r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
سریال واکینگ ها میگفتن بزرگترین نبرد و فلان بهمان پس چی شد؟ :|
خدایش فصل آخرش به شدت ضعیف بود اصلا خوشم نیومد
وایکینگ سه فصل اولش قابل مقایسه با سه فصل آخرش نیست در کل .
من تا فصل 5 هم ازش لذت میبردم ولی فصل 6 فقط میخواست تموم کنه همه چیو بره .

• Like
Reactions: majidred2011

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
وایکینگز بنظرم سرپایینیش از جایی شروع شد که 20 اپیزودی شد، سه فصل اول که 9-10 اپیزود بودن خیلی اپیزودا پر بار تر و جالب تر بود فصل 4 ـم که هنوز داشتن از ته دیگه داستان فصل قبل میخوردن :D بعد از اون شروع کرد ضعیف شدن.
برا همین دیگه طرف سریال با تعداد اپیزود بالا نمیام چون اکثرشون سرنوشتشون میشه کمیت جای کیفیت.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,920
نام
نـــــــویـــــــــد
وایکینگز بنظرم سرپایینیش از جایی شروع شد که 20 اپیزودی شد، سه فصل اول که 9-10 اپیزود بودن خیلی اپیزودا پر بار تر و جالب تر بود فصل 4 ـم که هنوز داشتن از ته دیگه داستان فصل قبل میخوردن :D بعد از اون شروع کرد ضعیف شدن.
برا همین دیگه طرف سریال با تعداد اپیزود بالا نمیام چون اکثرشون سرنوشتشون میشه کمیت جای کیفیت.

دقیقا من برا همین دیگه ترسیدم فصل ۵ رو ببینم. یعنی دیگه دلیلی ندیدم بعد از ۴ ادامه بدمش چون هر فصل ۲۰قسمت میدونستم به جاهای خوبی نمیرسه. در مورد فصل ۶ هم که سری حرفای بی معنی زدن و هایپ بیخود درست کردن مثل همون صحبتایی که در مورد فصل آخر GoT میشد و در آخر دیدیم چه بلایی سرش اومد. فصل آخر وایکینگز رو هم ظاهرا اکثر اونایی که دیدنش ناراضین و میگن اصلا خوب نبوده. من تا فصل ۴ رو هم دوس داشتم. تو طول این ۴ فصل صحنه‌ها و نبردهای اپیک کم نداشت. شخصیتا خیلی خوب و قوی بودن مخصوصا خود رگنار یکی از شخصیتای به یاد موندنی دنیای سریاله. درک نمیکنم این کِش دادنای بیخود رو که فقط سریال رو خراب میکنن اونم سریالی که شدیدا پتانسیل داره تو تمام فصلای تو اوج بمونه

• Like
Reactions: majidred2011

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,513
Vikings هم تموم شد. کلا من بعد هر سریال طولانی که میبینم یه حس افسردگی میاد سراغم :D 10 قسمت فصل آخر رو قشنگ مشخص بود هیچ ایده ای ندارن و میخوان بسازن تا ساخته باشن. به هرحال در کل 6 فصل به نظرم سریال خوبی بود. من اتمسفرش رو خیلی دوست داشتم هر چند برخی جاها آب میبستن بهش. با همه خوبی ها و بدی هاش این سریالم تموم شد.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,504
نام
سپهر
دوستان سریال تو سبک lost معرفی می کنید؟
جاهای دور افتاده و جنگل و جزیره و ...

دوتا شبیهش هستن ولی زیاد تعریفی ندارند، یکی invasion و دیگری i land. اولیه کنسل شد و دومی بدترین سریال دهه اخیر!

• Sad
Reactions: SiminSecret

VENOMEM

کاربر سایت
May 4, 2020
488
سریال power هم تعریف میکنن اون چطوریه؟
4 یا 5 فصل دیدم
2 فصل اول خوب جلو میره ولی رفته رفته اتفاقاتش غیر منطقی و بچگانه میشه
به فصل 1و2 نمره 8 بدی
فصل 3 و4 میشه 6.5 بقیشو هنوز ندیدم
در کل معمولیه

سریال داخل جنگل هم see خوبه ولی شبیه lost نیست

• Like
Reactions: SiminSecret

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
دوستان دنبال یه سریال انگیزشی هستم که کاراکتر یا کاراکتر ها هدف/ماموریت خاصی رو با یه ضرباهنگ مناسب دنبال میکنن، آخرین سریال هایی که یادمه همچین حس هایی میدادن Spartacus و Prison Break بودن (در واقع همچین چیزی رو با سرچ و مطالعه نمیشه فهمید و فقط کسایی که سریال رو دیدن میتونن نظر بدن، الان یکی ممکنه بگه Breaking Bad، اما اون حالت هدف محور رو نداره اگه منظورم رو گرفته باشید دنبال چیم :D).

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,504
نام
سپهر
دوستان دنبال یه سریال انگیزشی هستم که کاراکتر یا کاراکتر ها هدف/ماموریت خاصی رو با یه ضرباهنگ مناسب دنبال میکنن، آخرین سریال هایی که یادمه همچین حس هایی میدادن Spartacus و Prison Break بودن (در واقع همچین چیزی رو با سرچ و مطالعه نمیشه فهمید و فقط کسایی که سریال رو دیدن میتونن نظر بدن، الان یکی ممکنه بگه Breaking Bad، اما اون حالت هدف محور رو نداره اگه منظورم رو گرفته باشید دنبال چیم :D).

Person of Interest سریالی است که قهرمان قصه با دریافت ماموریت خاص/هدف از سوی رئیسش، کارش را آغاز می کند و با چالش های فراوانی مواجه می شود.

• Like
Reactions: bayern_vahid

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,592
نام
mohammad
نشستم فصل یک succession رو دیدم...(قبل ادامه حرفام بگم شخصا کاری رو صرفا به خاطر درام کار مشتاق نیستم ببینم...و کم پیش میاد آثاری پیدا کنم که توجه اصلیش به درام اثر هست برام خوش ریتم باشه!...)
چقدر این اثر دوست داشتنی بود...
یک فصلش رو کمتر از سه روز دیدم...
پرداخت کاراکترا عالی بوده...و عمیق ترین احساس های درونیشون رو حس میکنیم
نفرت و علایقشون قابل لمسه
هرچند می دونیم که آدمای مثبتی نیستن:D
اگه فصل های اول GOT تو هر چند قسمت یکبار به بیننده رو دست میزد...اینجا تو هر قسمت هر چند دقیقه بیننده چک میخوره تو صورتش:D
خلاصه اگه ندیدید ببینید:D

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
سلام. مندلورین رو دیدم. نظرم رو توی اسپویلر میگم
اول اینکه چقدر شیوه ی روایت سریال شبیه بازی ها بود :D الاخصوص ویچر. مخصوصا مندوی ما بانتی هانتر هم که بود و پیشزمینه ی داستانی مندوها هم بشدت به ویچرها شبیه بود. روایت داستان هم جوری بود که برای بدست اوردن اطلاعات مندو هی کوئست میگرف :D از این بابت حسرت میخوردم که چرا سریال ویچر رو شبیه مندلورین خوب در نیورده بودن و ما با اون نوع روایت از هم گسیخته روبرو بودیم!
دوم اینکه نمیدونم من اشتباه فهمیده بودم یا همه سرکار بودن و اون اینکه همش فکر میکردم این بچه هه ، بچگی های یوداست! و مطمعن هم بودم تا اینکه یهو فصل دو جا خوردم فهمیدم نیست! تایم لاین فیلم هم اصلا نمیدونستم کجا قرار میگیره و اخرش هم که لوک اسکای واکر اومد و جوون بود جا خوردم و از این حیص هیچ ایده ای ندارم کجای داستان قرار داریم. هرچی هم فکر میکنم یادم نمیاد داستان مندولورینی توی سری استاروارز وجود داشته باشه. استاروارزها هم دو سه سال پیش دیدم (جز سه نسخه ی دوم ) و چیزی انچنان یادم نمیاد. از بابی فت هم هیچی یادم نمیاد! نمیدونم بود تو استاروارزها نبود! بهرروی از این بابت چیز دستگیرم نشد.
سوم و جمع بندی اینکه سریال خوش ساخت و سرگرم کننده ای بود ولی از حیص داستان و روابط بین شخصیت ها نسبت به سریال های دیگه انچنان قوی نبود ولی شیمی خوبی باهم ایجاد کرده بودن و ادم از دیدنشون لذت میبرد. درکل سریال صاف و ساده ای بود و از همراه شدن با ماجراجویی های مندولورین لذت بردم.

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
سلام. مندلورین رو دیدم. نظرم رو توی اسپویلر میگم
اول اینکه چقدر شیوه ی روایت سریال شبیه بازی ها بود :D الاخصوص ویچر. مخصوصا مندوی ما بانتی هانتر هم که بود و پیشزمینه ی داستانی مندوها هم بشدت به ویچرها شبیه بود. روایت داستان هم جوری بود که برای بدست اوردن اطلاعات مندو هی کوئست میگرف :D از این بابت حسرت میخوردم که چرا سریال ویچر رو شبیه مندلورین خوب در نیورده بودن و ما با اون نوع روایت از هم گسیخته روبرو بودیم!
دوم اینکه نمیدونم من اشتباه فهمیده بودم یا همه سرکار بودن و اون اینکه همش فکر میکردم این بچه هه ، بچگی های یوداست! و مطمعن هم بودم تا اینکه یهو فصل دو جا خوردم فهمیدم نیست! تایم لاین فیلم هم اصلا نمیدونستم کجا قرار میگیره و اخرش هم که لوک اسکای واکر اومد و جوون بود جا خوردم و از این حیص هیچ ایده ای ندارم کجای داستان قرار داریم. هرچی هم فکر میکنم یادم نمیاد داستان مندولورینی توی سری استاروارز وجود داشته باشه. استاروارزها هم دو سه سال پیش دیدم (جز سه نسخه ی دوم ) و چیزی انچنان یادم نمیاد. از بابی فت هم هیچی یادم نمیاد! نمیدونم بود تو استاروارزها نبود! بهرروی از این بابت چیز دستگیرم نشد.
سوم و جمع بندی اینکه سریال خوش ساخت و سرگرم کننده ای بود ولی از حیص داستان و روابط بین شخصیت ها نسبت به سریال های دیگه انچنان قوی نبود ولی شیمی خوبی باهم ایجاد کرده بودن و ادم از دیدنشون لذت میبرد. درکل سریال صاف و ساده ای بود و از همراه شدن با ماجراجویی های مندولورین لذت بردم.
تو همون یکی دو اپیزود اول سریال گفته میشه ماجراهای مندلورین در کدام قسمت از تایملاین سری اصلی وجود داره . مدتی پس از نابودی امپراطوری اتفاق می افته جایی که بازماندگان امپراطوری هرکدوم برای خودشون یک جایی رو گرفتن .
بوبا فت تو قسمت چهارم و پنجم بود . یک جایزه بگیر بود که باباش یعنی جنگو فت در اپیزود های 1 و بیشتر اپیزود 2 سری حضور داشت و ابی وان سرش رو جلو بچه ی نوجوون اش که همون بوبا فته قطع کرد .
خب این اشتباه شما بود چون از همون یکی دو اپیزود اول همه می دونستن این بیبی یودا یا گروگو ربطی به یودا نداره . حالا شاید بعدا معلوم بشه نوه نتیجه ی یودا باشه ولی قطعا مندلورین پیش در آمدی بر استار وارز نیست .
درباره مندلوری ها هم بیشتر تو سریال های انمیشنی استار وارز یعنی کلون وارز و فکر کنم در ربلز بودن . اصولا بخشی از ماجراهای این فصل ادامه ی کلون وارز بوده . قضیه دارک سیبر و بو کاتان و یارانش و همینطور آسوکا و ادمیرال تراون که اسمش اومد همه در کلون وارز حضور داشتن
مندلورین تو این فصل پل ارتباطی ای بود بین حوادث کلون وارز و دنیای اصلی استار وارز و قطعات گمشده ی اون روایت رو تکمیل میکرد . حالا احتمالا در فصول بعدی بره سراغ خلا داستانی بین قسمت 6 و 7. و شاید هم اون سوالات بی جواب سه گانه سوم رو که باعث پایین اومدن جایگاهش بین فن ها شد رو جواب بده

• Like
Reactions: stanley

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر