Evil

||| ǝʌıןɐ ןןıʇs ɯ,ı |||
کاربر سایت
Oct 2, 2005
939
نام
هادی
View attachment 197952View attachment 197953View attachment 197954

تصاویر جدید از انیمیشن مورد انتظار Resident Evil: Infinite Darkness

داستان سریال بعد از بازی رزیدنت اویل ۴ اتفاق می افتد و در مورد حمله‌ی بیوتروریستی به کاخ سفید است.
انیمیشن های رزیدنت یه سر و گردن از فیلمهاش بالاترن. بیشتر منتظر این هستم بیاد تا نسخه ریبوتش

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,142
نام
پویان
نظرتون در مورد Carnival Row چیه؟:D
آثاری که این دختره کارا دلوین بازی می‌کنه رو حتی دانلود نکن! خیلی ضعیف‌اند همه! :D
البته به غیر از کَت‌واک‌های مراسم‌های راز ویکتوریا! :-"

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
نظرتون در مورد Carnival Row چیه؟:D
من چون کلا به فانتزی، استیم‌پانک و ترس لاوکرافتی علاقه دارم همون موقع که اومد نگاهش کردم. المان‌های فانتزیش نسبتا ضعیفه ولی در مجموع سریال بدی نیست. کست خوبی داره، روند داستان بعد یکی دو اپیزود می‌افته رو غلتک و production value و اتمسفر سریال خیلی کمک می‌کنه به لذت بردن ازش. ۲-۳تا تویست جالب هم داره.

بخوام نمره بدم در حد ۶.۵/۱۰ برای مواقعی که سریالی نمونده میشه ازش لذت برد

• Like
Reactions: METRO_2034

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
نظرتون درباره سریال American Gods چیه؟ فصل دوم هستم و به نظرم ارزش تماشا و ادامه رو داره ولی هنوز مشخص نیست سریال با خودش چند چنده

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
واکنش های اولیه به قسمت اول The Falcon and The Winter Soldier منتشر شده و مثبته.
البته کلا نمی شه هیچ وقت روی واکنش های اولیه حساب کرد.
سریال حال و هوای همون MCU رو داره. ترکیبی از اکشن و کمدی.

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,618
نام
Leo Fitz
.Agents of S.H.I.E.L.D

198218

دو فصل اولش رویایی بود :x بطور خیلی غیر منطقی درگیرش شده بودم! کارکترهای جذاب، پیچش داستانی خفن و موسیقی متن عالیِ "Bear McCreary" که پیشتر تو دو نسخه پایانی کلاورفیلد از هنرنمایی ایشون لذت برده بودم و شاید یکی از انگیزه هام واسه تماشای این سریال بود.
فصل سوم یه مقدار افت کرد ولی فصل های 4 و 5 دوباره جذاب شد و ایکاش همون فصل 5 سریال تموم میشد.
در کنار مبارزات تن به تن که یکی از مضحک ترین موارد تمام فیلم ها و سریال هاست، این قضیه بازگشت کارکترها از مرگ یا عضو مصنوعی اصلن برام قابل هضم نبود!
لحظه مرگ فیتز یکی از احساسی ترین لحظات سریال واسم بود ولی داستان پیدا کردن نسخه دیگه ی فیتز کاملا لوث ـش کرد.

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,357
.Agents of S.H.I.E.L.D

View attachment 198218

دو فصل اولش رویایی بود :x بطور خیلی غیر منطقی درگیرش شده بودم! کارکترهای جذاب، پیچش داستانی خفن و موسیقی متن عالیِ "Bear McCreary" که پیشتر تو دو نسخه پایانی کلاورفیلد از هنرنمایی ایشون لذت برده بودم و شاید یکی از انگیزه هام واسه تماشای این سریال بود.
فصل سوم یه مقدار افت کرد ولی فصل های 4 و 5 دوباره جذاب شد و ایکاش همون فصل 5 سریال تموم میشد.
در کنار مبارزات تن به تن که یکی از مضحک ترین موارد تمام فیلم ها و سریال هاست، این قضیه بازگشت کارکترها از مرگ یا عضو مصنوعی اصلن برام قابل هضم نبود!
لحظه مرگ فیتز یکی از احساسی ترین لحظات سریال واسم بود ولی داستان پیدا کردن نسخه دیگه ی فیتز کاملا لوث ـش کرد.
از فصل بعد ghost rider کلا چرت پرت شد. همونجا باید تمومش میکردن بنظرم :D

• Like
Reactions: mahdi-xbox

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,618
نام
Leo Fitz
دوستان یه سریال معرفی کنید که تیمی یا گروهی باشه که برعلیه شَر مبارزه میکنن...ازین رومنس هایی که فن ها شیپ میکنن هم داشته باشه :D اکشن هم باشه که دیگه چه بهتر :D

دمتون گرم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر