rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
703
اون بخش اش سلیقه است . اون طوری هم میشه حساب کرد و کلا پرونده سینمای ایران رو بست و گذاشت کنار ولی خب من این فرضیه و دیدگاه رو گذاشتم کنار و بنظرم فیلم های خوبی ساخته و برای من فیلم فیلم هاش جزو اون استثناهای سینمای ایران هستن . یکی دو تا کارش رو دوست ندارم ولی در مقایسه با خیلی ها که ادعای فیلم باز بودن داشتن و الهام گرفتن از سینمای هالیوود باز کارش بهتر بود . لااقل تا قبل این سریالش سعی داشت در بطن فضای داخل کشور ایده های ذهنی اش رو پیاده کنه. یک موقع موفق بود یک موقع نه . ولی اینجا ایده های ذهنی اش از چهارچوب بیرون زدن و تحت تاثیر بودنش به شکل نامناسبی تو ذوق میزنه
من به سلیقه ی شما احترام میذارم.ولی متاسفانه سینمای ایران برای من تقریبا غیر قابل تحمل شده.جز همون یکی دو تا فیلم در سال که ساختار خوبی دارن.در مورد سریال غورباقه دو قمستی که دیدم دیالوگ های بسیار سطحی و بی مورد توش وجود داره که حتی اگه حذف هم بشن هیچ خللی به داستان وارد نمیکنن.دقیقا به قول شما تحت تاثیر آثار درخشان هالیوود سعی میکنه دیالوگ های بی ربط توی سریال بیاره که اصلا ربطی به داستان نداره و هیچ نتیجه ای هم در پی ندارن!

• Like
Reactions: barneysawyer

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,147
نام
پویان
همه چیز از سوپرانوز شروع شد...
صحبت‌های متیو واینر، خالق مد من درباره نحوه ساخت و شروع سریال.
این عکسا مال مجله فیلم‌خانه است.
رفقای سریال‌باز، حتما توصیه می‌شه این شماره‌اش رو مطالعه کنند. ویژه‌نامه سریاله. از سوپرانوز و مد من و وایر و... تا فرندز و ساینفلد.

Attachments

• 0.jpg
    0.jpg
    81.9 KB · مشاهده: 24
  • 1.jpg
    1.jpg
    115.2 KB · مشاهده: 24

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
MadMen سه فصل اولش دیدم با اینکه خوشم اومد میگفتم اصلا نزدیک سوپرانوس و اینا نمیاد خیلی جاها بنظرم زیادی به چیزای بی اهمیت و تکراری میپرداخت.
فصل چهار با تغییر مسیری که دادن تو داستان و شخصیتا نظرم کلا عوض شد، یکی از بهترین فصلایی که تو یک سریال درام میبینم واقعا فوق العاده بود. اپیزود The suitcase (اپیزود 7 فصل 4) قطعا یکی از قوی ترین اپیزودای درام عمرم بود.

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
دو قسمت اول واندا ویژن روی هم 5 دقیقه مفید هم نداشتن . یک ایده ی جالب روی کاغذ ولی لوس و تصنعی و خسته کننده در تصویر . اگه کل فصل و سریال بخواد ایده ی سیتکام های meh که 40 50 سال پیش مخاطب خاص خودشون رو نشون بده فاتحه اش خوندس

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
دو قسمت اول واندا ویژن روی هم 5 دقیقه مفید هم نداشتن . یک ایده ی جالب روی کاغذ ولی لوس و تصنعی و خسته کننده در تصویر . اگه کل فصل و سریال بخواد ایده ی سیتکام های meh که 40 50 سال پیش مخاطب خاص خودشون رو نشون بده فاتحه اش خوندس

من نمی دونم تریلر ها رو دیدی یا نه ولی اگر ندیدی یک دور ببنشون می فهمی داستان از چه قراره. اصلا قرار نیست کل سری سیتکام باشه...

• Like
Reactions: barneysawyer

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
من نمی دونم تریلر ها رو دیدی یا نه ولی اگر ندیدی یک دور ببنشون می فهمی داستان از چه قراره. اصلا قرار نیست کل سری سیتکام باشه...
تریلر رو دیدم و بر اساس همون نظرم رو گفتم. نگفتم قطعا میخوان با همین روش جلو برن. دقیقا گفتم اگه بخوان مثل این دو قسمت جلو برن و بخش زیادی از اپیزود رو به این سبک اختصاص بدن خسته کننده میشه . من هم امیدوارم که این سبک رو ادامه ندن چون شاید برای یکی دو قسمت عاشقان سینه چاک الیزابت اولسن رو با پوشوندن لباس های فانتزی سر ذوق بیارن ولی قطعا برای افرادی که میخوان ادامه ی داستان یونیورس رو ببینن نا امید کننده است. با اشل پایلوت سازی هم کارشون فاجعه بود. حالا باز خدا رو شکر 20 و خرده ای دقیقه است .

• Like
Reactions: Bellic

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر