NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,814
نام
نریمان
چقدر ضعیف بود این قسمت. :|
بعد از چند هفته setup و اتفاقات جالب انتظارم برای Finale خیلی بیشتر بود.
احساس میکنم خیلی سریع همه چیو جمع کردن و یا شیفت دادن به پروژه های بعدی!
اصلا مشخص نشد چه بلایی سر ویژن سفید اومد. کل قضیه Quicksilver که به یه جوک Boner ختم شد. Hayward و Aghatha از Generic ترین ویلن های MCU بودن و هیچ کار خاصی انجام ندادن.
دیالوگ آخر مونیکا هم از احمقانه چیزایی بود که تو MCU شنیدم تا حالا. فکر کن یه شهر رو به اسارت بگیری و باعث بشی مردمش هر شب کابوس ببینن و آرزوی مرگ کنن بعد با درست کردنش بگی اونا هیچ وقت فداکاری که براشون کردی رو درک نمی کنن. :))
بهترین بخش اپیزود، سکانس آخر ویژن بود که خیلی ناراحتم کرد + کاستوم کلاسیک واندا.

PXG

La Belle Époque
کاربر سایت
Jan 2, 2006
1,191
نام
پوريا
اين خلاصه واكنش كساييه كه تئوري هاى اين ور و اون ور خونده بودن و منتظر حضور دكتر استرنج و Mephisto و Nightmare و ... بودن
ComplicatedNarrowIsabellinewheatear-max-1mb.gif

آخرین ویرایش:

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,352
نام
محمد
فقط من بودم که قسمت آخر وانداویژن براش خیلی Underwhelming بوده؟!

قشنگ معلوم بود پایان سریال رو طوری ساخته بودن که اگه شما اینم نبینی، بری سراغ فيلم ها چیز خاصی رو از دست نمیدی!:|
واقعا این همه Set Up آخرش باید اینطور بشه.:|
خلاصه ناامید شدم! کاملا موقعیت یک کار متفاوت و قشنگ رو داشتن ولی در آخر بنظرم خراب کردن.

• Like
Reactions: Vesemir

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
من برعکس با این قسمت حال کردم :D تنها نکته کلا اضافه و مسخره سریال همین ویژن سفید بود که صرفا سر ویژن رو گرم کرد توی یک مدت... شخصا هم اصلا باهاش حال نکردم
همچنین قبول دارم کوییک سیلور evan peters واقعا الکی بود و صرفا یک کلیف هنگر اخر اپیزود داد + یک اپیزود هم باحال بود ولی اصلا هیچی به داستان ربط نداشت. کاشکی اقلا به مولتی ورس ها کمی ربطش میدادن :|

ولی بقیه سریالو خیلی دوست داشتم... بچه های واندا و ویژن خیلیی خوب بودن :D
خود آگاتا هم واقعا باش حال کردم و فایت پایانی جذاب بود بسیار :D
طریقه اسکارلت ویچ شدن واندا هم که ... :x\m/
اون سکانس پایانی خداحافظی با بچه ها و ویژن هم واقعا زیبا و تاثیرگذار بود :(

هرچند قبول دارم صحنه های بعد از نابود هگز توی وست ویو مسخره بود :|
الان آگاتا به عنوان یک noisy neighbour توی دنیای واقعیه؟ :D نایس :))

در انتها هم بگم صحنه بعد تیتراژ اولی خیلی wtf بود :| کلا با این مونیکا رمبو اصلا حال نکردم + این اسکرالا چی میگن؟ :|
صحنه بعد تیتراژ دومی ولی عالی بود :x

------------------------------

یکسری لیک های مهم و احتمال خیلی زیاد درست از قسمت های آینده واندا ویژن اومده که براتون تو اسپویلر می گذارم .

#لیک_شده‌های_جدید
ویلن اصلی سریال نایتمر هست
از اپیزود هفتم مانیکا رمبو به قدرت‌هاش دست پیدا میکنه و به فوتون تبدیل میشه
ویژن با دارسی دیدار میکنه و دارسی بهش توضیح میده که قضایا چطور پیش میره و چی شده
مانیکا برای نجات دارسی به هکس برمیگرده
تمام این مدت واندا تحت تاثیر اگنس بوده و واندا بالاخره میفهمه که اگنس همون آگاتا هارکنسه
پیشنهاد ساخت هکس توسط اگنس ( اگاتا هارکنس ) به واندا داده شده بود
اینکه اگاتا هارکنس توسط نایتمر که ویلن اصلی هست کنترل میشه یا براش کار میکنه یا یک حالت از خود نایتمر هست معلوم نیست
هیوارد فقط دنبال مهندسی معکوس بدن ویژن بود تا سلاح جدید بسازه تا شرایط دفاعی زمین رو برابر حملات بعدی از ناکجا اباد قوی تر کنه
ایوان پیترز در واقع همون کوئیک سیلور خود فاکس هست و توسط واندا انگار به ام سی یو کشیده شده تا نقش برادر مرده‌ی کوئیک سیلور رو بازی کنه، کوئیک سیلور دوباره اون سکانس معروف سوییت دریمزش که در فیلم های فاکس داشت رو در این سریال هم داره
هکس به رو به نابودی میره و بچه های واندا دچار بحران میشن
واندا با یکی از بچه هاش فرار میکنه ولی یکی از بچه ها سرنوشت نامعلومی پیدا میکنه
کودکی که همراه با واندا میره بیلی هست
داکتر استرنج در اپیزود اخر سریال حضور داره

این پستو بوکمارک کردم بخونمش اخر سریال.
و DAMN :D
تا اخر قسمت 7 کسی که اینو نوشته مو به موی اسکریپت رو خونده بوده. ولی بقیش خیلی شوت بود :D
ولی همچین چیزی میشد جالب تر بود واقعا :(
الان حس میکنم پایان اصلی سریال خیلی سر هم کنی بود :D

آخرین ویرایش:

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,507
قسمت اخر وانداویژن برعکس قسمت های قبلی فقط یادم انداخت که چه قدر از فیلم های مارول دیگه خسته شدم. قسمت های دیگش واقعا جالب بودن و تنوع خوبی بود ولی قسمت اخر باز شد مارول همیشگی که دیگه چیزشو در اوردن.

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,639
نام
iMAN
یه جوری گفتن کامئو خفن داره قسمت اخر ، فکرکردیم دکتر استرنج یا بارتون یا در غیرمحتمل ترین حالت چارلز اگزویر یا مگنتو مثلا...
هیچی به هوچی...
کوییک مثلا سیلور رو هم خوب الکی چپوندنش توکار

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
من نمی دونم چه انتظاری از پایان WandaVision داشتید ولی اگر انتظار داشتید بیان توی یک Mini series یک مبحثی رو شروع کنن و بعد از ۹ قسمت هم تمومش کنن بره کاملا اشتباه کردید :D
به واژه MCU از دیدگاه دیزنی/مارول دقت کنید. سریال هایی که توی Disney+ پخش می شه صرفا به یک اشارات ریز به MCU مثل Netflix Series خلاصه نمی شه. به صورت مستقیم با فیلم ها در ارتباطه.
WandaVision هم پایه ای بود برای بخشی از فاز4 اه MCU. در ادامه مارول شما رو به دیدن Doctor Strange: Multiverse Of Madness دعوت می کند :D
همونطور هم که Kevin Fiege تلویحا گفت, WandaVision, Doctor Strange 2 و Spiderman: No Way Home باهم دیگه در ارتباط ان.
پایان WandaVision در واقع شروع اه.

در قسمت آخر هم طبق معمول یک سری مطابقت ها با کمیک ها بود و یک سری تضاد ها.

آخرین ویرایش:

master_hate

کاربر سایت
Sep 22, 2015
232
نام
مصطفی
خب انتظار به پایان رسید و حالا که کل فصل یک وانداویژن اومده شروع کردم به دیدنش.
اول اینکه عاشق این حس سوریال بودنش شدم.(حداقل تا اینجا که دیدم)
خیلی ازش حس سریال Legion رو میگیرم و از اونجا که عاشق اون سریال بودم احتمال زیاد با اینم حال میکنم (البته اگه مثل فیلمای مارول نشه آخرش و جاده خاکی نزنه)

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
خب انتظار به پایان رسید و حالا که کل فصل یک وانداویژن اومده شروع کردم به دیدنش.
اول اینکه عاشق این حس سوریال بودنش شدم.(حداقل تا اینجا که دیدم)
خیلی ازش حس سریال Legion رو میگیرم و از اونجا که عاشق اون سریال بودم احتمال زیاد با اینم حال میکنم (البته اگه مثل فیلمای مارول نشه آخرش و جاده خاکی نزنه)

به دید Legion نبینش. Legion کلا در یک لول دیگه به سر می بره :D (به جز اون پایان مزخرفش :|)
کلا من بعید بدونم سریال سوپر هیرو ای مثل Legion در تاریخ تکرار بشه دیگه.

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
خوب بود دیگه انقدر گیر ندید :D
الکی ادا اونایی که خوششون نیومده رو درنیارید

197385

تصویر اپیزود قبلی با تصویر واندا تو این قسمت به شکل عجیبی شبیه همدیگه است، واندا از آینده اومده واین قدرت رو به خودش داده؟

197388

197387

از اینجا در بدنش نهفته شد :
View attachment 196588

View attachment 196589

View attachment 196590
تریلرهای مینی سریال 6 قسمته Falcon and the Winter Soldier رو نگاه کنید بعدا نیایید غر بزنید که آی وقتم حروم شد قشنگ نبود توقعاتم برآورده نشد و... اگه از تریلر خوشتون نیومد اصلا نگاه نکنید والا دیدنش اجباری نیست :-"
اولین قسمت 29 اسفند

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,898
نام
نـــــــویـــــــــد
خب منم قسمت آخر وانداویژن رو دیدم و به عنوان یه سریال سوپرهیرویی به شخصه انتظار بیش ازین نداشتم برای قسمت آخرش :D به طور واضح از قسمتای قبلی ضعیفتر بود و برعکس ۸ قسمت قبلی دیالوگ و سکانسای مهد کودکی رو شاهر بودیم ولی خب ماهیت مجموعه کارای سوپرهیرویی همین هستش در نهایت. هرچقدر هم که متفاوت شروع کنی و پیش بری آخرش یه جور تموم میشه. این یارو هیوارد با اختلاف چرندترین کرکتر تاریخ MCU بود :D که تو همین قسمت آخرم بدتر شده بود. ورودش با نیروهای نظامی به داخل وست‌ویو خیلی لوس و مسخره بود و یکی از سکانسای مهدکودکی دقیقا همینجا بود که بچه‌های واندا و مانیکا وارد مثلا نبرد میشن :D کلا هر سکانسی که این یارو حضور داشت به شکل عجیبی غیر قابل تحمل بود. در کل قسمت آخر به نظرم تمام شخصیتا افت محسوسی داشتن. اگتا حالت معمولیش تو قسمتای اول خیلی باحال و دوس داشتنی بود انصافا. این داستان کوئیک‌سیلور خیلی ترول جالبی بود. چقدر ملت طبق معمول خلاقیت به خرج دادن و تئوری ساختن :D سکانس پایانی واندا و ویژن کنار هم قشنگ بود. آخرشم که مشغول مطالعه بود جالب دراورده بودن :D در کل تجربه خیلی خوبی بود. نمیشه کل سریال رو با لین قسمت زیر سوال برد و فراموش کرد. به شخصه از ۸ قسمتش لذت بردم و قسمت آخرشم تیپیکال سوپرهیرویی شد.

در مورد سریال بعدی MCU که فالکون هستش هم اصلا نمیشه انتظاری داشت به جز اینکه سکانسای اکشن رو خوب دراورده باشن

موفق باشیم

DoomedToKill

کاربر سایت
Oct 1, 2020
1,899
چرا یکدفعه نویسنده های سریال کل انرژی سریال گرفتن ؟ تو قسمت های مختلف سریال قسمت های بوده که هیچ اثری از مایکل اسکات نبوده و داستان های مثل پم و جیم یا دوایت و آنجلا... روایت میشده ولی همچنان اون مزه و طنز همیشگی داشت ولی از لحظه که مایکل اسکات رفت انگار لحن بازیگرا و اون دیالوگ ها یه جور دیگه ای شد انگار از قصد خواستن سریال بعد مایکل اسکات تلخ کنن تازه من با علم براینکه مایکل قراره فصل 7 سریال ترک کنه سریال شروع کردم به دیدن و حالا با این قضیه نمیتونم هضم کنم این دی آنجلو ویکر که بجای مایکل اسکات اومده تا فصل چند قراره باشه؟ بشخصه نبودنش ترجیح میدم به بودنش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر