mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,603
نام
Leo Fitz
شبکه فاکس. دو فصل. جنایی ترکیبی از منتالیست و هانیبال (بیشتر شبیه سکوت بره ها.) خشونت در حد فالویینگ NC-17 نیست ولی کرینجی هست روش قتل ها (قطع زبان، دراومدن کل مغز و...)

قسمت ۶ سریالم.
the following پایان راضی کننده ای داره؟

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,984
نام
مهدی
این Ted Lasso هم سریال قشنگیه. در کل اخیرا سریال‌های Apple TV که نگاه کردم اکثر جذبم کردن. Mythic Quest، See، Ted Lasso.
برعکس هر چی روی Netflix دیدم.
امازون هم با Boys و Bosch راضی نگهم داشته.
این Mythic Quest برای من شدیدا ناامیدکننده بود! ۶ اپیزود دیدم و فقط با یه اپیزودش حال کردم. انتظارم از خالق It's Always Sunny بیشتر بود.

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,609
نام
defective pixel
این Mythic Quest برای من شدیدا ناامیدکننده بود! ۶ اپیزود دیدم و فقط با یه اپیزودش حال کردم. انتظارم از خالق It's Always Sunny بیشتر بود.
واسه منی که هم عاشق گیمم هم شغلم تو حوزه تکه جذاب بود. هر چند به کرونا خوردن و بعدشم بد جمع کردن داستان رو ولی کلیت موضوع خوبی بود واسه سریال ساختن.
هر چند منم قبول دارم اصلا قوی نبود. ولی پتانسیلشو داشت.

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,984
نام
مهدی
هفته‌ی پیش دوباره رفتم یکم گشتم ببینم سریالی مثل Louie پیدا می‌کنم یا نه، که خب طبق معمول ناموفق بودم. اما یه سریال پیدا کردم به اسم Wilfred، و تا اینجای کار (اواسط فصل یک) از یافته‌ی خود راضیم. :D
همین الان فصل اولش تموم شد و واقعا باورم نمی‌شه تا الان همچین سریال محشری رو ندیده بودم! امیدوارم در ادامه افت نکنه.

ویرایش: الان متوجه شدم یه ورژن استرالیایی هم داره. یکم از اپیزود اولش رو تو یوتوب دیدم. چقدر فرق دارن این دو تا ورژن!‌ :| تفاوتشون رسما ترسناکه!‌ :)) اونم حتما باید ببینم.

آخرین ویرایش:

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
فصل اول resident alien هم جالب بود ببینیم فصل بعدی چیکار میکنن شبکه syfy سابقه زیادی در آب بستن به سریال از فصل دوم به بعد داره

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
این Prodigal Son داره پا فراتر از معیارهای شبکه فاکس میزاره. بعد از N سال دوری از شبکه های عمومی، به نظرم میشه تک و توک به محصولاتشون اعتماد کرد.

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
اجازه هست بگم Mr Inbetween یک سریال معمولی هست ؟!
من دو فصلو دیدم ! سریال جالبیه ، بد نیست ولی از دید من بیشتر از 5-6 نمیگیره .

همینطور از لهجشونم یجوریایی حال تهوع میگیرم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر