barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,724
نام
nucky thompson
invincible عجب سریالی بود . یعنی قشنگ بر خلاف دیزنی پلاس که مدعیه و تا الان دو تا سریال سوپرهیرویی پر سرو صدا بیرون داده بود که در بهترین حالت متوسط بودن. آمازون پرایم اول با د بویز و حالا با این سریال نشون داد که بهتر بلده سریال سوپر هیرویی بسازه . دو قسمت اول کمی کند و تکراری به نظر میرسن ولی از اپیزود سوم موتور سریال راه می افته . نکته ی قوت اش تیم صداپیشه فوق العاده اشه . در راس اون ها جی کی سیمونز. لامصب چه کرد تو نقش امنی من . این کاراکتر یکی از خفن ترین مواردی بود که من دیدم و رسما هوملندر رو می گذاره تو جیبش. ست روگن هم عالی بود تو سریال :)) . دو اپیزود آخرش خیلی خوب بودن . در کل راضی بودم
امیدوارم این ثر جدید رابرت کرکمن به طلسم واکینگ دد اش دچار نشه و در اوج تموم بشه .

به نظر میاد ابرقهرمان ها در دنیای سریال های انیمیشنی خیلی خوب ظاهر میشن . اون از هارلی کوئین این هم از این سریال

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
invincible عجب سریالی بود . یعنی قشنگ بر خلاف دیزنی پلاس که مدعیه و تا الان دو تا سریال سوپرهیرویی پر سرو صدا بیرون داده بود که در بهترین حالت متوسط بودن. آمازون پرایم اول با د بویز و حالا با این سریال نشون داد که بهتر بلده سریال سوپر هیرویی بسازه . دو قسمت اول کمی کند و تکراری به نظر میرسن ولی از اپیزود سوم موتور سریال راه می افته . نکته ی قوت اش تیم صداپیشه فوق العاده اشه . در راس اون ها جی کی سیمونز. لامصب چه کرد تو نقش امنی من . این کاراکتر یکی از خفن ترین مواردی بود که من دیدم و رسما هوملندر رو می گذاره تو جیبش. ست روگن هم عالی بود تو سریال :)) . دو اپیزود آخرش خیلی خوب بودن . در کل راضی بودم
امیدوارم این ثر جدید رابرت کرکمن به طلسم واکینگ دد اش دچار نشه و در اوج تموم بشه .

به نظر میاد ابرقهرمان ها در دنیای سریال های انیمیشنی خیلی خوب ظاهر میشن . اون از هارلی کوئین این هم از این سریال
من امیدوارم لایو اکشن اش ساخته نشه، چون مقداری شبیه Boys هست، کلا فکر نکنم به نسبت به انیمیشن جالب در بیاد.

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,724
نام
nucky thompson
من امیدوارم لایو اکشن اش ساخته نشه، چون مقداری شبیه Boys هست، کلا فکر نکنم به نسبت به انیمیشن جالب در بیاد.
موافقم. خود سریال به انداز کافی سینمایی هست. دیگه لایو اکشن اش اصلا جذابیت نداره. مگر این که بخوان بعدا یک بخشی اش رو لایو اکشن بسازن . مثل استار وارز که ادامه ی فیلم هاش شد انیمیشن های کلون وارز و ربلرز و از یک جایی به بعد ادامه کلون وارز شد مندلورین . اما اگه اون اقتباس لایو اکشنی که چند ساله می خواد ساخته بشه همین داستان فصل اول سریال باشه شکست میخوره

• Like
Reactions: Arima Kishou

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
خب این Shadow and Bone هم تموم شد. و شدییدا راضیم ازش :D

نمیدونم با پوستر هاش و تریلرش داد میزد یک سریال فانتزی/تینیجری ساده و سطح پایین باشه ولی نه. خیلی خوب بود و اصلا و ابدا حس بدی نمیداد.
دوز فانتزی کار خیلی خوبه. پروداکشن و جلوه های ویژه عالیه. ریتمش خیلی خوبه و نیمه دوم واقعا تند و نفس گیره :D و نکته خیلی خوبش اینه که واقعا fun عه :D و یسری از قسمت هاش یک تم معمایی و هیجانی و heistیی داره که خیلی جذابه :D کاراکتر های جذابیم داره. اونقدرم تینیجری نیست که بگیم تو ذوق بزنه :D (هرچند باز هم GoT لول بزرگسالانه نیست :D )

در کل آقایون ببینید حتما :D بعد مدت ها یک فانتزی/تاریخی خیلی خوب اومده :D

پ.ن. اسپویل نیست خیلی. در مورد روند داستانه که یک فصلش چقدر هویت کامل داره:
خوبی کار اینه که اصلا حس یک فصل ناقص و ابتدایی نمیداد. کاملا یک داستانیو شروع کرد و تا حد خیلی خوبی تموم کرد. در نتیجه حس نا تمام نداشت اصلا

Tidus & Shayne

کاربر سایت
Jun 27, 2017
468
نام
بهنام
خب این Shadow and Bone هم تموم شد. و شدییدا راضیم ازش :D

نمیدونم با پوستر هاش و تریلرش داد میزد یک سریال فانتزی/تینیجری ساده و سطح پایین باشه ولی نه. خیلی خوب بود و اصلا و ابدا حس بدی نمیداد.
دوز فانتزی کار خیلی خوبه. پروداکشن و جلوه های ویژه عالیه. ریتمش خیلی خوبه و نیمه دوم واقعا تند و نفس گیره :D و نکته خیلی خوبش اینه که واقعا fun عه :D و یسری از قسمت هاش یک تم معمایی و هیجانی و heistیی داره که خیلی جذابه :D کاراکتر های جذابیم داره. اونقدرم تینیجری نیست که بگیم تو ذوق بزنه :D (هرچند باز هم GoT لول بزرگسالانه نیست :D )

در کل آقایون ببینید حتما :D بعد مدت ها یک فانتزی/تاریخی خیلی خوب اومده :D

پ.ن. اسپویل نیست خیلی. در مورد روند داستانه که یک فصلش چقدر هویت کامل داره:
خوبی کار اینه که اصلا حس یک فصل ناقص و ابتدایی نمیداد. کاملا یک داستانیو شروع کرد و تا حد خیلی خوبی تموم کرد. در نتیجه حس نا تمام نداشت اصلا
من که از سریال Flesh and Bone (2015) راضی بودم.
ایشالله Shadow and Bone (2021) هم راضیم کنه. :D
فقط یه سوال. جلوه های ویژه سریالش چطوریه؟
اگه خوبه 4K سی و هشت گیگی رو بگیرم و اگه متوسطه همون 1080p هشت گیگی رو بگیرم.:D https://imgpile.com/images/7pLZSu.jpg

سریال Better Things توصیه میشه ؟؟؟؟؟
سریالش خوب نیست. بازیگراش خوب نیستن و نمیتونه سرگرمت کنه.

یه زمانی سایت آریا مووی اوکی بود و کامل ترین و عتیقه ترین آرشیوهای سریال های خارجی رو داشت. الان هیچ سایتی اون سریال هایی را که میخوام نداره، تورنت هم که تاریخ مصرفش میگذره و تنها سایت پولی و اشتراکی سی نما داره. اگر سایتی این سریال ها را رایگان داشت یه ندایی بده:

Crash 2008 - Starz
Master Of Horror - Showtime
Extras - HBO
John From Cincinnati - HBO
The Prisoner - AMC
Free Agents UK - Channel 4
BrotherHood - Showtime

حیف اون روزهایی که نتونستم اینارو رایگان بگیرم!

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
فقط یه سوال. جلوه های ویژه سریالش چطوریه؟
اگه خوبه 4K سی و هشت گیگی رو بگیرم و اگه متوسطه همون 1080p هشت گیگی رو بگیرم.:D https://imgpile.com/images/7pLZSu.jpg

والا بنظرم اصلا چیزی کم و کسر نداشت و خیلی اوکی بود :D اگر برات مقدوره کیفیت بالاتر بگیر چون پروداکشن خفنیم داره لذتبخشه قطعا :D

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
The good Place خوب بود .
البته طنز خنده داری نداره بنظر من شاید بعضی وقتا بگی یکم لوس و حوصله سر بر میشه سریال .
ولی دیالوگای خوبی داره ، ایده جالبی داره .
اگر یه چیز متفاوت بخواین ، بنظرم خوبه و ارزش امتحان کردنو داره .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر