barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,723
نام
nucky thompson
انگار اندینگ فاجعه بار برای شورانر توی این هفت سال براش کابوس بوده و برای رهایی از این کابوس، اومده گند رو بشوره و ببره. تصمیم درست پیرامون احیای یک مجموعه هست که 3 سال پیش هم شورانر فرار از زندان چنین حرکتی زد ولی اوت کامش برعکس دراومد. گند زد به خاطرات من و مایکل و گروه سیلا!
دقیقا حرکت جذابیه . البته اگه به قول شما مثل فرار از بمبئی نشه . لامصب فصل آخر فرار از زندان هندی بازی بود . به نظر می اومد ونتورث میلر و دومینیک پورسل فیلم نامه سریال رو در زمان بازی اشون تو سریال های cw نوشته بودن :D .
البته فاکس یک بار این احیا کردن رو با فصل نهم 24 به درستی انجام دادن و سریال خوبی از آب در اومد . ولی جنبه موفقیت نداشتن با اون اسپین آف در پیت هرچی رشته کرده بودن پنبه شد
این hanibal هم زحمتشو یکی بکشه دوباره احیاش کنه خدایی حیفه
استارز باید به جای این که خالق هانیبال رو به کار بگیره برای امریکن گادز باید ادامه هانیبال رو دست می گرفت . البته خب طبیعیه امریکن گادز بیشتر به سیاست های این شبکه نزدیک بود :))

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,257
نام
محمد
ینی بشینیم دکستر ببینیم :D ?
بعد اینکه دو سه سال پیش هانیبال رو تموم کردم، نشستم یک قسمت دیدم جذاب بود ولی دیگه هیچوقت نتونستم سراغش برم.
از من به تو نصیحت، از فصل 5 ببعد کلا اسکیپ کن، فک کن تموم شده اصلا! دو فصل آخر، مخصوصا فصل آخر زباله به تمام معناست! پایانشم وحشتناک داغونه:|

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,823
نام
نـــــــویـــــــــد
از من به تو نصیحت، از فصل 5 ببعد کلا اسکیپ کن، فک کن تموم شده اصلا! دو فصل آخر، مخصوصا فصل آخر زباله به تمام معناست! پایانشم وحشتناک داغونه:|

یعنی ۴فصل اول ببینیم و تامام؟ چون منم ندیدمش هنو :D

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
هنوز که ندیدم، ولی چشم... :D
البته اصولا سمت سریالی که افت میکنه نمیرم ... مگر ایتکه افتش در حد خیلی جزئی و مقطعی باشه و دوباره اوج بگیره.

• Like
Reactions: Arima Kishou

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,338
نام
Majid
فصل آخرو کامل باهات موافقم، بشدت خسته کننده هم بود، فصل 6 ـم جز ضعیف تریناش بود بنظرم اما 7 ـو یادمه خیلی حال کرده بودم :D الان نمراتشم نگاه کردم جز بالاترینای کل سریه فک میکنم:
Dexter (TV Series 2006–2021) - IMDb

در کل گند فصل آخرو فیکس کنن سری خیلی قویی بود بنظرم :D

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,267
نام
وحید
یه سوال پیرامون تیتراژ Dexter...
اقا وقتی با ژیلت ریشاتو میزنی خون میاد؟
این سوالش قشنگ راست خود «خارج از تاپیک» هست :D ولی بستگی به خشونت و فشار آره

Mreza_Dex

کاربر سایت
Sep 23, 2018
203
نام
داریوش
فصل آخرو کامل باهات موافقم، بشدت خسته کننده هم بود، فصل 6 ـم جز ضعیف تریناش بود بنظرم اما 7 ـو یادمه خیلی حال کرده بودم :D الان نمراتشم نگاه کردم جز بالاترینای کل سریه فک میکنم:

در فاجعه بودن فصل آخر دکستر که هیچ شکی نیست. :D
ولی اپیزود آخر سریال برای من یکی واقعا فوق العاده بود.
به دور از کلیشه، حسابی شوکه کننده و البته بسیار غم انگیز و تاثیر گذار و افسردگی که تا دو هفته بعد از پایان اپیزود آخر برای من پیش اومد. ?

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,257
نام
محمد
یعنی ۴فصل اول ببینیم و تامام؟ چون منم ندیدمش هنو :D
5 هم ببین، اونم خوبه، از اونجا ببعد دیگه میره جاده خاکی:|
هنوز که ندیدم، ولی چشم... :D
البته اصولا سمت سریالی که افت میکنه نمیرم ... مگر ایتکه افتش در حد خیلی جزئی و مقطعی باشه و دوباره اوج بگیره.
حقیقتا 5 فصل اول عالی هستن، یعنی افتش رو ول کنیم، واقعا ارزش دیدن رو داره.

7 بعضی جاهاش واقعا خوب بودن، ولی خب چون بین منگنه 6 و 8 گیر کرده، همون آدم نگاه نکنه بنظرم بهتره:D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,823
نام
نـــــــویـــــــــد
Louie دارک کمدی ـه؟
اگه نه چقدر شبیه Seinfeld ـه؟

من رسیدم سیزن ۴ لویی. میشه گفت دارک کمدی هستش اما بهتر بخوام بگم میشه Weird Comedy :D ضمن اینکه هیچ شباهتی به ساینفلد نداره

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,338
نام
Majid
The Haunting of the bly manor ـم تموم شد امیدوارم ادامه بدن این سری رو هنوز.
من بشخصه راضی بودم، بصورت کلی اصلا به Hill house نمیرسید اما بازم عنوان قوی بود تو این سبک و اندینگشم از قبلی بهتر بود بنظرم.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
Flaked رو توی این ایام عدم دسترسی کامل به نت تماشا کردم. به نوعی سعی داشت که ویل آرنت را همان بوجک هورسمن ولی در دنیای واقعی نشان دهد. چیزی که خیلی به ندرت احساس می شد، طنز سریال بود که به جای تبدیل به طنز تلخ به ملودراما تبدیل می شد. فصل دوم کمی بهتر شد ولی پایانش آنچنان برام راضی کننده بود. اگه طرفدار ویل آرنت هستین، سریال رو نگاه کنید و گرنه دیدنش جز واجبات کمدی بازان نیست. از همان بنجل های نتفلیکس می مونه.

• Like
Reactions: TheGodfather

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر