HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,073
نام
M o h A M a d
خب فصل سوم تویین پیکس 25 سال بعد (2017) منتشر شد. سریال آن موقع پس از پخش دو فصل از شبکه ABC کنسل شده بود. تویین پیکس 2017 ادامه مستقیم سریال و فیلم پیش درآمد 1992 است.
یعنی اگه فقط نسخه 2017 ببینی متوجه کلیت داستان نمیشی؟

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,073
نام
M o h A M a d
اصلا و ابدا!

نمیدونم از کجا خوندی که 2017 هیچ ربطی به قبلی ها نداره؟!

پس چرا تو صفحه Imdb دو صفحه مجزا داره سریال و حتی تعداد فصل های سریال هم در ادامه هم آورده نشده؟

مثل این میمونه که یک سریال ریبوت با 18 قسمت مجزا در سال 2017 ساخته شده باشه

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
پس چرا تو صفحه Imdb دو صفحه مجزا داره سریال و حتی تعداد فصل های سریال هم در ادامه هم آورده نشده؟

مثل این میمونه که یک سریال ریبوت با 18 قسمت مجزا در سال 2017 ساخته شده باشه

شما همین جداسازی اشتباه سایت IMDB در Prison Break بود که برای فصل پنجم هم یک صفحه جداگونه باز کرده! (که البته یکسالی میشه که جمعش کرد. یادمه امتیاز 8.5 هم گرفته بود و با نام Prison Break: Resurrection بود!)

شما در همان خط اول صفحه ویکپدیا سریال می بینید که نوشته:

The third season of Twin Peaks, also known as Twin Peaks: The Return and Twin Peaks: A Limited Event Series, consists of 18 parts and premiered on Showtime on May 21, 2017.

the season is a continuation of the 1990–1991 ABC series and its 1992 theatrical prequel Twin Peaks: Fire Walk with Me.

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,106
نام
پویان
شب گذشته حوالی ساعت سه صبح، تویین پیکس رو تموم کردم و الان که تقریبا 12 ساعت گذشته، میتونم بگم که فصل سوم تویین پیکس، شاید بهترین چیزی باشه که تو تاریخ تلویزیون تا به حال اتفاق افتاده باشه.
به روح و روانم تجاوز شد با این سریال و از دیوید لینچ عزیز بابت این مهم متشکرم! ^:)^
تویین پیکس آخرین سریال بلندیه که میبینم و تا یکی دو سال آینده، دیگه سریال جدیدی رو شروع نمیکنم؛ و فقط سریالایی که فصلای جدیدشون بیاد رو میبینم؛ مثل فصل سوم American Crime Story، فصل دوم The Witcher، فصل دوم The Great، فصل ششم Peaky Blinders و فصل ششم Better Call Saul که این دو تای آخری دیگه سریالاش تموم میشه.
زمان اضافه‌ای که از سریال ندیدن دارم صرف کتاب خوندن و فیلم دیدم میکنم طی یکی دو سال آینده.
تنها یکی دو تا مینی سریال دارم که بببینم و آخرای مهر ماه میام اینجا و فهرست بهترین سریالایی که دیدم رو با شما گلای بازیسنتری به اشتراک میگذارم.
ولی خب فعلا تا اینجای کار، موردعلاقه‌ترین و دوست‌داشتنی‌ترین سریال‌ها برای من تا حالا Twin Peaks ،The Sopranos و Mad Men بوده. ~o)

01D_TPB_VacantPeaks_FBIFWWM_FourAgents.jpg

tumblr_bf14620b4cc732d07801c50b8925121d_1b8acdc0_2048.jpg

Twin-Peaks-0417-GQ-FEDL02-01.jpg

prop

کاربر سایت
Jan 10, 2021
562
پارت اول فصل دهم AHS به قدری توالتی تموم شد که داد همه رو دراورد. ایده جالبی هم داشت و واقعا تصورم این بود که عقل تیم سازنده داره برمیگرده ولی با اپیزود ششم نشون دادن که از این خبرها نیست و متخصص مدفوع کردن روی اعصاب بیننده ها هستند.

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,624
نام
iMAN
دوستان کسی هنوز Walking Dead تماشا میکنه؟
من از فصل 8 دیگه نگاه نکردم.
آیا واقعا بنا بر توصیف دیدگاه های IMDB، این دو فصل اخیر وضعیتش بهتر شده؟
داداش خیلی حوصله داشتی شما...من فصل اولو دیدم . اوایل فصل 2 شیفت دیلیت....

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,642
نام
وحید
من دنبال میکنم به اندازه فصول اول خوب نیست ولی بد هم نیست
وقت خالی داری ببین ولی اگرم ندیدی چیز خاصی رو از دست ندادی

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
من هنوز دنبال می کنم ولی بنظرم نبینی هم چیزی ازدست ندادی. این فصل ها رو خیلی قسمت هاشو از روی اجبار دیدم که فقط تموم بشه بدونم اخرش چی میشه

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
1632570569369.png

دیشب 3-4 قسمت سریال جدید خالق hill house رو دیدم، و خیلی خوب بود.

سریال در کل اصلا ترسناک نیست و مثل کارهای قبلی کارگردانش خیلی تمرکز زیادی روی شخصیت پردازی و به قولی مطالعه شخصیت ها و مشکلاتشون داره و بعضی مواقع یکم زیادی کند جلو میره داستان :-"
ولی در کل ارزش دیدن داره، به نظر خودم تا اینجا به اندازه Hill house خوب نبوده، نه از نظر داستان و نه از نظر کست و شخصیت پردازی ولی همچنان به اندازه کافی جذاب هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر