bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,639
نام
وحید
سلام

سریال Vikings رو خیلی بهم پیشنهاد داده بودن
این چند روز تصمیم گرفتم ببینم، دو فصلش رو دیدم، به نظر من اونقدر سریال قوی نیست که اینقدر افتاده سر زبون ها؟! من اینطوری فکر میکنم یا شما هم همچین حسی داشتید؟
یکمی دندون رو جیگر بذار تا اوجش رو ببینی

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,639
نام
وحید
درود
The Queen’s Gambit رو هم بلاخره تموم کردم و میتونم بگم واسه عاشقان شطرنج عین یک رویاس این مینی سریال
بقول الکساندر آلخین شطرنج ترکیبی از علم وهنره و هرکس وارد این بازی بشه وتا حدی مورد مقبول باهاش آشنا بشه اعتراف خواهد کرد که چقدر زیباس!
شخصا وقتی هنوز مدرسه نمیرفتم(اوایل دهه 90) بنا به دلایلی با اسامی از جمله کاسپاروف حسابی آشنا بودم، و در حال حاضر فقط تاسف میخورم که چرا دنبال نکردم
اینایی که تو دهه ی چهارم (و یا بالاتر) زندگیشون هستن حتما به یاد دارن که اون زمان خلاف محسوب میشد!:D(میگفتن قماره و...)
عین دستگاه ویدیو که وقتی نوار VHS از اینور اونور گیر میوردیم تو مشمای مشکی و هزار سوراخ قایم میکردیم که جابه جاش کنیم:D
به هرحال سریال شدیدا پسندم بود
به شکل عجیبی حین مسابقاتِ حساسش هیجانی میشدم و تا مرز طپش قلب میرفتم!
انگار که میخوام یکی از باس های سولزبورن رو دیفیت کنم!:D
از نقاط قوت سریال یکی بازی بی نظیر و واقع گرایانه ی آنا تیلور و دیگری موسیقیش بود
توی سریال فرق یک بازیکن آماتور که برای دل خودش بازی‌ میکنه رو با یه سری بازیکن حرفه‌ای و صاحب سبک به درستی نشون دادن
شطرنج بازهای حرفه ایی دارای توانایی ذهنی وحشتناکین به شکلی که همه حرکات یک بازی را تا زمانی که پیر میشن هم در خاطرشون باقی میمونه(حرکت به حرکت و بدون اشتباه!!)
واسه همین میدیدم که زمان هایی که بازی به تعویق میفتاد به راحتی توی خلوت خودشون تمام حرکات رو مرور میکردن تا واسه ادامه ی کار اماده باشن
از اواسط مینی سریال دایم آرزو داشتم که بت برگرده به اون یتیم خونه و با مستر شیبل رودرو بشه؛ کلا حس خیلی خوبی نسبت به این شخص داشتم
اون سکانس که بت بلاخره برگشت به یتیم خونه و تو زیر زمینو نگاه اندخت و در ادامه با بریده جراید روبه رو شد و با دیدن عکس خودش در کنار شیبل خیلی احساساتی شدم( والبته تأثیر عمیقی هم روی خود بت گذاشت)
اره اون صحنه زیباترین و احساسی ترین صحنه سریال بود

• Like
Reactions: pxc33 and voldmort

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
خب «بیل را بکش» هم به معجون قورباغه اضافه گردید!

تیتراژ = کپی از ترو دیکتیو
قسمت اول = برداشت آزاد از فیلم نفرت
قسمت دوم = موقعیت کاراکتر اصلی همانند فیلم بیل را بکش، تیپ نوید و لحن صحبتش عین والتر وایت، فضای بیابانی = بریکینگ بد!
قسمت سوم =؟؟؟

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
خب «بیل را بکش» هم به معجون قورباغه اضافه گردید!

تیتراژ = کپی از ترو دیکتیو
قسمت اول = برداشت آزاد از فیلم نفرت
قسمت دوم = موقعیت کاراکتر اصلی همانند فیلم بیل را بکش، تیپ نوید و لحن صحبتش عین والتر وایت، فضای بیابانی = بریکینگ بد!
قسمت سوم =؟؟؟

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,822
نام
بردیا دلوشی
بچه های کارکشته...
من زیاد فاز سریال ندارم...
کلا تو انیمه ام... :D

نظرتون رو درباره ی Twin Peaks بگید لطفا‌‌...
میخوام شروعش کنم...

با تشکر...

Anakin

Gold User
Feb 17, 2013
2,460
فصل سوم اگر اشتباه نکنم بد نبود . ولی فصل دوم رو کامل اسکیپ کنین ، بنظرم توهین به شعور مخاطبه در مقایسه با فصل اول . (البته این نظر منه کسی ناراحت نشه اگر از فصل دوم خوشش میاد)
فصل سوم هم خیلی خوب نبود مخصوصا دیگه هرچی به آخراش میرسید شبیه این سریال ایرانیای ifilm میشد:D

• Like
Reactions: NaViiDii

purslaniac

کاربر سایت
Jun 4, 2020
90
a teacher هم تموم شد.بر اساس یک فیلمه و کلا ده قسمته که هر قسمت هم کمتر از سی دقیقست.داستانش در مورد یک معلم دبیرستانه ( کیت مارا) که با دانش آموزش (نیک رابینسون) وارد رابطه میشه.اولش رو مثل یه فانتزی نوجوانانه و خیلی معمولی شروع میکنه ولی از یه جایی جهان داستان وارونه میشه و پایان بندی خیلی درست و خوبی هم داره.در مجموع خیلی هوشمندانه تونسته موضوع حساسیت برانگیز و اثراتش روی دو شخص درگیر قضیه رو مطرح کنه.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: barneysawyer

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
a teacher هم تموم شد.بر اساس یک فیلمه و کلا ده قسمته که هر قسمت هم کمتر از سی دقیقست.داستانش در مورد یک معلم دبیرستانه ( کیت مارا) که با دانش آموزش (نیک رابینسون) وارد رابطه میشه.اولش رو مثل یه فانتزی نوجوانانه و خیلی معمولی شروع میکنه ولی از یه جایی جهان داستان وارونه میشه و پایان بندی خیلی درست و خوبی هم داره.در مجموع خیلی هوشمندانه تونسته موضوع حساسیت برانگیز و اثراتش روی دو شخص درگیر قضیه رو مطرح کنه.

خود فیلم که مزخرف و نون خور وضعیت حال حاضر هالیوود بود.

• Like
Reactions: barneysawyer

Deliverer

کاربر سایت
Oct 19, 2016
549
سلام به همه من سریال crown رو نگاه میکنم رسیدم فصل ۴
در کل خوش ساخت و جالبه و ارزش دیدن داره

Sent from my iPhone using Tapatalk
خیلی کم دیدم اینجا راجع به crown حرف بزنن که شاید به موضوع سیاسی و تاریخی سریال ربط داشته باشه. یکی از خوش ساخت ترین و پرهزینه ترین سریالا

• Like
Reactions: amirhkk

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,824
نام
نـــــــویـــــــــد
IGN یه لیست ۱۰۰تایی داده از بهترین سریال‌های تمام دوران
تاپ ۱۰ به شرح زیر است:

The Wire
Sopranos
The Twilight Zone
Breaking Bad
Star Trek: Original Series
I Love Lucy
Mad Men
Lost
The Simpsons
Seinfeld

برای یکی مثل من همون ۲تا گزینه اول رو که ببینم لیست دارای اعتبار زیادی میشه و کنجکاو میشم باقی گزینه‌ها رو هم کامل ببینم :D

Top 100 TV Shows of All Time - IGN.com

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار
IGN یه لیست ۱۰۰تایی داده از بهترین سریال‌های تمام دوران
تاپ ۱۰ به شرح زیر است:

The Wire
Sopranos
The Twilight Zone
Breaking Bad
Star Trek: Original Series
I Love Lucy
Mad Men
Lost
The Simpsons
Seinfeld

برای یکی مثل من همون ۲تا گزینه اول رو که ببینم لیست دارای اعتبار زیادی میشه و کنجکاو میشم باقی گزینه‌ها رو هم کامل ببینم :D

Top 100 TV Shows of All Time - IGN.com
به صورت کلی لیست خوبیه. ولی حس می‌کنم بیشتر از کیفیت، بحث تاثیرگذاری مطرح بوده. آخه کدوم عزیزی لاست رو می‌ذاره هشت و لفت اوورز رو می‌ذاره چهل و یک؟ :D
ویرایش: مستر روباتم که نداره. حقیقتا Shame :-"

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر