doug ratman

کاربر سایت
Mar 12, 2016
193
View attachment 206362

Love Death + Robots
5/10
برعکس فصل قبل، این فصل خیلی فن سرویس شده و کاملا خلاقیت و شجاعت فصل قبل خودشون رو از دست دادن. تنها اپیزودی که دوست داشتم اپیزود کریستمس بود. ناامید شدم!
من معنی یک سری از اپیزود هاشو نفهمیدم اصلا مثلا اپیزود 8 چی بود

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,464
نام
Nightwing

خب تقریبا قصد دارم مثل دنیای گیم، از دنیای سریال هم بیرون بکشم و اعتقاد دارم که در ظرف این پنج سال اخیر (1395 به بعد که سریال خورگیم گل کرد!)، آن سریال هایی که میخواستم رو دیدم و به نظرم دیگه کافی ست (بماند که ندیدن جاستیفاید، وید، شیلد، روم، پیکی بلایندرز و سیتکام های فرندز و ساینفیلد و آفیس آمریکایی لطمه ای به آرشیوم نمیزنه. (کلا سیتکام باز نبودم، چون واقعا زور زدم تا درک فرهنگی شوخی هاشون رو بفهمم ولی باز هم ترجیح دادم که بارها قهوه تلخ، شب های برره و سه در چهار به جای آن ها تماشا کنم.) این ها آخرین سریال هایی هستند که با بسته شدن پرونده هاشون ما هم پرونده هامون رو می بندیم.)

*فصل آخر سریال Bosch ماه دیگه میاد و پرونده این بسته میشه.
*مینی سریال کیت وینسلت چند هفته دیگه به پایان میرسه.
*فصل ششم BCS هم که رفت سال 2022 تا ما یکم بازنشستگی مون عقب بیفته. با این که می دونم تهش چه طور تموم میشه یا اینکه گیلیگان برگه آسش رو برای سورپریز کردن ما رو کنه.
*بیتمن اوزارک رو به دو قسمت مساوی برای فصل نهایی تقسیم کرد و قشنگ میزاره تو خماری. به نظرم اوزارک مهم تر از بقیه هست. اینم که یکم داره شل ممد بازی درمیاره و بهتره زود فیلم برداری شروع کنه تا حداقل نیم فصل اول رو تو زمستون 2022 ببینیم.
*استرنجر تینگز که داره مسیر شیردوشی نتفلیکس رو طی میکنه. دیگه نه علاقه ای به بابی براون اووریت و کلانتر از گور برخاسته رو دارم و نه فضای تکراری قصه. احساس می کنم که یه جوری شبیه TWD ای ام سی میشه.
*خداشکر واکینگ دد سال دیگه به پایان میرسه. فصل قبل رو ندیدم و با Sneak Peak کارم راه میوفته. قسمت آخرش مهمه و بعد سه فیلم ریک گرامز که کلا میره تو فاز سینمایی.
*به احتمال زیاد مثل نارکوز اورجینال که سه فصل بود، فصل بعدی مکزیکو فصل آخر سریال خواهد بود. چون دیگه چیزی تو چنته نداره. یا اینکه سازندگانش میخوان این جنگ بی پایان مواد آمریکا و مکزیک تا زمان حال کش بدن.
*این سریال Truth Be Told هم که مینی بود که لامصب به همون دلیل مینی بودنش رفتم سراغش ولی فصل دوم هم داره میاد. خیلی کم سریال دراپ کردم و مجبورم این فاجعه رو در حالت اسکیپ نگاه کنم. هرچند فکر کنم پس از فصل دوم کنسل بشه.
*یه Party Down میمونه که اونم قالب شش قسمت تولید میشه و اونم در حد خوشگذرانی احتمالا امسال میاد و پرونده اش بسته میشه.
* ACH هم که گویا رایان مورفی با مضمون های LGBTQ حال میکنه و اصلا شوق نداره که فصل سوم حالا حالاها بده بیرون.

شاید تنها به یک دلیل سریال دیدن رو دنبال کنم که دیوید لینچ سریال عجیبش رو معرفی کنه، با این که لینچ کارهاش خیلی طول میکشه (فیلم نامه فصل سوم تویین پیکس رو تو ده سال نوشته بود)، باید در سن سی سالگی منتظر کارش باشم.

والسلام.
کلا زدی همه چیرو با خاک یکسان کردی:D باعث خوشحالیه که با همه چی خداحافظی میکنی

• Like
Reactions: TeTration

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,284
نام
Matthew

خب تقریبا قصد دارم مثل دنیای گیم، از دنیای سریال هم بیرون بکشم و اعتقاد دارم که در ظرف این پنج سال اخیر (1395 به بعد که سریال خورگیم گل کرد!)، آن سریال هایی که میخواستم رو دیدم و به نظرم دیگه کافی ست (بماند که ندیدن جاستیفاید، وید، شیلد، روم، پیکی بلایندرز و سیتکام های فرندز و ساینفیلد و آفیس آمریکایی لطمه ای به آرشیوم نمیزنه. (کلا سیتکام باز نبودم، چون واقعا زور زدم تا درک فرهنگی شوخی هاشون رو بفهمم ولی باز هم ترجیح دادم که بارها قهوه تلخ، شب های برره و سه در چهار به جای آن ها تماشا کنم.) این ها آخرین سریال هایی هستند که با بسته شدن پرونده هاشون ما هم پرونده هامون رو می بندیم.)

*فصل آخر سریال Bosch ماه دیگه میاد و پرونده این بسته میشه.
*مینی سریال کیت وینسلت چند هفته دیگه به پایان میرسه.
*فصل ششم BCS هم که رفت سال 2022 تا ما یکم بازنشستگی مون عقب بیفته. با این که می دونم تهش چه طور تموم میشه یا اینکه گیلیگان برگه آسش رو برای سورپریز کردن ما رو کنه.
*بیتمن اوزارک رو به دو قسمت مساوی برای فصل نهایی تقسیم کرد و قشنگ میزاره تو خماری. به نظرم اوزارک مهم تر از بقیه هست. اینم که یکم داره شل ممد بازی درمیاره و بهتره زود فیلم برداری شروع کنه تا حداقل نیم فصل اول رو تو زمستون 2022 ببینیم.
*استرنجر تینگز که داره مسیر شیردوشی نتفلیکس رو طی میکنه. دیگه نه علاقه ای به بابی براون اووریت و کلانتر از گور برخاسته رو دارم و نه فضای تکراری قصه. احساس می کنم که یه جوری شبیه TWD ای ام سی میشه.
*خداشکر واکینگ دد سال دیگه به پایان میرسه. فصل قبل رو ندیدم و با Sneak Peak کارم راه میوفته. قسمت آخرش مهمه و بعد سه فیلم ریک گرامز که کلا میره تو فاز سینمایی.
*به احتمال زیاد مثل نارکوز اورجینال که سه فصل بود، فصل بعدی مکزیکو فصل آخر سریال خواهد بود. چون دیگه چیزی تو چنته نداره. یا اینکه سازندگانش میخوان این جنگ بی پایان مواد آمریکا و مکزیک تا زمان حال کش بدن.
*این سریال Truth Be Told هم که مینی بود که لامصب به همون دلیل مینی بودنش رفتم سراغش ولی فصل دوم هم داره میاد. خیلی کم سریال دراپ کردم و مجبورم این فاجعه رو در حالت اسکیپ نگاه کنم. هرچند فکر کنم پس از فصل دوم کنسل بشه.
*یه Party Down میمونه که اونم قالب شش قسمت تولید میشه و اونم در حد خوشگذرانی احتمالا امسال میاد و پرونده اش بسته میشه.
* ACH هم که گویا رایان مورفی با مضمون های LGBTQ حال میکنه و اصلا شوق نداره که فصل سوم حالا حالاها بده بیرون.

شاید تنها به یک دلیل سریال دیدن رو دنبال کنم که دیوید لینچ سریال عجیبش رو معرفی کنه، با این که لینچ کارهاش خیلی طول میکشه (فیلم نامه فصل سوم تویین پیکس رو تو ده سال نوشته بود)، باید در سن سی سالگی منتظر کارش باشم.

والسلام.
درود بهت.

پارسال یه پستی نوشتی هنوز بوکمارک کروممه. توش یه سری سریال معرفی کردی گفتی برای کرونا و ایام تعطیلات عید بهترین فرصته. فکر کنم اولی دومی بود برکینگ بد توشون بود.
منم این پست رو نشونه ای دیدم از اینکه بالاخره برم سمتش... این همه سال میدیدم که تو فروم و مجازی و بیرون تو محیط دبیرستان و بعد هم دانشگاه راجع بهش صحبت میکنند، ولی هیچوقت نرفته بودم سمتش.

خلاصه باعث شدی بشینم BB رو ببینم، از همون اول هم برام جذاب بود دیگه آخرش که کف و خون قاطی کردم با اینکه می گفتن از سیزن 3 4 به بعد جذاب میشه... خلاصه دستت درد نکنه، الانم بترکال سال رسیدم سیزن 3...
میدونم مثل من هم کم نیستن که به تعاریفت، رفتن پی سریالی رو گرفتن و لذت بخش ترین لحظاتشون رو رقم زدی. سپاس بی کران :D

و اما نکته اصلی، بنده بالغ بر 40 نفر حداقل فرندز بین کردم :D شما هم اگر حضوری در خدمت هم بودیم نمیذاشتم در بره از دستت :))
خلاصه بیا و شما هم فرندز رو ببین، بخصوص الانم بهونه خوبیه بخاطر رییونین ...

نمیدونم اصلا دیدی، چقدر دیدی، ولی باید حداقل یه فصل فرصت بدی...

من دو گروه رایج فرندز نبین میشناسم : یک اونایی که صدای خنده حضار اذیتشون میکنه ... دو اونایی که کلا یک قسمت دیدن دراپ کردند.
که دسته دوم خیلی به شخصه خودم بهشون توصیه کردم که دوباره ببینند چند قسمت ... کلا هم 20 دیقست :D همین جمله ترقیبشون میکنه و میرن میبینند و بعد تبدیل میشه به یکی از بهترین تجربیاتشون.
شاید بیشتر سنین 18-25 سال خیلی زیاد باهاش عشق کنند، ولی من بابای 60 ساله ی دوستم، پسردایی 13 ساله خودم باهاش حال کردند.

یه فرصت بده به فرندز... بقیه اون سیتکام هارو ندیدی هم ندیدی...

پ.ن: بفرما اینم پستت

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,633
نام
milad
سلام دوستان سریال anne shirley 2017 رو کسی دیده ؟؟
نسبت به کارتونش ارزش دیدن داره ؟؟ و اینکه اون اهنگ معروف رو باز داره همونی که جورج مایکل هم خونده ؟
________
جایی میشناسین تمام نسخه های دوبله شده لورل هاردی رو واسه دانلود بزاره تمام قسمت هاش ؟

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,541
آقا نمیدونم اینجا در مورد مستند حرف زد یا نه
خواستم ببینم اینجا کسی سریال (مستند) COSMOS دیده؟
چطوره؟
و اول کدومو نگاه کنیم؟
یدونه 1980
یکی 2014
یکی 2020 image_2021-05-26_215059.png

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,657
نام
Moein
آقا نمیدونم اینجا در مورد مستند حرف زد یا نه
خواستم ببینم اینجا کسی سریال (مستند) COSMOS دیده؟
چطوره؟
و اول کدومو نگاه کنیم؟
یدونه 1980
یکی 2014
یکی 2020View attachment 207794
تو یک کلمه شاهکاره D:
نسخه 1980 یه سری اطلاعاتش با توجه به اینکه 40 سال پیش ساخته شده ناقصه یا اشتباس ولی اگه یه دلیل باشه برا دیدنش که کل عیب هاشو بپوشونه کارل سگانه D:
2014 و 2020 هم که نیل تایسون هد مجموعشه که از شاگردای سگانه و باعث شده چه از نظر روایت چه اطلاعاتی که بهت میده بی نظیر باشه و خلاصه دیدنشون شدید پیشنهاد میشه D:

<Professional>

کاربر سایت
Dec 16, 2012
184
این The Underground Railroad حقیقتاً سریال فوق العاده‌ایه! تا الان سه تا اپیزود اولو فرصت کردم ببینم و بسی عالی بود (و البته ناراحت کننده).
اولش فکر می‌کردم به خاطر مسئله‌ ای که بهش پرداخته (برده‌داری) زیادی منتقدا تحویلش گرفتن؛ ولی کاملاً اشتباه می‌کردم و سطح سریال خیلی بالاست.
یه ذره اغراق تو داستان وجود داره ولی با این حال سریال خیلی خوبیه و performanceها هم به شدت قویه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر