mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,618
نام
Leo Fitz
تابحال سریالی از نتفلیکس دیدین که شخصیت گی نداشته باشه؟(گی هم به زوج های مرد میگن هم زوج های زن)
انگار نتفلیکس "موسسه اوج" غربی هاست!

• Like
Reactions: s.snake2

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,765
نام
Masoud
سلام.
برا سریال Loki حتما باید همه فیلم های تور و اونجرز رو دیده باشیم؟
در حد این که کاراکتراشون رو بشناسیم کافیه؟
چون من یه سریشون رو دیدم ولی یادم نیست تا شماره چند بوده ، حالا هم حال ندارم همرو دانلود کنم چک کنم :| :D

• Like
Reactions: Sega_genesis

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
سلام.
برا سریال Loki حتما باید همه فیلم های تور و اونجرز رو دیده باشیم؟
در حد این که کاراکتراشون رو بشناسیم کافیه؟
چون من یه سریشون رو دیدم ولی یادم نیست تا شماره چند بوده ، حالا هم حال ندارم همرو دانلود کنم چک کنم :| :D
داستان سریال بعد از یکی از اتفاقات درون Avengers: End Game اتفاق می افته و دیدن فیلم های قبلی لازمه وگرنه کلا سریال برات معنی مفهوم نداره.
Avengers: End Game هم بخوای ببینی لازمه قبلش فیلم های دیگه مارول رو دیده باشی.
کلا به نظرم اگه Universe مارول رو دنبال نکردی و تمایلی هم نداری ببینیش از سریال لذت نمی بری. MCU یک سری پیوسته هست و اینطور نیست که از وسطش هرچی خوشت اومد ببینی و بتونی متوجه داستانش بشی.

تابحال سریالی از نتفلیکس دیدین که شخصیت گی نداشته باشه؟(گی هم به زوج های مرد میگن هم زوج های زن)
انگار نتفلیکس "موسسه اوج" غربی هاست!
من خیلی اهل سریال نیست.
توی چیزایی که من دیدم:
Stranger Things
The End of the F***ing World
Punisher
DareDevil
Luke Cage
Iron Fist
:)

آخرین ویرایش:

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,618
نام
Leo Fitz
آره. Bloodline
من خیلی اهل سریال نیست.
توی چیزایی که من دیدم:
Stranger Things
The End of the F***ing World
Punisher
DareDevil
Luke Cage
:)
خوبه باز خداروشکر#:-S
البته غیر از Bloodline همشون یا کنسل شدن یا هنوز تموم نشدن:-"

همه چرا گی شدن:)) فقط یه اوتیس و میو مونده:D اگه این چیزی که ساختن منطبق با واقعیت باشه که از هر 5 نفر 4 نفر گی ـن اون یه نفر هم میترسه از تو کمد بیاد بیرون:| این دیگه اسمش اقلیت نیست لامصب از اکثریت هم دیگه رد شده!

ash|ae|ash

کاربر سایت
Jul 22, 2013
94
دارم Elementary رو چند باره میبینم.

اینکه Ur-Example داستانهای کارآگاهی یعنی شرلاک هلومز رو بیاری توی نیویورک و تبدیلش کنی به یک Procedural Police Drama ی معمولی جرات میطلبه. اما تیم رابرت دوهرتی در این امر موفق شدن. بسیار سریال خوبی هست و ازون سریال شرلاک هولمز دیگه بهتره.

گوگل کنید Sherlock is Garbage and Here's Why.

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,144
چهار اپیزود RE:ID رو دیدم و شاید به غیر از ستینگ و چند تا رفرنس و اشاره برای فن های قدیمی بقیه چیزها واقعا ناامید کننده بود. مخصوصا تو زمینه داستان و روایت در مقایسه با فیلم های CG قبلی یه پسرفت اساسی داشت.
کلا روایت داستان خیلی جاها با کات های متعدد و بی مورد و اتفاقات سریع و بدون هیچ توضیح خاصی که رخ میداد گنگ و نامفهوم بود. اینطور بنظر میرسید که داستان رو اول برای یک فیلم سینمایی نوشته بودند اما بعدا نظرشون عوض شده و در نتیجه خیلی چیزها توی سناریو یا فیلم نامه حذف شده.
شخصیت پردازی کرکترها هم از لیون که طبق معمول شخصیت اصلی و تنها ستاره شو بود تا شخصیت های فرعی همگی توی دیوار بود و یجورایی انگار همه شخصیت ها فقط برای خود نمایی لیون توی داستان حضور داشتند. نقش کلیر هم در مقایسه با دجنریشن واقعا ناامید کننده بود. همه اینها بخاطر تهیه کننده فلیم های CG سری یعنی هیرویوکی کوبایاشی که یه فن دو اتیشه لیون و عاشق فیلم های اندرسون هست. تا زمانیکه اون کنار نره فکر نکنم توی روند داستانی فیلم ها تغییر خاصی کنه.
کیفیت CG هم که چیزی نگم بهتره. بعضی از صحنه ها در حد کان سین های بازی های نسل هفتم بود. حتی توی اپیزود اخر یه مورد گلیچ یا باگ گرافیکی هم بود lol نمیفهمم چطور نتونستند این باگ رو ببینند. کاملا مشخصه پرداکشن ولیو پایین بوده. واقعا حیف هست چون وندتا تو زمینه گرافیک قشنگ یه سر و گردن از فیلم های قبلی بهتر بود و قطعا بودجه بهتری داشت. فقط امیدوارم اگر فصل دومی در کار باشه بهتر از فصل اول باشه و از باز خوردها و نقدها درس بگیرند.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• kozo
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر