kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,342
بیخیال آریا! :D :|

منم از لنس رددیک خوشم میاد، ولی انصافا این حرکتشون رو درک نمیکنم!:|

اگر یه شخصیت جدید بود من حرفی نداشتم، اما اینو گذاشتن بجا شخصیت شرور معروفی به اسم «آلبرت وسکر» واقعا تو کت من یکی نمیره!:D:|

شورشو درآوردن انصافا!

بسه دیگه

بسه دیگه!
خود آلبرت وسکر
1623516476995.png 1623516342936.png

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,724
نام
nucky thompson
چرا کسی از لوکی چیزی نمی‌گه؟! :D
دوستان زحمت کشیدن یک تاپیک برای یونیورس سینمایی مارول زدن . که خب سریال هاش هم جزو همین یونیویرس هستن . برای همین درباره لوکی اون جا صحبت شده نسبتا

• Like
Reactions: Aperture

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
بابا من خودم خبر نداشتم! :D
فکر می‌کردم همون داستان نسخه اول هست و آقامون لنس ردیک رو توی اون فضا در نقش آلبرت وسکر می‌بینیم!
الآن دیگه انگیزه‌ای برای دیدنش ندارم. :( آخه یعنی چی آلبرت وسکر و فرزندان؟! لابد تم کمدی هم داره و روش laugh track می‌ذارن! :|
با اون کست قطعاً یه سریال تینیجری در حد The Vampire Diaries ازش درمیاد :D

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,603
نام
Leo Fitz
Untitled.jpg

Sliders یکی از سریال هایی بود که توی واچ لیستم قرار داشت، سریالی با محوریت دنیاهای موازی که از موضوعات مورد علاقم هست ولی بدلیل نبود زیرنویس و لینک دانلود در بین سایت ها نشد که برم سراغش...
تو این چند مدت که سریالی در بساط نداشتم و به لطف سایت Pahe و همچنین ربات لیچر :Dتوفیقی شد تا هم این سریال رو تجربه کنم و هم میزان تسلطم بر فیلم و سریال های زبان اصلی بدون زیرنویس رو بسنجم.
فصل اول خیلی امیدوار کننده بود و تمامی انتظاراتم رو برآورده کرد تا جایی که این سریال رو برترین توی عناوین مشابه میدونستم مخصوصا در مقایسه با Counterpart...
هراپیزود یک دنیا و یک ماجراجویی جدید داشت که باعث جذابیت چندبرابرش شده بود، دنیاهای موازی هر قسمت مخصوصا با تم نوستالژیکی که داشت، دوست داشتنی و در برخی مواقع موقعیت های خنده داری رو ایجاد میکردن که ضعف های داستان سرایی که کم هم نبودن رو پوشش میدادن.
فصل دوم شرایط مشابهی رو داشت با این تفاوت که بعضی قسمت ها یمقدار تکراری و یا فاقد جذابیت بودن ولی همچنان به امید اینکه توی قسمت بعد یه جهان دیگه ای رو میبینم، سریال رو ادامه دادمش تا اینکه تو فصل سوم ظاهرا نویسنده ها از ایده های جدید خالی شده بودند، دنیاهای تکراری و وارد شدن سحر و جادو دلیل موجهی بود تا ادامه سریال رو با حالت فست فوروارد ببینم و متوجه شدم تا انتهای سریال وضع به همین شکل پیش رفته تا جایی که ...
... خود بازیگرهای اصلی هم امیدی به ادامه نداشتن و از سریال کنار کشیدن، یکی زودتر و بعضی هاهم دیرتر.
در میان حجم عظیمی از ریبوت ها یا ادامه ساختن ها، جای خالیه یه ریبوت مَشتی از این سریال احساس میشه با یه تیم نویسنده گیه کار بلد و فانتزی باز.
ظاهرا دوتا شخصیت اصلی سریال قبل کرونا یه صحبت هایی رو با NBC داشتن واسه ساخت ادامه و هنوز هیچی معلوم نیست ولی شخصا یه تیم بازیگری و نویسندگی جدید و ریبوت سریال رو ترجیح میدم ...

و یه نکته دیگه ای که متوجه شدم اینکه توی قسمت ششم از فصل سوم، بازیگر مهمان آقای کن استیدمن حین فیلمبرداری دچار سانحه میشه و تو سن 27 سالگی جونش رو از دست میده.

آخرین ویرایش:

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,724
نام
nucky thompson
دوستان از mare of easttown قافل نشید. تو دید اول به نظر میاد که سریال یک ترکیب تکراری از المان های کیلینگ و ترو دیتکتیو و به خصوص شارپ آبجکتزه . اما به خوبی درگیر می کنه و تا لحظه آخر بیننده رو با خودش همراه می کنه . و خب تو آثار اخیری که از اچ بی او دیدم جزو معدود کارهایی بود که پایانش در حد سریال و راضی کننده بود برام. بازی کیت وینسلت در نقش اصلی فوق العاده بود. البته خب یک سری مسائل بنچاق شده داشت ولی در کل اکی بود.

amirhkk

کاربر سایت
Aug 6, 2008
251
دوستان از mare of easttown قافل نشید. تو دید اول به نظر میاد که سریال یک ترکیب تکراری از المان های کیلینگ و ترو دیتکتیو و به خصوص شارپ آبجکتزه . اما به خوبی درگیر می کنه و تا لحظه آخر بیننده رو با خودش همراه می کنه . و خب تو آثار اخیری که از اچ بی او دیدم جزو معدود کارهایی بود که پایانش در حد سریال و راضی کننده بود برام. بازی کیت وینسلت در نقش اصلی فوق العاده بود. البته خب یک سری مسائل بنچاق شده داشت ولی در کل اکی بود.

مینی سریال جالبی بود تا قسمت پایانی حدس زدنش مشکل بود

Sent from my iPhone using Tapatalk

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,724
نام
nucky thompson
متوجه شدم این یارو نویسنده سریال TLOU HBO هست. فاتحه این یکی پروژه هم خونده شد رفت.

View attachment 212584
توجه دارید که این یارو خالق اصلی این داستان و دنیاست ؟ کی می نوشت فاتحه این سریال خونده نمیشد ?

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر