koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
درود

میبینم اینجا بین کمدی های پیشنهادی کمتر از scrubs یاد میشه، من همیشه ۲تا پیشنهاد ها و سریال های اول all time ام اسکرابز و مد من ان.

این ted lasso هم احتمالا در موردش صحبت شده ولی پست هاش به چشمم نخورد.
بعد از what we do in the shadows بهترین کمدی جدید بود که ۲ سال اخیر دیدم و از اپیزود اولش هم که اپل پخش کرد بخاطر bill lawrence که خالقشه -اسکرابز- شروع کردم و حتی کسی از فوتبال خوشش نیاد هم بنظرم بهش فرصت بده hook میشه.

Last edited by a moderator:

heroofiran

کاربر سایت
Feb 20, 2013
998
نام
احسان
درود

میبینم اینجا بین کمدی های پیشنهادی کمتر از scrubs یاد میشه، من همیشه ۲تا پیشنهاد ها و سریال های اول all time ام اسکرابز و مد من ان.

این ted lasso هم احتمالا در موردش صحبت شده ولی پست هاش به چشمم نخورد.
بعد از what we do in the shadows بهترین کمدی جدید بود که ۲ سال اخیر دیدم و از اپیزود اولش هم که اپل پخش کرد بخاطر bill lawrence که خالقشه -اسکرابز- شروع کردم و حتی کسی از فوتبال خوشش نیاد هم بنظرم بهش فرصت بده hook میشه.

scrubs واقعن یکی از اندرریت ترین سریال هاست نه فقط تو ایران بلکه تو دنیا و دقیقن برای منم جزو تاپ 3 محسوب میشه.من اینقدری که سر scrubs خندیدم و گریه کردم سر هیچ سریال دیگه ای نکردم.

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,649
نام
iMAN
من واقعا فکر نمیکردم ماندولاریان رو دنبال کنم.
همون اپیزود اول لعنتی منو گرف...واقعا عالی بود.
در کل چهاربار دیدیم درمیاره کلاه خود رو. یه جا تو فصل اول تو اون روستا که رفتن کمکشون( که برای صرف غذت بو و مهم نبود)
بار دوم قسمت اخر فصل اول که رباته سرشو درمان میکنه
بار سوم همراه با میفیلد تو اون پالایشگاه
بارچهارمم اپیزود اخر

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
فصل سوم ولی اتفاقات بعد از دفندرز هست که بنظرم بهتره اونو ببینی :-?
اینطوری یادم میاد
من فصل سه رو دیدم، هی میگفتم چرا اتفاقات با آخر فصل دو نمیخونه ها....
فکر کردم من فراموش کردم
یه خلاصه ای میتونی بهم بگی ما بین فصل دو و سه...???
......
من تقریبا داستان کمیک بویز رو در جریانش بودم و چون دیگه تو فاز و حس و حال سریال نبودم مثل قبل، تو این چند سال فقط این رو تازگی دیدم
فصل یکش که خیلی دلچسب نبود
فصل دو هم اون اولش نشون داد که یکم جدیه ولی هر چی رفت جلوتر یکم مضحک شد (از دید من) و از اون جو جدی یکم فاصله گرفت
با این تفاسیر کمیک واچمن در حد فیلمش هست (تاریک و وفادار به کمیک) که برم سراغش؟

• Like
Reactions: saeed_sg

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
من بر خلاف بقیه دوستان خیلی با فصل اول مندلورین حال نکردم. یعنی اوکی بودا ولی meh بود بنظرم. خیلی با این استایل اپیزودیک بودنه حال نمیکردم. حتی خیلیم جذب اون عزیز دل وسط داستان نشدم (الان بگم کی اسپویله؟ :D) بنظرم صرفا یک سری فرمول تا حدی جواب داده شده بود بدون هیچ خلاقیت خاصی...

این فصل 2ش ولی خیلی بهتر شروع شد. اواسط فصل قشنگ عاشقش شدم. اخرا و مخصوصا این قسمت اخر دیگه نابودم کرد :D خیلی عالیه :D

اشکم درومد اقا اون لحظه وداع :((
واقعا بدون بیبی یودا قراره ادامه بدن؟ من همونطور که گفتم فصل 1 خیلی مجذوب این شخصیت نشدم ولی این فصل قلبمو برد :( واقعا بنظرم قلب این داستان این رابطه پدر-فرزندی بود و بدون این قضیه برای من دیگه جذابیتی نداره این داستان :(

این که یهویی 4 تا اسپین اف هم براش معرفی کردن قشنگ یاد اور arrow verse عه برام :D امیدوارم اونجوری گند نزنن. دقیقا کاری که 2015 تا 2019 با فیلم ها کردن و همینجور از این پتانسیل (که خیلیم زیاده الحق) استفاده کردن و فیلم دادن و مردم دیگه استاروارز براشون عادی شده بود (الان داستان پیش زمینه Rouge one، کتاب بوبا فت-اسم سریال-، اسوکا -آسوکا تانو-، و رنجز های نیو ریپابلیک هستن که این اخری احتمالا اون خانوم یوقوره شخصیت اصلیشه که بنظرم یکمی نچسب و مصنوعیه :D)

در کل این اسپین اف ها و حتی ادامه مندولرین برای من مهم بودنشون خیلی مبهمه :D امیدوارم داستان های خیلی جذاب و خفن وارد کنن
جدای اینا کاشکی ادامه Solo رو بسازن -_- واقعا من با اون فیلم خیلی حال کردم و خیلی بد داستانش نصفه موند :(

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
من فصل سه رو دیدم، هی میگفتم چرا اتفاقات با آخر فصل دو نمیخونه ها....
فکر کردم من فراموش کردم
یه خلاصه ای میتونی بهم بگی ما بین فصل دو و سه...???
......
من تقریبا داستان کمیک بویز رو در جریانش بودم و چون دیگه تو فاز و حس و حال سریال نبودم مثل قبل، تو این چند سال فقط این رو تازگی دیدم
فصل یکش که خیلی دلچسب نبود
فصل دو هم اون اولش نشون داد که یکم جدیه ولی هر چی رفت جلوتر یکم مضحک شد (از دید من) و از اون جو جدی یکم فاصله گرفت
با این تفاسیر کمیک واچمن در حد فیلمش هست (تاریک و وفادار به کمیک) که برم سراغش؟
البته من هم دقیق یادم نمیاد چی شد چون چند سالی می گذره ولی تا جایی که ذهنم یاری می کنه قضیه این بود .
پایان فصل دو دیدیم که الکترا زنده است و توسط یک سازمان ناشناخته به نظر می رسید که دوباره زنده شده . تو دیفندرز دقیقا همین داستان رو ادامه دادن. تو سریال آیرون فیست سازمان د هند رو کامل معرفی کردن . تو سریال دیفندرز سران هند الکترا رو به عنوان یک سلاح مرگبار آماده می کنند .دردویل و جسیکا جونز و آیرون فیست و لوک کیج هم باهم تیم میشن که این وسط بین اشون یک سری مشکلات هم پیش میاد و باهم درگیر میشن . تا جایی که یادمه همه میخوان الکترا رو کلا از بین ببرن به خصوص استیک . ولی مت به خاطر حسی که داره میخواد بدون کشتنش اون رو نجات بده . ولی هرچی می گذره الکترا بیشتر در تاریکی فرو میره . به جایی میرسه که رئیس خودش رو می کشه . در آخر در یک ساختمان که محل مخفی شدن هند هست و دارن یک سلاح کشتار جمعی میسازن گروه باهاشون درگیر میشه . تنها راه اشون هم منفجر کردن ساختمانه . مت با الکترا درگیر میشه و در آخر کل اون جا روی سر جفتشون خراب میشه . همه فکر می کنن مت مرده که یک نفر که بعدا تو فصل سوم می بینمیش اون رو نجات میده . لوک کیج هم یک دوست داره که پلیسه به اسم میستی نایت . تو این دفندرز که بعد از فصل اول سریال لوکه دست زنه توسط یکی از افراد هند قطع میشه
درباره واچمن خیلی وفادار نیست .در واقع سازنده ها اومدن ادامه ی مد نظر خودشون رو از روی کتاب ساختن . تاریکه ولی از اون سریال هاست که روایت اش به نظر چند داستانک موازیه که نه ربط مستقیمی به واچمن دارن نه به همدیگه . اما تو دو سه اپیزود آخر به شکل جذاب و تا حدی شوکه کننده ای این مشکلات رو برطرف می کنه .

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,489
نام
سپهر
قسمت دوم قورباغه یه چیزی تو مایه های ورود قهرمان قصه به دنیای خلسه از جنس دنیای سوررئالی لینچی تویین پیکسی هست! بگو و مگو زیاد داشت ولی جالب بود. هیجان زده هم نیستم که بگم وای! چه چیزی دیدم!

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
قسمت دوم قورباغه یه چیزی تو مایه های ورود قهرمان قصه به دنیای خلسه از جنس دنیای سوررئالی لینچی تویین پیکسی هست! بگو و مگو زیاد داشت ولی جالب بود. هیجان زده هم نیستم که بگم وای! چه چیزی دیدم!
منظورتون قسمت اولشه دیگه ؟ تو این قسمت اول یکم شروع اش مثل وست وولد بود ادم هاج و واج میموند چه به چیه ؟ بگو مگو های پینگ پنگی و فضاسازی جذابی داشت که البته تکرار همان فضا و روابط آفریقا و سیزده بود . اما اون سکانس پایانی رو باید قشنگ یک توضیحی بده چون خیلی تخیلی بود .

Beorn

کاربر سایت
Sep 15, 2020
549
بعد یکسال تو کف موندن از هفته دیگه ۱۰ قسمت پایانی وایکینگز میاد!
بازیگر نقش آیوار هم گفته که عظیم ترین صحنه نبرد کل سریالو قراره شاهد باشیم!
این جمله آدمو یاد تبلیغ عظیم ترین صحنه نبرد گات میندازه!امیدوارم که اون بلای آسمانی تکرار نشه!:|:D
با این که وایکینگز نسبتا افت کرد این اواخر ولی بازم نسبت به فاجعه ۲تا فصل آخر گات ارزش دیدن داشت امیدوارم یه پایان بیادموندنی تدارک دیده باشن!

FERYGAMER

کاربر سایت
May 5, 2013
375
نام
فرنود
منظورتون قسمت اولشه دیگه ؟ تو این قسمت اول یکم شروع اش مثل وست وولد بود ادم هاج و واج میموند چه به چیه ؟ بگو مگو های پینگ پنگی و فضاسازی جذابی داشت که البته تکرار همان فضا و روابط آفریقا و سیزده بود . اما اون سکانس پایانی رو باید قشنگ یک توضیحی بده چون خیلی تخیلی بود .
اینا نمیخوان از مونولگ‌های چرت و بی‌ربط صابر ابر تو فیلما دست بکشن؟! هر فیلمی که صابر ابر بازی کرده باید این بخش مسخره رو داشته باشه.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,489
نام
سپهر

پیش بینی قسمت دوم و انچه در قسمت اول دیدم.

• Like
Reactions: barneysawyer

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر