Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,437
نام
Nightwing
View attachment 219208

فصل هشتم بلک لیست یه سر و گردن از فصل های قبلیش بهتر بود. هم روند داستانی منسجم تری داشت و هم اوج فروپاشی شخصیت های ریموند و الیزابت بخوبی نمایش داده شد. پایان شوکه کننده و متاسفانه ناراحت کننده ای هم داشت.
من ۵ تا فصل دیدم داستان طوری بود که از مارول هم تخیلی تر بود:D داستان قابل پیش بینی . یه نفر و گرفته بودن که مثل آب خوردن جای تبهکارارو پیدا میکرد و سریال بعد چند قسمت گیر کرد توی Loop حوصله سر بر

Evil

||| ǝʌıןɐ ןןıʇs ɯ,ı |||
کاربر سایت
Oct 2, 2005
938
نام
هادی
من ۵ تا فصل دیدم داستان طوری بود که از مارول هم تخیلی تر بود:D داستان قابل پیش بینی . یه نفر و گرفته بودن که مثل آب خوردن جای تبهکارارو پیدا میکرد و سریال بعد چند قسمت گیر کرد توی Loop حوصله سر بر
تخیلی آره ولی دیگه خداییش از فیلم های مارول و Person of Interest یا این فیلم F9 تخیلی تر نیست :D قابل پیش بینی هم تا حدی درسته، برنده و بازنده از اول مشخصه. ولی توی داستان اصلی این قابل پیش بینی بودن کمی کمرنگ تر میشه و آدم رو بعضی وقتا خوب غافلگیر میکنه. در کل برای سرگرمی خوبه دیگه :D

• Like
Reactions: Tidus & Shayne

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
تخیلی آره ولی دیگه خداییش از فیلم های مارول و Person of Interest یا این فیلم F9 تخیلی تر نیست :D قابل پیش بینی هم تا حدی درسته، برنده و بازنده از اول مشخصه. ولی توی داستان اصلی این قابل پیش بینی بودن کمی کمرنگ تر میشه و آدم رو بعضی وقتا خوب غافلگیر میکنه. در کل برای سرگرمی خوبه دیگه :D

POI در زیرژانر علمی تخیلی قرار میگیره و قصه آن به قلم جاناتان نولان عالی و هیجان انگیز است. زیاد هم قصه را کش نداد و با بهترین پایان بندی، سریال را بست. (یکی از بهترین پایان بندی های تلویزیون!) مشکل این جاست که بلک لیست باید خیلی وقت پیش به پایان می رسید. چون به ورطه تکرار افتاده است. بعید است سریالی اکشن و طولانی مثل 24 در شبکه هایی مثل فاکس و ... خلق شود تا برای ده سال هرگز دچار افت و خیز ناشی از کمبود خلاقیت در روایت نشود. فاکس سعی داشت با The Following خلا 24 را پر کند ولی خیلی زود با یک اشتباه در قصه، به بن بست. CBS هم پس از POI نتونست یک سریال اکشن خوب بلند مدت تولید کنه. لیمتلس فرصت داشت اما در اون هم بست. NBC اما چون چیز خوبی در دست نداشت، ترجیح داد همان IP قبلی شو ادامه بده.

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
دقیقا همینه. کلا سریال هایی که هر قسمت یه داستان جدا داره و هرزگاهی به داستان اصلی می پردازه اینطوری هستن بنظرم
بلک لیست بنظرم فوقش سه چهار فصل باید میشد و بقیشه اش الکی کش دادن.
خیلی دوست دارم فصل بعد دیگه تموم بشه بفهمیم آخرش چی میشه

• Like
Reactions: Evil and Destro

Evil

||| ǝʌıןɐ ןןıʇs ɯ,ı |||
کاربر سایت
Oct 2, 2005
938
نام
هادی
POI در زیرژانر علمی تخیلی قرار میگیره و قصه آن به قلم جاناتان نولان عالی و هیجان انگیز است. زیاد هم قصه را کش نداد و با بهترین پایان بندی، سریال را بست. (یکی از بهترین پایان بندی های تلویزیون!) مشکل این جاست که بلک لیست باید خیلی وقت پیش به پایان می رسید. چون به ورطه تکرار افتاده است. بعید است سریالی اکشن و طولانی مثل 24 در شبکه هایی مثل فاکس و ... خلق شود تا برای ده سال هرگز دچار افت و خیز ناشی از کمبود خلاقیت در روایت نشود. فاکس سعی داشت با The Following خلا 24 را پر کند ولی خیلی زود با یک اشتباه در قصه، به بن بست. CBS هم پس از POI نتونست یک سریال اکشن خوب بلند مدت تولید کنه. لیمتلس فرصت داشت اما در اون هم بست. NBC اما چون چیز خوبی در دست نداشت، ترجیح داد همان IP قبلی شو ادامه بده.
POI از مورد علاقه های خودم هست و موافقم این سریال روایت داستانی بینظری داشت. چه از نظر شخصیت پردازی و چه پایان بندی بسیار عالی بود. سریال بلک لیست پرداخت زیاد به ساید استوری ها که بعضا هم خیلی معمولی بودن بهش ضربه زد و باعث همین روند تکرار شد و فکر میکنم کش دار شدن این سریال هم بیشتر بخاطر همین ساید استوری های زیاد و بی ارتباط به خط اصلی داستان بود. وگرنه مین استوری این سریال رو میشد تو همون 4 فصل تمومش کرد و به نظرم اگر کار رو میکردن میتونستن با پایان بندی بهتری سریال رو ببندن.

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,015
نام
سهند
دوستان یه سوال.how i met your mother رو تا قسمت ۱۵ فصل ۱ دیدم و اصلا خوشم نیومد و نخندیدم و بازیگراش خیلی لوسن برام. با این فرض که سیتکام های دیگه ای بوده که عاشقشون بودم احتمال داره فصل بعدی برام جذاب بشه یا وقتمو بزارم یه سریال دیگه؟؟
برای منم خیلی خنده دار نبود اون تایمی که دنبالش میکردم اما به نظر من یکی از بهترین سریالهای این ژانره . اینم بگم خیلی سلیقه ای هستش مثلا من خودم اصلا friends رو نمیتونم تحمل کنم و هیچ وقت یه قسمت کاملشو نگاه نکردم.
دیروز داشتم کانال های ماهواره رو بالا پایین میکردم دیدم داره قسمت اول سریال atypical رو پخش میکنه خوشم اومد ازش.
کسی دیده این سریال رو؟همه ی قسمتها و فصل هاش جالبه یا بعد داغون میشه؟
اتفاقا منم چشمم خورده به این سریال به نظر جالب میزنه و سریال سعی کرده سرگذشت تک تک اعضای خانواده برای شما مهم به نظر بیاد اما خیلی داره رو مسائل جنسی مانور میده

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,984
نام
مهدی
هفته‌ی پیش دوباره رفتم یکم گشتم ببینم سریالی مثل Louie پیدا می‌کنم یا نه، که خب طبق معمول ناموفق بودم. اما یه سریال پیدا کردم به اسم Wilfred، و تا اینجای کار (اواسط فصل یک) از یافته‌ی خود راضیم. :D

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,609
نام
defective pixel
این Ted Lasso هم سریال قشنگیه. در کل اخیرا سریال‌های Apple TV که نگاه کردم اکثر جذبم کردن. Mythic Quest، See، Ted Lasso.
برعکس هر چی روی Netflix دیدم.
امازون هم با Boys و Bosch راضی نگهم داشته.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
داستان و سبک رو توضیح میدی؟ خشونت در چه حده؟ هانیبال خیلی چندش میشد.

شبکه فاکس. دو فصل. جنایی ترکیبی از منتالیست و هانیبال (بیشتر شبیه سکوت بره ها.) خشونت در حد فالویینگ NC-17 نیست ولی کرینجی هست روش قتل ها (قطع زبان، دراومدن کل مغز و...)

قسمت ۶ سریالم.

• Like
Reactions: Arima Kishou

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
این Ted Lasso هم سریال قشنگیه. در کل اخیرا سریال‌های Apple TV که نگاه کردم اکثر جذبم کردن. Mythic Quest، See، Ted Lasso.
برعکس هر چی روی Netflix دیدم.
امازون هم با Boys و Bosch راضی نگهم داشته.

نتفلیکس بعد ۲٠۱۷ رویکردشو عوض کرد. فقط مینی سریالاش اوکی هستند. آمازون هم سوسکی میره جلو و سوسکی یکهو سریال مورد علاقت رو کنسل میکنه. امیدوارم ارباب حلقه هاش اپیک فیل بشه.

• Smile
Reactions: Jill-Valentine

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• HK0
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر