barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,723
نام
nucky thompson
خب فرصت شد بعد سال ها برم سراغ سریالی که همواره اسمش رو می شنیدم . banshee . واقعا هم سریال خوشساخت و جذابی بود . داستان یک مجرم تازه آزاده شده که سر از یک شهر کوچک در پنسیلوانیا در میاره و پس از یک درگیری تبدیل به کلانتر شهر میشه . سریال رو میشه تا حدی یک وسترن مدرن حساب کرد . کاراکتر اصلی خودسر و بزن بهادر و شهری که به نظر میاد جز کلانتر کسی جلوی خلافکارهای شهر وای نمیسه . شخصیت پردازی سریال عالیه . لوکاس هود با بازی خوب انتونی استار که این روز ها در نقش منفی هوملندر می درخشه از اون شخصیت های بامرام و مشتیه که بیننده رو از همون لحظه اول با خودش همراه می کنه . در طول سریال هم به خوبی عمق پیدا می کنه . در مقابل اما شخصا به نظرم بهترین شخصیت سریال کاراکتر منفی کای پراکتوره . شخصیتی که به خوبی در طول سریال شخصیت اش شکل میگیره . در عین حال که منفیه ولی سمپاتیکه و لحظه ای بیننده ازش متنفره و لحظه ای باهاش همذات پنداری میکنه و لحظه ای بهش احترام می گذاره بازیگرش اولریش تامسن هم تجربه زیادی در بازی در نقش کاراکتر های منفی فرعی و فراموش شدنی داشت و در این سریال قشنگ نشون میده که استعداد زیادی داره که بهش میدون داده نشده . سریال از نظر اکشن و درگیری در سطح بالایی قرار داره و خوبی اش اینه جز دو سه جا پیاز داغشو زیاد نمیکنه . البته خب سریال هالیوودیه و یکم خالی بندی های معمول آثار گیشه ای رو داره . مثلا قهرمان های داستان 2 3 نفری با یک کلت میرن تو دل یک ارتش و همه رو دراز میکنن ولی تهش خودشون زخمی میشن ولی خب باز سریال اون قدر دز این قضیه رو بالا نمی بره که بیننده تو ذوقش بخوره . یکم حس می کردم فصل آخر بی برنامه و از سر اجبار ساخته شده اما قسمت پایانی سریال کاملا جبران می کنه و پایان بسیار خوبی رو شاهدیم
یک نکته جالب دیگه این که
ماشالله این لوکاس هود من رو یاد گرالت می انداخت . لامصب به معنای واقعی کلمه خروس صفته . تمام بانوان زیبارویی که پاشون به بنشی باز شد رو ایشون مورد عنایت قرار داد :))
در کل پیشنهاد میشه اگه کسی هنوز سریال رو ندیده و دنبال یک سریال هیجان انگیز و پر از حادثه میگرده حتما ببینه این سریال رو . البته خب حتما مراقب باشید در تنهایی ببینید :D

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,808
نام
مهراد
سریال «بازی ماهی مرکب» (Squid Game) که در حال تبدیل شدن به پربیننده‌ترین عنوان تلویزیونی تاریخ نت‌فلیکس است، به حدی محبوبیت پیدا کرده که علاوه بر رشد سهام نت‌فلیکس به بالاترین حد تاریخ خود، سبب شده یک کمپانی ارائه دهنده اینترنت کره با افزایش ترافیک مصرفی کاربران از نت‌فلیکس شکایت کند.

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,639
نام
وحید
سریال «بازی ماهی مرکب» (Squid Game) که در حال تبدیل شدن به پربیننده‌ترین عنوان تلویزیونی تاریخ نت‌فلیکس است، به حدی محبوبیت پیدا کرده که علاوه بر رشد سهام نت‌فلیکس به بالاترین حد تاریخ خود، سبب شده یک کمپانی ارائه دهنده اینترنت کره با افزایش ترافیک مصرفی کاربران از نت‌فلیکس شکایت کند.
سریال قشنگی هست دیروز تعطیل بود یه کله نشستم دیدمش واقعا چسبید موضوعش هم به نسبت جدید بود و روابط انسانی رو هم خوب نمایش میداد
ارزش دیدن رو داره

doomhammer65ir

کاربر سایت
May 1, 2015
37
Se* education :
فصل یک و دو خوب . فصل آخر حال نکردم
بازی ماهی مرکب ( squid game ) : خوب بود . قسمت دو تا مونده به آخر ( گانبو) عالی بود
پرسش : این «حمله به تایتان » تا آخر همینقدر پر حرفه ؟
این همه تعریف کردن ازش چند قسمت اول رو دیدم . یه سری بچه که گنده تر از دهنشون حرف میزنن .

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار
این SEN Education چطوریه دوستان؟ ارزش داره ببینیم؟
دو فصل اول بهتر بودن. فصل سوم کیفیت نویسندگی یکم افت کرد و بعضا تکراری و بی‌منطق شد‌ در مجموع به نظرم یکی از بهترین کارای تینیجریه‌.

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
^^
حرفای 2 تا دوست بالایی تایید میشه، فصل اول se x education خوب بود و ارزش دیدن داره، فصل دوم یه مقدار تکراری شد ولی در کل بدک نبود، فصل سوم هم فقط تکرار مکررات و شیر دوشی مانند بود به نظرم، من نصفه ولش کردم.
کلا باید از دبیرستان میشیدن بیرون همون فصل قبلی...

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,338
نام
Majid
SX Education بنظرم فقط فصل اولش هدف اصلی سریالو دنبال میکرد بعدش که دیدن رومنس تینیجری بیشتر جواب میده کلا زدن تو اون فاز که از سیزن دو تا اینجا هم فقط کش دادن رومنسشو.
بازم بنظرم سریال اوکیی هست بخاطر بازیگرا و شخصیتاش ولی بخوان ادامه بدن ستینگشو باید تغییر بدن یا هم تمومش کنن بره.

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,105
نام
پویان
SX Education بنظرم فقط فصل اولش هدف اصلی سریالو دنبال میکرد بعدش که دیدن رومنس تینیجری بیشتر جواب میده کلا زدن تو اون فاز که از سیزن دو تا اینجا هم فقط کش دادن رومنسشو.
بازم بنظرم سریال اوکیی هست بخاطر بازیگرا و شخصیتاش ولی بخوان ادامه بدن ستینگشو باید تغییر بدن یا هم تمومش کنن بره.
امیداورم فصل چهارم، فصل آخرش باشه.

• Like
Reactions: majidred2011

prop

کاربر سایت
Jan 10, 2021
561
SX Education فصل سوم به شدت مشکل نویسندگی داره. از قسمت 4 کلا سریال از هم میپاشه و دیالوگ ها و شخصیت ها به طرز احمقانه‌ای میرن جلو. سریال خیلی خاصی نیست، تابو شکن نیست و انقلابی و این چیزها که بهش میگن نمیدونم واقعا از روی چه چیزی هست، من فکر میکنم هیچ کودوم این ها نیست. فصل سوم حتی خنده‌دار هم نیست. موضوعاتی که انتخاب کرده جالبه ولی فصل سوم مثل یه تور تفریحی هست و مجالی برای هیچی نیست. بعضی کاراکترها که فصل اول و دوم پرداخت خوبی داشتن تو فصل سوم فقط یه بار اضافی هستند و شما صحنه های مربوطه بهش رو اسکیپ کنید هیچی رو تا اخر سریال از دست نمیدید.
بازیگرهای سریال واقعا با استعداد هستند و تو این مورد نت فلیکس عالی عمل کرده.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Pouryar21

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,073
نام
M o h A M a d
SX Education فصل سوم به شدت مشکل نویسندگی داره. از قسمت 4 کلا سریال از هم میپاشه و دیالوگ ها و شخصیت ها به طرز احمقانه‌ای میرن جلو. سریال خیلی خاصی نیست، تابو شکن نیست و انقلابی و این چیزها که بهش میگن نمیدونم واقعا از روی چه چیزی هست، من فکر میکنم هیچ کودوم این ها نیست. فصل سوم حتی خنده‌دار هم نیست. موضوعاتی که انتخاب کرده جالبه ولی فصل سوم مثل یه تور تفریحی هست و مجالی برای هیچی نیست. بعضی کاراکترها که فصل سوم پرداخت خوبی داشتن تو فصل سوم فقط یه بار اضافی هستند و شما صحنه های مربوطه بهش رو اسکیپ کنید هیچی رو تا اخر سریال از دست نمیدید.
بازیگرهای سریال واقعا با استعداد هستند و تو این مورد نت فلیکس عالی عمل کرده.

سریالهای انگلیسی همیشه همینقدر لوس و نچسب هستند . من یکی که اصلا با اون لهجه غلیظشون نمیتونم فیلم و سریالهاشون رو تحمل کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر