Mreza_Dex

کاربر سایت
Sep 23, 2018
203
نام
داریوش
دوستان چندتا سریال آبدوغ‌خیاری مث فرار از زندان و اینا معرفی میکنید؟ :D
با دوبله فارسی

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk
آب دوغ خیاری از چه لحاظ؟ :D
تو این ژانر فرار از زندان، Person of interest (POI) هست که اکثرا دوستش داشتن من جمله خودم.
24 هم خوب بود (منطقش از فرار از زندان و POI بیشتره).
Money Heist هم هست که البته من دوستش نداشتم ولی طرفدار زیاد داره.
هر سه تا دوبله شدند. 24 چون تم سیاسی داره، یه جاهایی سانسور داره دوبلش.

Sampler

کاربر سایت
Nov 30, 2008
1,656
نام
محمد
آب دوغ خیاری از چه لحاظ؟ :D
تو این ژانر فرار از زندان، Person of interest (POI) هست که اکثرا دوستش داشتن من جمله خودم.
24 هم خوب بود (منطقش از فرار از زندان و POI بیشتره).
Money Heist هم هست که البته من دوستش نداشتم ولی طرفدار زیاد داره.
هر سه تا دوبله شدند. 24 چون تم سیاسی داره، یه جاهایی سانسور داره دوبلش.
منظورم اینه زیاد درگیر کننده نباشه
یکی دوتا سکانسم ندیدی، ندیدی :D
واسه سرگرمی و دور همی باشه

• Like
Reactions: Android_game

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,363
نام
Majid
امشب Curb Your Enthusiasm رو تموم کردم.
عالی بود! لری دیوید نابغه است! =D>:D
قسمت نهم فصل ده با حضور جان هم شاهکار بود! =))

به شدت منتظر فصل بعدی هستم. لعنت به کرونا!
این قسمتو فک کنم 3-4 بار دیدم :D معرکس، جان هم خوراک کمدیه.
یک تیکش فک کنم رفرنس به مد منم بود، تیکه ای که میاد خونه سوزی دفترچه یادداشتشو در میاره با خنده میگه That's good تو مد منم سیزن سه اگه اشتباه نکنم نصفه شب میره خونه اون پیرمرده (اسمش یادم نیست:D) ایده هاشو یادداش میکنه دقیقا همین صحنه تکرار میشه.

آخرین ویرایش:

Deliverer

کاربر سایت
Oct 19, 2016
553
فرار از زندان؟ آبدوغ خیاری؟؟!!! یکی از بهترین و درگیرکننده ترین سریالای تاریخ تلویزیونه
فقط ببخشید که مثل سریالای مورد نظر شما انسان رو به درجات متعالی و ملکوتی فهم و عرفان رهنمون نمیکنه

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,363
نام
Majid
فرار از زندان؟ آبدوغ خیاری؟؟!!! یکی از بهترین و درگیرکننده ترین سریالای تاریخ تلویزیونه
فقط ببخشید که مثل سریالای مورد نظر شما انسان رو به درجات متعالی و ملکوتی فهم و عرفان رهنمون نمیکنه
اون دوستمون بنظر نمیومد منظور بدی داشته باشه :D
احتمالا منظورش اینه سریالی که جذاب باشه اما خیلی جدی یا سنگین و عمیق نباشه که میشه تو همون فاز 24 و فرار از زندانو ایناها.
مطمئنا این جور سریالا رو چند نفری با خانواده یا دوستان ببینی بهتره تا سریالایی مثل The wire و Sopranos و ... که سنگین هستن و نیاز به تمرکز هست.

آخرین ویرایش:

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,728
نام
nucky thompson
منظورم اینه زیاد درگیر کننده نباشه
یکی دوتا سکانسم ندیدی، ندیدی :D
واسه سرگرمی و دور همی باشه

چون دوبله بودنش برات مهمه بهترین گزینه walking dead . البته با فصل سوم و نصف اول فصل چهارم بهتره کامل ببینیش . بعد اش راحت می تونی تا آخر فصل ششم اش بگذاری برای خودش پخش شه فقط قسمت آخر فصل ششم رو ببین . بعدش باز یک فصل کامل ببین بقیه اش رو مثل قبل یا روی دور تند ببین یا فقط صداش پخش بشه .
از طرفی صبر کن این سریال واندا ویژن هم کامل بیاد و دوبله شه . اونم جوابه . کلا هر قسمت 27 8 دقیقه است که 20 دقیقه اولش رو بگذار رو دور تند . اون 7 8 دقیقه اش هم 5 دقیقه اش عنوان بندی پایانیه یک دو سه دقیقه اخرش رو دیگه برنامه ات رو تنظیم کن از دست ندی :))

Android_game

کاربر سایت
Nov 22, 2020
44
road-to-avonlea-www-TakMb-ir-13-676x1024.jpg

انگار همین دیروز بود ...
چه روزهای خوشی داشتیم با این خانواده ...
با اینکه بیش از یک دهه از درگذشت عمه هتی گذشته هنوز باورم نشده که دیگر نیست ...
روحش شاد و یادش گرامی ...

RohFa

کاربر سایت
Jun 11, 2017
261
ببخشید اینجا میپرسم یکی آدرس دانلود سریال بدون سانسور جایی میشناسه یاری کنه ؟:( دنبال black sails و vikings اینام
این سایت خارجیه چطوره ؟melomovie.com

VENOMEM

کاربر سایت
May 4, 2020
488
آخرین ویرایش:

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
سلام دوستان
سریال کمدی تو سبک سیتکام چی سراغ دارید
تا الان اینارو دیدم

Friends
Seinfild
Big bang theory
How i meet your mother
brooklyn nine-nine
The Office اگه ندیدی حتما بگیر
انیمیشن هم family guy و american dad پیشنهاد میشه

Muhammadreza

The High Priest of Chaos
Gold User
Oct 24, 2020
274
بالاخره فرصت شد و سریال Dark رو دیدم، در کل تجربه بدی نبود و با این که خیلی از کارکترها پرداخت درستی نداشتن، با اینحال درام بدی ارائه نمیداد ولی با این همه، حتی جدا از پایانِ هم از لحاظ منطقی و هم از لحاظ مفهومی متناقض با کلیت مجموعه، پر از گاف های منطقی و وقایع غیرمنطقی و بدون دلیل در طول داستانش بود.
خب اول به پایان مجموعه بپردازیم، که اگر بخوام اون رو با کلمه ای توصیف کنم، که البته صفات متناقض و بیربط هم در اینجا کلمات مناسبی هستن و میتونن برای توصیف پایان مجموعه استفاده بشن، به نظرم ترسویانه مناسب ترین کلمه موجوده.

پایان مجموعه چه از لحاظ منطقی و چه از لحاظ محتوایی با کلیت مجموعه متناقضه.

میپرسید چرا از حاظ منطقی؟ طبق منطق خود مجموعه، یک خط زمانی رو، یک واقعیت رو، نمیشه از بین برد. با جلوگیری کردن از ساخت ماشین زمان در جهان اولیه یا واقعیت اولیه، جهان دوم و سوم نباید ازبین بره، بلکه صرفا یک واقعیت یا دنیای چهارمی به وجود میاد که در اون از ساختن ماشین زمان جلوگیری شده. حالا جالب تر اینجاست که علت این معلول، به وجود اومدن این واقعیت چهارم، کارکترهایی از واقعیت های دوم و سوم هستن و در نتیجه واقعیت چهارم برای وقوعش به واقعیت دوم و سوم نیازمنده.

چرا از لحاظ مفهومی؟ پیام مجموعه این بود که انسانها اسیر خواسته ها و تمایلتشون هستن و یا به قول اسکات بیکر، که در مجموعه کتابهای دومین آخرزمان به خوبی به این جنبه جبرگرایی میپردازه، انسانها چیزی نیستن به جز بردگانی برای تاریکی ای که مقدمه، که اون تاریکی خواسته و تمایلتشونه که اون هم معلول محیطشون، تاریخشون و فرهنگشونه. در این فیلم میبینیم کارکترهایی رو که با پیروی کردن از تمایلات خودخواهانه شون باعث تکرار بی پایان یک چرخه عذاب و جرم شدند. حالا راه نجات ارائه شده در قسمت آخر چیه؟ بذاریم یک نفر، مقصر اصلی که کل ماجرا رو اون به وجود اورده، به خواسته خودخواهانه اش برسه.

چرا ترسویانه؟ پایان چه از لحاظ منطقی و چه از لحاظ مفهومی با کلیت مجموعه ناسازگار و در تناقضه. حالا چرا سازندگان مجموعه، چنین پایانی رو، که جایی بهتر از اون برای پیدا کردن معنای اصطلاح Deus ex machina پیدا نمیکنید، انتخاب کردن؟ احتمالا به خاطر این که میخواستن یک پایان نسبتا مثبت داشته باشن و پایان ناپذیر بودن چرخه عذاب و جرم، احتمالاً از نظرشون پایان بیش از حد تاریکی بوده و در واقع شجاعت این رو نداشتن که پایان منطقی و طبیعی مجموعه و سازگار با کلیت اون رو ارائه کنن.

از پایان که بگذریم، سریال در قسمت های دیگه هم بینقص نیست: خیلی از اتفاقات داستانی هیچ منطقی پشتشون نیست و گاف دارن و کارکترها هم خیلی هاشون پرداخت درستی ندارن و تبدیلشون از یک نسخه اون کارکتر به نسخه دیگر اون کارکتر به خوبی نشون داده نمیشه. ولی در آخر، با این که محصول کم نقصی نبود، به نظرم هم از جنبه درام و هم از جنبه علمی-تخیلی به اندازه کافی جذاب بود و ازش لذت بردم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر