ClaP TraP

کاربر سایت
Oct 5, 2014
458
نام
علی
برای دیدن Star Wars Vision لازمه نسخه های دیگه ( سینمایی یا سریالی ) رو دیده باشیم ؟
چون این اولین مدیایی هست که دارم از کل سری Star Wars میبینم

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
برای دیدن Star Wars Vision لازمه نسخه های دیگه ( سینمایی یا سریالی ) رو دیده باشیم ؟
چون این اولین مدیایی هست که دارم از کل سری Star Wars میبینم
خیر لازم نیست اصلا یجوریه انگار تو یه دنیای دیگس فقط شبیه استاروارزه من که با اکثر قسمتاش حال نکردم ولی قسمته باحالم داشت

• Like
Reactions: ClaP TraP

DoomedToKill

کاربر سایت
Oct 1, 2020
1,899
یه نقل قول معروفی است میگه از آدم های که تو عمرشون فقط یه کتاب خوندن بترس

حالا هم حکایت ما...
سره سریال فرندز دوستانم خیلی اصرار میکردن که ببین و... خلاصه یک روز دانلود کردیم و نگاه کردیم صادقا بعد از دیدن چند اپیزود، چند اپیزود دیگه هم دانلود کردم و خلاصه جذب سریال شدم تا سریال تموم شد و اونموقع سریال 9/8 از 10 بود از نظر خودم

بعد از فرندز مثل ریچل که بعد از بهم زدن با راس، با Russ دوست شد ماهم دنبال کلون فرندز بودیم و دوباره با نظر دوستان HIMYM شروع کردیم به جز اون چند فصل معروف ضعیف سریال به کلیت سریال 9/5 از 10 میدادم

بعد HIMYM تو یه سیکل تکرار بین فرندز و هایمیم بودم که یه سریال آشنا شدم کلا نظرم عوض کرد و اون Office بود
بعد دیدن آفیس فهمیدم چقدر طنز و کمدی فرندز و حتی پلات توییست ها دیلما ها و کلایمکس های اپیزودیک چقدر پایین تر از تصورم بودن

شاید یه میمیک صورت و خنده مایکل اسکات نگاهش به دوربین و that's what she said نگفته اش اندازه یک فصل طنز و جوک های چندلر برابری داشته باشه
این سطح کیفی بین فرندز و آفیس وقتی بیشتر میشه که در کنار مایکل اسکات، دوایت هم میدرخشه و پرنک های بین جیم و دوایت مثل کاتالیست طنز سریال قویتر میکنن

بعد از آفیس Two and A Half Men میبینم که از نظر ستینگ از HIMYM بیشتر شبیه فرندز ولی از نظر اون جمله معروف فرندز I'll be there for you بیشتر به بیننده نشون میده

خلاصه با دیدن two and a half men ناخودآگاه یاد اولین بار که فرندز دیدم چندین سال پیش و... میوفتم بنظرم تک بعدی نباشید اگر یک نفر نظر مخالف شما داره حالا گیمی فیلمی سریالی موسیقی و... ندیده و نشنیده چون صرفا مخالف نظر شماست مخالفت نکنید امتحان کنید شاید شما هم از سلیقه طرف خوشتون بیاد بشخصه اگر یک نفر اولین بار اونموقع که فرندز تموم کردم بهم میگفت آفیس از فرندز بیشتره با کاتانا میوفتادم دنبالش چون فکر میکردم فرندز بهترین سریال دنیاست و هیچ سریالی از این بهتر نمیتونه باشه ولی زمان گذشت با دیدن سریال های دیگه نظرم عوض شد

بشخصه برای افرادی سلیقه تک بعدی دارن و خودم زمانی جزئشون بودم(شاید بعداً باز بشم) فهمیدم معمولا رو چه چیز های پافشاری دارن فقط و فقط اون سریال یا فیلم دیدن

1. مانی هیست
این دسته جز سم ترین هان بخاطره این اول آوردم چون بقدر سمی ان که اسم سریال هم اشتباه میگن(مانی هایست) شما فاتحه بقیه اش بخونید
یک بار تو ماشین آهنگ Bella ciao گذاشته بودم همون حین که اشک تو چشمان دوستم حلقه زده بود برگشت گفت عع آهنگ مانی هیست برگشتم گفتم این آهنگ معروف ایتالیایی برای اون سریال نیست صرفا برگشت گفت نه من میدونم این آهنگ مانی هیسته ایتالیایی چیه اسپانیاییه

2.GOT خودتون بهتر از من میدونید چرا...

3.The Lost& Prison Break
دهه هشتاد خیلی این دوتا بیننده داشت سره فرار از زندان هرکس کچل میکرد حس مایکل اسکات و smart ass بودن می‌گرفت

4.جوکر
خوشبختانه یه مقدار فاز جوکر بودن و من همان دلقک غمگینم که نزد روانشناس رفت و... در اومده بودن دوستان که، با پخش the joker موج پروفایل های جوکر و حس outlaw و یاغیگری دوباره زنده شد ویدیوکلیپ های جوکر نولان همراه با پندهای آموزنده از انباری در آورده شد

5.بریکینگ بد و والتر وایت
طرفداران جوکری که nerd ان اگر سن پایینتر داشته باشن طرفدار حسی پینکمن و دوست دخترش که اوردوز کرد میشن و عکس هاشون میذارن پروفایل و...‌‌‌‌‌‌‌‌
اگه بخواهیم لیست درست کنیم طولانی میشه از طرفداران ارباب حلقه ها، استار وارز و... صرفا برای مثال چند مورد توضیح دادم

خلاصه که خوندن کتاب های دیگه دیدن فیلم و سریال های دیگه گوش دادن موزیک های دیگه و... باعث میشه تفکرات و عقاید و نظراتتون عمیق تر بشن و دید باز تری نسبت به مسائل مختلف داشته باشید
این تلاش برای عمق دادن به نظرات و دیدگاه هاتون میتونید در مسائل شخصی، روابط و رفتار ها و... بسط بدید

prop

کاربر سایت
Jan 10, 2021
573
کسی این سریال جدید کره ای رو که تازه توی نتفلکیس پخش شده دیده؟
Squid Game
من تا اواسطش تا الان دیدم و به نظرم جالبه
و بعضی بازیاش شبیه بازی های دوران کودکی خودمون تو ایرانه.

View attachment 226576
من اتفاقا همین امروز تموم کردم و باید بگم سریال بی نظیر هست. من فکر میکنم بهترین سریالی هست که تو نت فلیکس میتونید پیدا کنید.
امیدوارم برنامه‌ای هم برای ساخت فصل بعدی هم داشته باشند. اصلا نمیشه حتی یه کوچولو هم از داستان گفت بشینید همینطوری قسمت اول رو ببینید.(با رعایت درجه سنی و Parent Guide :D )

• Like
Reactions: SiminSecret

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,482
نام
سپهر
فصل سوم دست پخت رایان مورفی، داستان جنایت آمریکایی نیست، بلکه داستان خاله زنکی آمریکایی است. ببین چه فاجعه ای آفریدی مورفی که یک رسوایی خاله زنکی کردی یک جنایت!

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
Squid Game

View attachment 226576

این سریال میخواستم تو بخش امتیاز شما ب سریال ها بهش امتیاز بدم وقت نکردم وگرنه کلی حرف دارم براش... سریال عالیه حتی داره به گفته رئیس نتفلیکس به پر بیننده ترین سریال تاریخ نتفلیکس تبدیل میشه.

فصل دوم رو هم میخوان میسازن.

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
Squid Game

View attachment 226576
Danganronpa رو ازش اقتباس گرفتن سریال کردن :D
کلا اگر Zero Escape و Danganronpa رو بازی کرده باشید می بینید این رسما کلون از اوناست (و صد البته اونا در یک لول دیگه این کلا)

• Like
Reactions: prop

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,728
نام
nucky thompson
دوستان nine perfect strangers خوبه؟چون کم هست قسمتاش تصمیم گرفتم ببینم.خوش ساخته؟
بدک نیست ولی خیلی هم چیز دندونگیری نیست . از تیم بازیگری و سازنده اش بیشتر از این انتظار میرفت.

• Like
Reactions: prop and rabin88

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
شماره توی Squid Game واقعیه.
تلفن بنده خدا هی داره زنگ می خوره ازش می پرسن چجوری بیان توی بازی :))
یک کاندید ریاست جمهوری کره جنوبی هم گفته معادل ۸۵ هزار دلار خط رو از طرف می خره.

آخرین ویرایش:

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,141
نام
پویان
سابرینا ساترلند از تهیه‌کنندگان تویین پیکس و دست راست دیوید لینچ در بسیاری از کارهاش،
در چند روز گذشته دو تا عکس از لینچ در یکی از لوکشین‌های مهم سریال منتشر کرده و نوشته The story continues!
فصل چهارم؟! :-t[-o<

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,482
نام
سپهر
سابرینا ساترلند از تهیه‌کنندگان تویین پیکس و دست راست دیوید لینچ در بسیاری از کارهاش،
در چند روز گذشته دو تا عکس از لینچ در یکی از لوکشین‌های مهم سریال منتشر کرده و نوشته The story continues!

امیدوارم نباشه. سریال به خوبی تموم شد. یونیورس پیکس از دید من بسته شد. لینچ با نتفلیکس داره یه سریال میسازه.

Jill_v

کاربر سایت
Nov 20, 2018
40

البته خود لینچ بارها گفته که برای تویین پیکس برنامه ای نداره . همرو شایعه اعلام میکنه هروقت خبری میاد. هرچند امیدوارم این یکی درست باشه چون سریال بعد از s3 به یک فصل پایان دهنده احتیاج داره. بازم بعید به نظر میاد فعلا چون در حال ساخت یک سریال دیگه هست.

• Like
Reactions: Alkazar

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر