Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
دوستان کسی Animal Kingdom رو دیده؟

ارزش داره؟ چون دیدم نمرات خوبی داره

اول فیلمشو ببین بعد برو سریالش. چون تجربه فیلمش هرگز به اندازه سریال نخواهد بود. به خصوص کست دیوانه وارش و بن مندلسون دیوانه تر!

• Like
Reactions: prometheus

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
چقدر dexter سریال قشنگیه فکر نمیکردم اینقدر خوب باشه
اونای که دیدن یه سوال (اسپویله)
تو قسمت آخر فصل 4 ریتا میمیره
من 5 ندیدم اسپویل نکنید
فقط یه سوال ریتا اگه جدی میمیره و توهم نیست
قاتل کسیه که تو فصل 4 حضور داره من دقت نکردم یا فصل 5 مشخص میشه
یعنی کار آرتور که نمیتونه باشه چون دکستر رفت پی ماشینش خرابش کرد

توهم نبود بقیه سوالات بخام جواب بدم اسپویل میشه پس خودت ببین

• Like
Reactions: .::PUИK::.

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,724
نام
nucky thompson
دو اپیزود از سریال جدید نیکول کیدمن اومده undoing. نویسنده و خالق سریال همان نویسنده و خالق سریال موفق قبلی کیدمن یعنی big little lies . و اتفاقا از نظر درونمایه هم بخش زیادی اش تکرار همون ایده های اون سریاله . کلا خالق سریال که همسر میشل فایفر بازیگر معروفه باید زنش رو طلاق بده بیاد ایران تهمینه میلانی رو بگیره :D . قشنگ سریال ترکیب دفاع از جیکوب و دروغ های کوچک بزرگه. ولی خب به لطف بازی های خوب قابل دیدنه . باید دید در آینده چطور جلو میره و امیدوارم به پوچی دفاع از جیکوب نباشه

-----------------------------------------------------------------------
اول فیلمشو ببین بعد برو سریالش. چون تجربه فیلمش هرگز به اندازه سریال نخواهد بود. به خصوص کست دیوانه وارش و بن مندلسون دیوانه تر!
اصلا بن مندلسون کجا اون مردک رو نرو تو سریال کجا. البته خب اسکات اسپیدمن هم ذره ای کاریزمای جوئل ادجرتون رو نداره .
----------------------------------------------------------------------------------
چقدر dexter سریال قشنگیه فکر نمیکردم اینقدر خوب باشه
اونای که دیدن یه سوال (اسپویله)
تو قسمت آخر فصل 4 ریتا میمیره
من 5 ندیدم اسپویل نکنید
فقط یه سوال ریتا اگه جدی میمیره و توهم نیست
قاتل کسیه که تو فصل 4 حضور داره من دقت نکردم یا فصل 5 مشخص میشه
یعنی کار آرتور که نمیتونه باشه چون دکستر رفت پی ماشینش خرابش کرد
تا جایی که یادمه ارتور قاتل ریتا بود . و اصلا همین نکته این کاراکتر رو منحصر به فرد کرده بود . دکستر رفت سراغ آرتور ولی آرتور پیش دستی کرده بود و درست در زمانی که دکستر بیش از همیشه درگیر پیدا کردن و ضربه زدن به آرتور شده بود و از خانواده اش غافل شده بود آرتور رفت سراغ ریتا

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: .::PUИK::.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
سورپرایز این قسمت مینی سریال Good Lord Bird حضور مایا هاوک بود .قشنگ یه طوری بازی میکنه که تو دلت میشینه! از معدود اپیزودهای خوب امسال بود!

پ.ن: لعنت بر اینکه در اولویت مترجمان زیرنویس نیست این مینی سریال!

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
این انیمیشن Primal کلاً یه بار هم توی تاپیک مطرح نشده یا سرچ تاپیک پیداش نمی‌کنه؟! :D حیفه انصافاً! :( توی این یکی دو روز نشستم کل اپیزودهاش رو دیدم (که چیز زیادی هم نیست و کلاً زیر ۱۰ تا اپیزود اومده و هرکدوم هم ۲۰ دقیقه) و به شدت حال کردم باهاش.
یه انیمیشن بسیار خشن با حضور یه انسان اولیه و یه دایناسور که واقعاً معجون عجیبیه و هیچ دیالوگی هم نداره و هر قسمت کلی اتفاقات جالب می‌افته که کمتر جایی میشه مشابهش رو دید. به نظرم اگه اهل انیمیشن هستین و همین‌طور دایناسورجماعت، یه سری بهش بزنین و پشیمون نمیشین!
بگذریم که دایناسور و انسان کلاً توی یه دوره زمانی نبودن، ولی خب انیمیشن هست و چیزهای تخیلی دیگه‌ای هم داره و نباید سخت گرفت. :D

3hru_sadsadsaadsda.jpg

عجب شاهکاریه !!

هر اپیزود اوج اپیزود قبلی رو هم رد میکنه و خفن تر میشه! حیف دیده نشده اصلا

من این پستت رو نمیدیدم هیچوقت نمیفهمیدم همچین شاهکاری وجود داره

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
عجب شاهکاریه !!

هر اپیزود اوج اپیزود قبلی رو هم رد میکنه و خفن تر میشه! حیف دیده نشده اصلا

من این پستت رو نمیدیدم هیچوقت نمیفهمیدم همچین شاهکاری وجود داره
خیلی مظلومه این سریال! :( حالا جلوتر که بری چیزهای خفن‌تری هم می‌بینی! :D

Tidus & Shayne

کاربر سایت
Jun 27, 2017
468
نام
بهنام
این انیمیشن Primal کلاً یه بار هم توی تاپیک مطرح نشده یا سرچ تاپیک پیداش نمی‌کنه؟! :D حیفه انصافاً! :( توی این یکی دو روز نشستم کل اپیزودهاش رو دیدم (که چیز زیادی هم نیست و کلاً زیر ۱۰ تا اپیزود اومده و هرکدوم هم ۲۰ دقیقه) و به شدت حال کردم باهاش.

مرسی آریا جان بابت معرفی این انیمیشن سریالی زیبا. :D همیشه منو سورپرایز کردی ?

کیفیت "وب دی ال آمازون" ازش موجوده که دقیقا 10 قسمته. لطفا اگه باز به یه انیمیشن باحال برخوردی تو این تاپیک اطلاع بده. تشکر :Rose:

zn04_2020-11-06_095255.jpg

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739

کیفیت "وب دی ال آمازون" ازش موجوده که دقیقا 10 قسمته. لطفا اگه باز به یه انیمیشن باحال برخوردی تو این تاپیک اطلاع بده. تشکر :Rose:

این سبکی نمیدونم اینو دیدی یا نه ولی اینم جز خوباس
images

NightKing

کاربر سایت
May 22, 2016
320

چه سایت تورنت تر و تمیزیه :D میشه ادرسش رو پخ کنی لطفا؟

کسی اینجا سریال OZ رو دیده ؟ چه جوریاس؟

Tidus & Shayne

کاربر سایت
Jun 27, 2017
468
نام
بهنام
چه سایت تورنت تر و تمیزیه :D

تازه کجاشو دیدی؟ =P~ ببین واسه مستند زیبای Planet Earth 2 چکار کرده :D

https://uupload.ir/files/hwn4_2020-11-06_115941.jpg

حالا مقایسش کن با آرشیو این 3 سایت که دسترسی به محتواشون رایگانه :>
RARBG Rarbg Index page
Torrent Search Engine | 1337x.to
The Pirate Bay – Download movies, music, games and software!

جالب اینجاست که همون 3 سایت معمولی هم نسبت به خیلی از سایت های ایرانی پولی وضعیت بهتری دارن. :-"

میشه ادرسش رو پخ کنی لطفا؟

البته دعوت نامه ای هست اما به هر حال آدرسش رو توی پخ براتون ارسال میکنم. <:-P

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,106
نام
پویان
البته دعوت نامه ای هست اما به هر حال آدرسش رو توی پخ براتون ارسال میکنم. <:-P
آقا بی‌زحمت به من هم بفرست! اکانت 30nama شده ماهانه 30 تومن! باید برم طرف تورنت! :D
راستی کسی میدونه فصل 11 آرچر شروع شده؟! تا قسمت 8 هم وامده، من چند تا دیدم و راضی‌ام. :D

دیروز The Wire رو تموم کردم، چه سریال خوبی بود! اکشن و اینا خبری نیست ولی کار پلیسی و انیجور چیزا توش خیلی زیاده و همین عالی‌ش میکنه.
فصل یک و دو واقعا شاهکاره! بهترین فصلای سریال هستند.

prometheus

کاربر سایت
Jun 26, 2012
622
نام
امیرحسین
"روبرتو ساویانو" کسی هست که این مدت با سریالش منو غافلگیر کرده.
Gomorrah یا گامورا یه سریال ایتالیایی هست که به فساد و جرائم سازمان یافته شهر ناپل و اتفاقات بین خانواده های مافیایی می پردازه.
سریال از هر نظر قوی کار شده ، از بازی بازیگرا، بلوغ شخصیت ها، داستان ، فیلمبرداری ، دیالوگها و موزیک فوق العادش
به نظرم دیدن این سریال به زبان اصلیش از واجباته و به همه دوستان پیشنهاد میکنم این سریالو از دست ندین.

بریم ببینیم ساویانو با Zero Zero Zero چه آشی برامون پخته :D

hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
504
"روبرتو ساویانو" کسی هست که این مدت با سریالش منو غافلگیر کرده.
Gomorrah یا گامورا یه سریال ایتالیایی هست که به فساد و جرائم سازمان یافته شهر ناپل و اتفاقات بین خانواده های مافیایی می پردازه.
سریال از هر نظر قوی کار شده ، از بازی بازیگرا، بلوغ شخصیت ها، داستان ، فیلمبرداری ، دیالوگها و موزیک فوق العادش
به نظرم دیدن این سریال به زبان اصلیش از واجباته و به همه دوستان پیشنهاد میکنم این سریالو از دست ندین.

بریم ببینیم ساویانو با Zero Zero Zero چه آشی برامون پخته :D
فیلم ایمورتال رو هم دیدی که باید بین فصل 4 و 5 دیده بشه؟ :D

• Like
Reactions: prometheus

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر