثلا وايكينگا خيلى قوم اديب و فرزانه ايي بودن كه بايد حتما به اين برادران هم يه سهمى ميرسيد؟

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,723
نام
nucky thompson
خب اسکویید گیمو دیدم و به نظرم هیچ فیلم/سریالی نتونسته تا این حد ماهیت واقعی انسان رو نشون بده :D
یه سوال ولی:
این فرانت من که برادر پلیسه بوده، سال 2015 بازیا رو شرکت میکنه و برنده میشه. به تازگی دوباره ناپدید میشه. پلیسه میره تو اتاقش و صاحبخونش میگه که اجاره نداده و اینا (چرا؟ اینکه باید کلی پول داشته باشه!)
بعد یه کارت پیدا میکنه داخل یه باکس که یادش میفته شبیه همون کارتیه که Gi-Hun آورده بود اداره پلیس.
چرا باید فرانت من یه همچین کارتی رو تو اتاقش داشته باشه؟ اصلا چرا باید اونجا زندگی کنه و اجاره نده؟
یا اون اتفاقا فلش بک به سال 2015 بود؟ یعنی از 2015 تا الان برادرش گم شده بود؟
اگه نه که چرا باید فرانت من یه همچین کارتی رو بذاره تو اتاقش با اینکه میدونست برادرش پلیسه و بهش شک میکنه؟ شاید خودش میخواست پیداش کنن؟
دقیقا سریال یک سری سوال بی جواب داره که باید تو فصل دوم به اونا بپردازه یک اش همینه که شما مطرح کردید

bigboss12

کاربر سایت
Dec 22, 2012
162
واقعا چرا؟ حالا مثلا وايكينگا خيلى قوم اديب و فرزانه ايي بودن كه بايد حتما به اين برادران هم يه سهمى ميرسيد؟
حال بهم زنه
انگار سفیدپوستا اقلیت اونا اکثریت

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,761
الان دیگه کمتر سریالی هست که توش از اقلیت های جنسیتی یا افراد رنگین پوست استفاده نشه
حتی توی اسکویید گیم هم که کره ایه دیگه سیاه پوست نتونستن ولی یه کاراکتر هندی مسلمون جا دادن :D (که البته به نظرم حضورش به جا بود)

doug ratman

کاربر سایت
Mar 12, 2016
193
الان دیگه کمتر سریالی هست که توش از اقلیت های جنسیتی یا افراد رنگین پوست استفاده نشه
حتی توی اسکویید گیم هم که کره ایه دیگه سیاه پوست نتونستن ولی یه کاراکتر هندی مسلمون جا دادن :D (که البته به نظرم حضورش به جا بود)
پاکستانی بود

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,749
نام
حامد
اتفاقا از نظر منم حضورش کاملا به جا بود و توجیح خوبی براش اوردن. ولی این در دنیای روز قابل قبول هست ولی نه در دنیاهای فانتزی و یا تاریخی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر