mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,603
نام
Leo Fitz
داشتم تو گوگل دنبال یه سریال کمدی میگشتم که توی پیشنهاداتش برخوردم به The Orville...
قبلن از ست مکفارلن A Million Ways to Die in the West رو دیده و پسندیده بودم منتها چون شکل و شمایل The Orville زیاد شبیه "استارترک" بود سمتش نرفته بودم تا اینکه رفتم یوتیوب تریلرش رو دیدم و با یه کمدی خنده دار مواجه شدم و تصمیم گرفتم استارتش رو بزنم.
اپیزود اولش خوب بود هرچند بیشتر ازینکه کمدی باشه درام بود ولی همون مقدار کم کمدی که داشت اونقدر خوب بود که قسمت های بعدشم ببینم.
ولی توی قسمت های بعد اینقدر شعاری شد که منو دلزده کرد!
یه قسمت مبلغ فمینیسم شده بود با رفرنس های شدیدی از زندگی "گی ها"...
قسمت دیگه مبلغ بی خدایی بود و کوبوندن دین، یک چیزی شبیه "داستان یک ندیمه"
اون قسمت رو دیگه حتی از نصفه به بعدش رو ندیدم و سریال رو دراپ کردم.
پیش تر ازین قضایا یکی دو سریال دیگه رو زیر نظر داشتم و دارم...
یکی Psych هست که فعلا فصل دومش رو تموم کردم، داستانش درمورد یه بنده خدایی هست که با استفاده از حافظه تصویری قوی که داره، تو پرونده ها به اداره پلیس در "غالب" یه رمال کمک میکنه.
سریال خوب و جالبیه ولی ایده اش بنظرم کشش یه سریال رو نداره ولی با اینحال فعلا یه استراحت کوتاهی بهش میدم!
یه سریال دیگه ای بنام Sliders هست که درمورد جهان های موازیه.
تنها ایرادی که داره اینه که یه مقدار قدیمی هست (1995 شروع شده) و اینکه زیرنویسی هم براش نیست...قسمت پایلوت ـش رو با همین نیمچه سوادی که دارم یه مقدارش رو دیدم و بنظرم جالب میومد.
کلا این سریال های بین 90 تا 2010 دوست داشتنی ـن!
صاف و ساده بدون اینکه پیام های اخلاقی فرو بشه تو حلق آدم!
نه خبری از girls power ـیه
نه از ته ریش + ماتیک

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
خوب این friends reunion رو دیدم و از اونی که فکر میکردم بهتر بود، کلی خاطره زنده شد :-"
بین بازیگر های سریال هم هنوز Matt leblanc یا joey از همه بهتر بود.

الانم همش دلم میخواد برم یه بار دیگه خود سریال و از اول ببینم :-"

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,639
نام
وحید
چقدر Reunion خوب بود. اصلا انتظارش رو نداشتم. همه چیشون پرفکت بود و هست. کست تکرار نشدنی (کل عوامل)
دمشون گرم.
عالی بود
واقعا خاطراتمون زنده شد
جزو سریالهایی بود که هیچوقت دوست نداشتم تموم بشه

• Love
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,723
نام
nucky thompson
به نظر میاد که تنها کسی که خیلی از این friends reunion راضی نبود من هستم. به نظرم برای 17 سال واقعا کم کاری کردن . دیدن بازیگرا کنار هم بعد این مدت حس نوستالژی و احساسات بیننده ای که چند سالی باهاشون زندگی کرده رو بر انگیخت ولی مدت زمان کوتاهی کنار هم بودن و اصلا کافی نبود. اون بخش جیمز کوردن اش که بیخود بود کامل. جاهایی که خالقای سریال درباره اش صحبت می کردن قشنگ بود . اما بهترین بخش اش جایی بود که بازیگرا در لوکیشن دور هم جمع می شدن و خاطرات رو زنده می کردن که سریع کات می خورد . شخصا به نظرم بهتر بود یک اپیزود می دیدیم که بعد این مدت ها کاراکتر ها چه کار کردن . ولی خب در آخر یک اپیزود 1.5 ساعته ساختن که بخش زیادی اش باید به عنوان اضافات و پشت صحنه های نسخه بلوری سریال استفاده میشد . کاش یک مینی سریال مستند ازش می ساختن
ناراحت کننده ترین بخش اینه که دیگه قرار نیست همچین حرکتی بزنن و ضعف های اینی که ساختن رو رفع کنن . به امید این که یک نفر بیاد یک سریالی فیلمی چیزی با بازی هر 6 نفر بسازه

• Like
Reactions: saeed_sg

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,501
به نظر میاد که تنها کسی که خیلی از این friends reunion راضی نبود من هستم. به نظرم برای 17 سال واقعا کم کاری کردن . دیدن بازیگرا کنار هم بعد این مدت حس نوستالژی و احساسات بیننده ای که چند سالی باهاشون زندگی کرده رو بر انگیخت ولی مدت زمان کوتاهی کنار هم بودن و اصلا کافی نبود. اون بخش جیمز کوردن اش که بیخود بود کامل. جاهایی که خالقای سریال درباره اش صحبت می کردن قشنگ بود . اما بهترین بخش اش جایی بود که بازیگرا در لوکیشن دور هم جمع می شدن و خاطرات رو زنده می کردن که سریع کات می خورد . شخصا به نظرم بهتر بود یک اپیزود می دیدیم که بعد این مدت ها کاراکتر ها چه کار کردن . ولی خب در آخر یک اپیزود 1.5 ساعته ساختن که بخش زیادی اش باید به عنوان اضافات و پشت صحنه های نسخه بلوری سریال استفاده میشد . کاش یک مینی سریال مستند ازش می ساختن
ناراحت کننده ترین بخش اینه که دیگه قرار نیست همچین حرکتی بزنن و ضعف های اینی که ساختن رو رفع کنن . به امید این که یک نفر بیاد یک سریالی فیلمی چیزی با بازی هر 6 نفر بسازه
اتفاقا همون بهتر که نساختن، هیچ وقت نمیتونن داستانی بدن که همه رو راضی کنه و هر کاری کنن بالاخره یه سری میگن تصوراتمون نسبت به این شخصیت ها خراب شد و ... . دیگه داستان این شخصیت ها تمام شده. الکی نباید خرابش کنن.
توی همین قسمت هم درباره اینکه چرا یه ادامه نساختن صحبت کردن. خالق هاش مخالف بودن کامل.

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,723
نام
nucky thompson
اتفاقا همون بهتر که نساختن، هیچ وقت نمیتونن داستانی بدن که همه رو راضی کنه و هر کاری کنن بالاخره یه سری میگن تصوراتمون نسبت به این شخصیت ها خراب شد و ... . دیگه داستان این شخصیت ها تمام شده. الکی نباید خرابش کنن.
توی همین قسمت هم درباره اینکه چرا یه ادامه نساختن صحبت کردن. خالق هاش مخالف بودن کامل.
قطعا همینه . خود من هم به نظرم نمی تونستن اپیزود خوبی بسازن . برای همین مشکلم با این بخش نبود .بیشتر مشکلم با همون کم کاریه بود . قشنگ فقط خواستن یک چیزی بسازن با حضور بازیگرا که نمی دونستن با چی پرش کنن

• Like
Reactions: saeed_sg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر