barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,724
نام
nucky thompson
قسمت آخر Mandalorian عالی بود عالی
جایی که اکثر سریالها نقطه ضعف دارن و نمیتونن داستان رو جمع کنن
براساس سکانس آخری که بعد از تیتراژ بود فصل بعد بخواد فقط درمورد *** باشه بنظرم کافی نیست اصلا حیفه چالش این دوتا شخصیت رو نبینیم

View attachment 187333
اون سکانس خفن بعد تیتراژ قشنگ جون میده برای یک سریال اسپین آف دیگه از این سری . بر خلاف چیزی که اعلام شد مبنی بر نوشته شدن یک کتاب درباره اش

• Like
Reactions: Bellic

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
اون سکانس خفن بعد تیتراژ قشنگ جون میده برای یک سریال اسپین آف دیگه از این سری . بر خلاف چیزی که اعلام شد مبنی بر نوشته شدن یک کتاب درباره اش
کتاب نیست! :D
منظور از Book همون سریال هست و چون به اپیزودهای The Mandalorian میگن Chapter یا فصل، اینجا هم نوشتن Book. :D
ولی هنوز معلوم نیست دقیقاً جریانش چیه. احتمالاً یه اسپین آف با حضور Boba Fett باشه، ولی یه عده هم میگن شاید ادامه همین The Mandalorian باشه و دیگه ماجراهای شخصیت اصلی این فصل‌هایی که دیدیم تموم شده و فصل‌های بعدی میریم سراغ Boba Fett.
ولی بعید می‌دونم Din Djarin رو راحت کنار بذارن و به نظرم همون اسپین آف منطقی‌تره. :D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,825
نام
نـــــــویـــــــــد
داشتم همینطور میگشتم چشمم خورد به daredevil :D
چرا کنسل شد؟ ارزش دیدن داره همین چندفصلشو دید؟

۱۰۰٪ ارزش دیدن داره
خیلی خوب و خوش ساخته به عنوان یه سریال سوپر هیرویی. البته سوپر هیروییش فرق داره با کارای دیگه. شخصیتاش خیلی خوبن و بازیگراشم خیلی خوب انتخاب شدن. البته در مورد شخصیت کارن پیج بین علما اختلاف هست :D فایت‌سین‌های سریال به شدت عالی و حرفه‌ای طراحی شدن. شخصیتای منفیش خیلی خوبن. در کل تجربه خیلی خوبی میتونه باشه.
کنسل شدنش هم یادم نی ولی یه موج کنسلی عجیبی راه افتاد بین سریالای مارول/نت‌فلیکس که البته گفتن رو دیزنی‌پلاس ادامشون میدن. پانیشر هم اگه ندیدی ببین حتما

موچکر:D پیشنیاز که نمیخواد؟ من فیلمای سوپرهیرویی رو دیدم کامل

نه هیچی نمیخواد راحت بشین ببین حالشو ببر :D

آخرین ویرایش:

Anakin

Gold User
Feb 17, 2013
2,460
۱۰۰٪ ارزش دیدن داره
خیلی خوب و خوش ساخته به عنوان یه سریال سوپر هیرویی. البته سوپر هیروییش فرق داره با کارای دیگه. شخصیتاش خیلی خوبن و بازیگراشم خیلی خوب انتخاب شدن. البته در مورد شخصیت کارن پیج بین علما اختلاف هست :D فایت‌سین‌های سریال به شدت عالی و حرفه‌ای طراحی شدن. شخصیتای منفیش خیلی خوبن. در کل تجربه خیلی خوبی میتونه باشه.
کنسل شدنش هم یادم نی ولی یه موج کنسلی عجیبی راه افتاد بین سریالای مارول/نت‌فلیکس که البته گفتن رو دیزنی‌پلاس ادامشون میدن. پانیشر هم اگه ندیدی ببین حتما

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,724
نام
nucky thompson
داشتم همینطور میگشتم چشمم خورد به daredevil :D
چرا کنسل شد؟ ارزش دیدن داره همین چندفصلشو دید؟
کنسل شدن اش سر لایسنس اش بود که می خواست دست دیزنی بیفته دوباره . سریال عالیه . حال و هواش خیلی شبیه بتمن بگینز نولانه که خب به خاطر اینه که هر دو از رمان های گرافیکی نوشته شده توسط یک نویسنده برای دو کمپانی رقیب اقتباس شدن .
برای دیدنش تا فصل دوم مشکلی نیست . اما برای دیدن فصل سوم باید قبلش حداقل فصل اول بقیه سریال های مارولی نتفلیکس رو ببینید .
jessica jones -luke cage -iron fist . این سه سریال مجزا یک سری المان های مشترک باهم دارن بعد به سبک اونجرز در سریال defenders در کنار دردویل قرار می گیرن و داستانی رو می سازن که ادامه ی مستقیم اش میشه فصل سوم دردویل .

منظور از Book همون سریال هست و چون به اپیزودهای The Mandalorian میگن Chapter یا فصل، اینجا هم نوشتن Book. :D
ولی هنوز معلوم نیست دقیقاً جریانش چیه. احتمالاً یه اسپین آف با حضور Boba Fett باشه، ولی یه عده هم میگن شاید ادامه همین The Mandalorian باشه و دیگه ماجراهای شخصیت اصلی این فصل‌هایی که دیدیم تموم شده و فصل‌های بعدی میریم سراغ Boba Fett.
ولی بعید می‌دونم Din Djarin رو راحت کنار بذارن و به نظرم همون اسپین آف منطقی‌تره. :D
اوه . ایول ممنون که اطلاع دادید . نه که قبل این سابقه داشته که بر اساس فیلم هاشون کتاب هایی منتشر شده بود من فکر کردم این جا هم منظور همونه . به به عالی شد

Anakin

Gold User
Feb 17, 2013
2,460
کنسل شدن اش سر لایسنس اش بود که می خواست دست دیزنی بیفته دوباره . سریال عالیه . حال و هواش خیلی شبیه بتمن بگینز نولانه که خب به خاطر اینه که هر دو از رمان های گرافیکی نوشته شده توسط یک نویسنده برای دو کمپانی رقیب اقتباس شدن .
برای دیدنش تا فصل دوم مشکلی نیست . اما برای دیدن فصل سوم باید قبلش حداقل فصل اول بقیه سریال های مارولی نتفلیکس رو ببینید .
jessica jones -luke cage -iron fist . این سه سریال مجزا یک سری المان های مشترک باهم دارن بعد به سبک اونجرز در سریال defenders در کنار دردویل قرار می گیرن و داستانی رو می سازن که ادامه ی مستقیم اش میشه فصل سوم دردویل .

اوه . ایول ممنون که اطلاع دادید . نه که قبل این سابقه داشته که بر اساس فیلم هاشون کتاب هایی منتشر شده بود من فکر کردم این جا هم منظور همونه . به به عالی شد
ای بابا:/
خوندن داستانشون کفایت میکنه؟ دیگه نببنم اونارو

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
ماندو با این رونمایی که از چهره داشت (البته برای بار دوم بود) و سمت جانشینی برحق :D که ناخواسته بهش داده شد باید بره ماندالور رو نجات بده حیفه چنین داستانی رو ول کنن بچسبن به بوبا فت، ولی احتمالا فصل بعد در مورد بوبا فت باشه و تو بعضی قسمتها ماندو/Din Djarin سروکله اش پیدا بشه

Last edited by a moderator:

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,724
نام
nucky thompson
ای بابا:/
خوندن داستانشون کفایت میکنه؟ دیگه نببنم اونارو
آره . اگه خواستین حتی خودم هم تو دو سه جمله بخش های به درد بخورش رو می گم بهتون ولی چون هنوز دو فصل اول رو ندیدین جاش نیست

• Love
  • Like
Reactions: saeed_sg and Anakin

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
تا جایی که یادمه فصل اول هیچ پیش نیازی نداره
فصل دوم هم اگه فصل اول پانیشر ببینی شاید بهتر باشه گرچه بازم مشکلی پیش نمیاد
فصل سوم ولی اتفاقات بعد از دفندرز هست که بنظرم بهتره اونو ببینی :-?
اینطوری یادم میاد

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,724
نام
nucky thompson
تا جایی که یادمه فصل اول هیچ پیش نیازی نداره
فصل دوم هم اگه فصل اول پانیشر ببینی شاید بهتر باشه گرچه بازم مشکلی پیش نمیاد
فصل سوم ولی اتفاقات بعد از دفندرز هست که بنظرم بهتره اونو ببینی :-?
اینطوری یادم میاد
نه برعکس گفتید . فصل دوم دردویل پیشنیاز سریال پانیشره. چون برای اولین بار در فصل دوم دردویل کاراکتر پانیشر معرفی میشه و سریال تکی پانیشر ادامه ی مستقیم فصل دوم دردویل هست

Beorn

کاربر سایت
Sep 15, 2020
549
دیزنی هرچقدر با سه گانه جدید استاروارز گند زد ولی یه کامبک حسابی با مندلورین زد!همین قسمت اخر ۴۰ ۵۰ دقیقه ای به کل چندساعت ۳گانه جدید می ارزه!
قسمت اخر فصل ۲ رو قشنگ میشه جزو اپیک ترین و بیادموندنی ترین قسمتای کل تاریخ سریالها درنظرش گرفت!
برید ری اکشن مردومو تو یو.تو.ب ببینید خیلی خوبه واکنشا!موی تن ادم سیخ میشه اون ۱۰ ۱۵ دقیقه اخر لعنت بهشون!:D

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,603
نام
Leo Fitz
بعد از اینکه توی "لویی"، "فلادلفیا همیشه آفتابیه"، "Community" و "curb your..."
چیز بخصوصی پیدا نکردم تنها گزینه باقی مونده برام دیدن مجدد "Friends" بعد از دوسال بود.
با اینکه بار دومه که نگاش میکنم ولی هنوزم شوخی هاش تازه ـگی داره ...عالیه!:x

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
بعد از اینکه توی "لویی"، "فلادلفیا همیشه آفتابیه"، "Community" و "curb your..."
چیز بخصوصی پیدا نکردم تنها گزینه باقی مونده برام دیدن مجدد "Friends" بعد از دوسال بود.
با اینکه بار دومه که نگاش میکنم ولی هنوزم شوخی هاش تازه ـگی داره ...عالیه!:x
ساینفلد ببین.اصل جنس همینه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر