mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,603
نام
Leo Fitz
ریلیتی شو خارجی تابحال ندیده بودم، یبار خواستم AGT رو ببینم که دوستان اینجا گفتن ارزش دیدن نداره و کرینج ـه (تا الان هم معنی ـش رو نفهمیدم :D )
تا اینکه با Beauty and the Geek (نسخه اوریجینال آمریکایی) آشنا شدم...
نه لینک دانلود داشت نه تو تورنت های عمومی بطور کامل گیر میومد، مجبور شدم در حرکتی "قبیح و مذموم" :| اکانت سایت لیچرم رو شارژ کنم و از تورنت های خصوصی هر 5 فصلش رو دانلود کنم.
از زیرنویس هم نگم براتون که اصلا تو Subscene صفحه ای به نام این سریال وجود نداره :D
بعد دیدن یک فصل علیرغم اینکه یخورده مصنوعی و اسکریپت شده بنظر میرسه ولی یه فانتزی جذابی بوده واسم که نگو :D :-" منتها نمی دونم چرا همه شرکت کننده ها به نظرم آشنا میرسن یعنی احساس میکنم اونارو تو فیلم و سریال های دیگه دیدم.
نظر شما درمورد این مجموعه چیه؟ دیدینش؟ واسه شما هم جذاب بوده؟

• Like
Reactions: Rohshen

DoomedToKill

کاربر سایت
Oct 1, 2020
1,855
ریلیتی شو خارجی تابحال ندیده بودم، یبار خواستم AGT رو ببینم که دوستان اینجا گفتن ارزش دیدن نداره و کرینج ـه (تا الان هم معنی ـش رو نفهمیدم :D )
تا اینکه با Beauty and the Geek (نسخه اوریجینال آمریکایی) آشنا شدم...
نه لینک دانلود داشت نه تو تورنت های عمومی بطور کامل گیر میومد، مجبور شدم در حرکتی "قبیح و مذموم" :| اکانت سایت لیچرم رو شارژ کنم و از تورنت های خصوصی هر 5 فصلش رو دانلود کنم.
از زیرنویس هم نگم براتون که اصلا تو Subscene صفحه ای به نام این سریال وجود نداره :D
بعد دیدن یک فصل علیرغم اینکه یخورده مصنوعی و اسکریپت شده بنظر میرسه ولی یه فانتزی جذابی بوده واسم که نگو :D :-" منتها نمی دونم چرا همه شرکت کننده ها به نظرم آشنا میرسن یعنی احساس میکنم اونارو تو فیلم و سریال های دیگه دیدم.
نظر شما درمورد این مجموعه چیه؟ دیدینش؟ واسه شما هم جذاب بوده؟

The Real housewives
(بشدت برای مخاطب مونث که عاشق خرید، و لباس های گرون قیمت مارک و.. باشه جذابه)
The bachelorette
یه پسر/دختر میاد میگه من زن/شوهر مورد علاقم نمیتونم پیدا کنم برام پیدا کنید بعد عوامل مورد های مختلف معرفی میکنن یکی مهندسه یکی پزشکه و.. یه چی شبیه ستادِ همسریابی که تو هر فامیلی متشکل از عمه ها خاله ها... در قالب شو در آوردن بعد خانم ها میشینن نگاه میکنن قضاوت میکنن کدوم دختر شایسته است با این پسره ازدواج کنه
The Survivor
چهارتا آدم میندازن یه جا میگن با کمترین تجهیزات زنده بمونید مردم هم میبینن مثلا یاد بگیرن اگر تو اون وضعیت قرار گرفتن یاد بگیرن چیکار کنن
The Kardashians
دختر های تینیجر که idolشون امثال کارداشیان و صدف بیوتیه میشینن نگاه میکنن
American Idol
اسمش معلومه
Top Chef
در حد سامان گلریز

این هایی که گفتم بهترینشون هستند هرچند برای دیدن همین ها هم باید کلی تباه باشی تا بشین وقتت تلف کنی
ببین reality show مخاطبش عوامترین مردمِ یه جامعه ان اصلا فکر نکن که حالا حتما ساخت آمریکاس یه show پشت سرش هست حتما در حد نایت شو های لری کینگ و کیمیل و النِ
اکثرا هم مخاطبشون خانم ها یا دختر ها جوونی هستن بخاطره این بیشتر زمینه این شو ها ترکیبی از چندتا دختر هات و خرید لباس های مارک کلا یه زندگی رویای برای عوام که زندگی خودشون فراموش کنند و این شو ها پر از جزئیات فرهنگی و سبک زندگی آمریکایی که شاید مخاطب ایرانی نتونه لمس کنه یا درک کنه هرچند برای اونها بشدت جذاب باشه
ولی در کل ارزش دیدن ندارن

doug ratman

کاربر سایت
Mar 12, 2016
193
View attachment 216839

Gravity Fall 2012-2016

اثری که در هر جهت بی نظیر و سرگرم کننده باشد، آن هم در قاب تلویزیون، نباید آن قدر از آن خرده گرفت. حالا آن که گرویتی فالز بی نقص است. تنها سریالی بود که اصلا دوست نداشتم به پایان برسد.

خمارمون کرد:Laughing:

Season One 9.6/10
Season Two 10/10​
برای من هنوز تموم نشده قسمت اخرشو ندیدم

ash|ae|ash

کاربر سایت
Jul 22, 2013
94
Supernatural سریالی هست که الان هنوز قابل دیدن باشه ؟‌ :-?
فن بیس این سریال شدیدا توسط queer هایی که شخصیت های مرد رو با هم شیپ میکنن پر شده. منکه هیچوقت این سریال رو ندیدم اما دورادور با قضیه ی Destiel آشنام. این سریال تموم شد چند ماه پیش و مثل شرلاک و قضیه ی johnlock این دشمنان خدا رو ناامید کرد. آی حال کردم.

Evil

||| ǝʌıןɐ ןןıʇs ɯ,ı |||
کاربر سایت
Oct 2, 2005
938
نام
هادی
سریال فراز و فرود داره. بعضی فصل ها خوبه بعضی ها نه. ولی در کل اگر دنبال معجونی از فیلم های ترسناک و فانتزی و کمدی و درام هستید خوبه. خیلی از شخصیت های مذهبی و اسطوره ای که تا به حال فقط تو کتاب ها بودن تو این سریال بهشون پرداخته شده و به تصویر کشیده شدن. و در کل بگم سرگرم کننده است همین

اگر عقاید مذهبی دارید و کمی حساس هستید سمتش نرید چون میزنه خیلی چیزا رو له و لورده میکنه :D

kanway

کاربر سایت
Aug 3, 2013
2,551
نام
پوریا
سوپرنچرال، سریال به شدت سینوسی هستش و پایان بسیار ضعیفی هم داره. من از زمان پخش فصل سوم یا چهارم شروع به دیدنش کردم و به دلیل خاطراتی که با سریالش داشتم تا آخرش دیدم ولی در کل الان پیشنهاد نمیدم مگه اینکه علاقه ی خیلی زیادی به مباحث فراطبیعی داشته باشید :D ناگفته نماند که شخصیت های دوست داشتنی هم کم نداره!

• Like
Reactions: d.a.r.i.u.s.h

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,641
نام
وحید
the office رو بالاخره تموم کردم سریال خوبی بود و ارزش وقت گذاشتن رو داشت ولی جزو تاپ 10 من نبود مخصوصا دو فصل اخرش (بجز سه اپیزود پایانی فصل اخر)
سریال رسما بعد از رفتن مایکل دو درجه افت کرد و دو فصل اخر هیچ رغبتی براش نداشتم و خیلی طول کشید صرفا خواستم تمومش کنم ولی سه قسمت پایانی سریال رو خیلی دوست داشتم بازگشت مایکل خیلی حس خوبی داشت ولی کاش نقشش پر رنگ تر میبود و هالی هم جاش خالی بود
در کل سریال خوبی بود و یه زندگی کارمندی رو خیلی جالب و با زبان طنز نمایش داد

Last edited by a moderator:

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
5 فصل اول superantural خیلی خوبن :-" و به نظرم حتی الان هم ارزش دیدن دارن. بعد از فصل 5، همینطور بدتر میشه و خلاصه شروع میکنن به شیردوشی سری...
در کل اون 5 فصل رو ببینید و فکر کنید سریال تموم شده، چون پایان خوبی هم داره.
+
شورانر و کارگردان/نویسنده اصلی اون 5 فصل اول همون شورانر the boys بود و بعد ول کرد سری رو.... :-"

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار
Mr Inbetween هم رفت. سریالی که فصل به فصل بهتر شد و با یک پایان عالی به کار خودش پایان داد.

#Run
باورم نمیشه این سریال اینقدر آندرریتده. رسما یکی از بهترین و خوش‌ساخت‌ترین سریال‌های سال‌های اخیر خیلی سوسکی پخش و تموم شد و اصلا هم دیده نشد. اف اکس رو خیلی دوست دارم ولی متاسفانه اچ بی او و نتفلیکس و حتی شوتایم توی بحث تبلیغ لهش می‌کنن :D

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
من این سریال رو زمانی که فصل 3 یا 4 پخش میشد شروع کردم و فصلهای آخر رو هم هفتگی میدیدم ولی الان با ترس به بقیه پیشنهاد میکنم چون 15 تا فصل، هر فصل 22 قسمته و هر قسمت 40 دقیقه واقعا زمان وحشتناکی میخواد برای دیدن ولی اگه وقت داری ببین خیلی خوبه، برعکس دوستان من از فصلهای میانی که دیگه وارد کار خدا شدن بیشتر خوشم میاد و از اون به بعد خیلی از داستانهای فرعی برام جذاب نبود و دوست داشتم به بحث اصلی بپردازن
هر فصل یه قسمت کاملا بچگانه برای گروه سنی پایین و یه قسمت کاملا کمدی که فقط با جنبه طنزـه داره ولی کلیت سریال و داستانش مسیر مشخصی داره

• Like
Reactions: d.a.r.i.u.s.h

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر