Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,454
نام
سپهر
سلام
دوستان من 5 قسمت از وایر رو دیدم. آیا سریال قرار هست همینطور یکنواخت ادامه پیدا کنه؟
این قسمت ها هم سر تعریفایی که از سریال میشه تحمل کردم که شاید به یک جایی برسه ولی تا اینجای کار سریال حتی یک سوال کوچیک هم توی ذهنم به وجود نیاورده که برای فهمیدنش ادامش بدم

این حرف واسه همه مصداق قراره میگیره که لطفا یک سریال رو بخاطر نچسب بودن تنها یک یا چند اپیزود ابتدایی ول نکنید. صبر پیشه کنید و شاید دیدید در قسمت های بعدی سریال بهتر شد. من شخصا برام چنین اتفاقی سر سریال هایی مثل POI, Sopranos و مدمن افتاد. یادمه سوپرانوها رو بازور نگاه میکردم و حتی در مرز دراپ هم پیش رفتم ولی ناگهان به قسمت هایی رسیدم که نظرم رو نسبت به ماهیت سریال عوض کرد. سوپرانو فصل سوم تا ششم مثل سوپرانو دوفصل اول نیست و وایر هم فصل اول یک سریال تمام درام جنایی هست که در فصل بعدی های دایره دنیای قصه گسترده میشه. وقتت هم سر وایر هدر ندادی که بگی وقتم هدر رفت. به نظرم خود وایر یک درس اساسی در شناخت تمامی ابعاد جامعه هست!

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,133
نام
پویان
سلام
رفقا من ته سیتکام رو درآوردم.
بهار ساینفلد رو دیدم و هفته پیش هم آفیس بریتانیا رو دیدم.
سیتکام خوب دیگه چی هست؟
تو تاپیک دیدم صحبت هایی از
It's Always Sunny in Philadelphia
Brooklyn Nine-Nine
2 Broke Girls
Parks and Recreation
The Fresh Prince of Bel-Air
Curb Your Enthusiasm
هست.
کدومش خوبه؟
کدومش به پای فرندز و آفیس و ساینفلد میرسه؟ به پای HIMYM برسه، راضی‌کننده‌ست.
البته Louie و The Marvelous Mrs. Maisel رو هم دارم ولی نمیدونم میشه به عنوان سیتکام موقع ناهار و شام نگاهشون کرد یا نه.

پ.ن؛ کسی Drunk History رو دیده؟

• Like
Reactions: saeed_sg

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,362
نام
Majid
سلام
رفقا من ته سیتکام رو درآوردم.
بهار ساینفلد رو دیدم و هفته پیش هم آفیس بریتانیا رو دیدم.
سیتکام خوب دیگه چی هست؟
تو تاپیک دیدم صحبت هایی از
Brooklyn Nine-Nine
2 Broke Girls
Parks and Recreation
Curb Your Enthusiasm
هست.
کدومش خوبه؟
کدومش به پای فرندز و آفیس و ساینفلد میرسه؟ به پای HIMYM برسه، راضی‌کننده‌ست.
البته Louie و The Marvelous Mrs. Maisel رو هم دارم ولی نمیدونم میشه به عنوان سیتکام موقع ناهار و شام نگاهشون کرد یا نه.

پ.ن؛ کسی Drunk History رو دیده؟
دیگه سیتکام در حد اینا نباید انتظار داشته باشی :D
it's always sunny تو مایه های ساینفلد هست (از نظر جدی نبودن و موضوعاتی که با عقل جور در نمیان) شخصیتا و بازیگرای خیلی خوبی داره مخصوصا دنی دویتو که فصل دو میاد، از همون اولم خوب شروع میشه دو فصل اولو اگه دیدی حال نکردی بعدشم حال نمیکنی :D
Parks and rec مال سازنده آفیس (US) هست، مدل روایت و کارگردانیش کپی همون هست میشه انتظار داشت کسی که با آفیس حال کنه با اینم حال کنه، من به شخصه شخصیتای Parks and rec ـو کاملا به آفیس ترجیح میدم (مایکل و دوایت البته سطحشون خیلی بالاس و نسبت به بقیه شخصیتا گفتم) کریس پرت، نیک آفرمن، آبری پلازا بازی فوق العاده ای این تو دارن حیفه از دست داد ولی خب شاید اوایلش خوشت نیاد جلوتر خیلی بهتر میشه.
Curb your enthusiasm ـم مال لری دیوید نویسنده ساینفلده، سبک متفاوتیه نسبت به ساینفلد شاید هر کسی خوشش نیاد اما موضوعاتش مثل همون بی هدف و احمقانس :D فن بیسشم بیشتر طرفدارای ساینفلدو شامل میشه اوایلشو تحمل کنی و با مدل کمدیش کنار بیای حال میکنی.
هر سه تا اینا جز سطح بالاترین کمدیا هستن و از HIMYM ـم خیلی بهترن بنظرم دیگه باید ببینی با کدوم بیشتر حال میکنی.

Broolyn Nine-Nine ـو هنوز ندیدم اما اون دوتای دیگه که امتیازاش تو باقالیا هست انتظار نمیره در سطح بقیه باشن :D

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
Brooklyn Nine-Nine
2 Broke Girls
Parks and Recreation
Curb Your Enthusiasm
هست.
کدومش خوبه؟
به نظرم هر آدمی که با واژه‌ی سیتکام آشنایی داره بهتره قبل از مرگش به خودش و it's always sunny یه شانس بده.

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,618
نام
Leo Fitz
سلام
رفقا من ته سیتکام رو درآوردم...
سلام
The IT Crowd کمدی از نوع Geek و Nerd و اینها، تعداد قسمت های کم، محصول انگلیس.
Inbetweeners کمدی از نوع تینیجری و کثیف، تعداد قسمت های کم، محصول انگلیس، یکی دوتا فیلم سینمایی هم بعدش ساخته شد که بنظرم اصلا در حد سریالش نبود.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,454
نام
سپهر
دوستان سریال برکینگ بد رو دیدم یه چنتا سریال معرفی کنید در حد :D جذابیت داشته باشه

The Wire
Sopranos
The Killing
Twin Peaks
Bloodline
Sneaky Pete
Bosch
Low Winter Sun
Sharp Objects
Leftovers
Brotherhood
Ray Donovan
Justified
Shield
Godless
The Looming Tower
The Fall
Dexter
Person of Interest
Hell On Wheels
Banshee
White Lines
Luther
Ozark

آخرین ویرایش:

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,133
نام
پویان
فعلا رفتم سراغ Chappelle's Show!
دپو شپل رو عشقه! :D:D:D
بعد Curb Your Enthusiasm.
اون Parks and Recreation خیلی شبیه آفیسه. آفیس خونم زیاد شده. هم آمریکاییش رو دیدم و هم انگلیسی!
بعدش خدا بزرگه! میرم سراغ اینایی که معرفی کردید آروم آروم.

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,016
دوستان سریال برکینگ بد رو دیدم یه چنتا سریال معرفی کنید در حد :D جذابیت داشته باشه
سلام
اگر تو «دنیای بریکینگ بد» غرق شده باشی
مطمئن باش تا چند وقت هیچ سریالی نمیتونی ببینی!
بنابراین
اول «بهتره با ساول تماس بگیری» رو ببین
بعد «اوزارک»
بعدش شاید بتونی بری سراغ بقیه سریالهایی که دوستان میگن...

• Like
Reactions: saeed_sg

heroofiran

کاربر سایت
Feb 20, 2013
998
نام
احسان
در بین سیتکام ها two and half man هم خیلی خوبه.تاپ تاپ نیست ولی من سرش خیلی خندیدم
البته من پیشنهاد میکنم تا جایی ببینین که چارلی شین هست.بعدش که اشتن کوچر میادو کلن فکر کنین ساخته نشده

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,728
نام
nucky thompson
View attachment 170803
سیتکام مثل فرندز و اینا با طعم بریتیش، Coupling هم خیلی خوبه، در واقع شباهت‌ها زیاده.
شباهت ها زیاده ولی شوخی هاش نکته دار و دوپهلو تر از فرندز و امثالهمه. ولی من تا فصل سوم دیدم فکر کنم جایی که
کاراکتر جف با بازی عالی ریچارد کویل رو حذف کردن . این کاراکتر حکم کریمر در سینفلد-جویی در فرندز-بارنی در آشنایی با مادر و شلدون در بیگ بنگ رو داشت .همون کاراکتر خل و چل و کاراکتری که نصف بار کمیک و نمک سریال بر دوششه .

در بین سیتکام ها two and half man هم خیلی خوبه.تاپ تاپ نیست ولی من سرش خیلی خندیدم
البته من پیشنهاد میکنم تا جایی ببینین که چارلی شین هست.بعدش که اشتن کوچر میادو کلن فکر کنین ساخته نشده
فوق العاده است من دوباره شروع کردم به دیدن و این بار سومیه که می بینم هنوز بامزه و جذابه و بدون شک موفقیت اش به حضور فوق العاده چارلی شینه

سینفلد هم تموم شد . یعنی واقعا دو قسمت اخرش چرت ترین پایان بندی بود که برای یک سریال دیدم . هیچ وقت از این اپیزود ها که کل اش رو با تکه هایی از اپیزوده های گذشته پر می کنن خوشم نمیومد. تنها بخش قشنگ اش 10 دقیقه پایانیشه . اون فوتیج های پشت صحنه و لحظات خنده دار رو که ادم می بینه با این که زندگی نکرده با کاراکتر ها یک حس غربت بهش دست میده . مخصوصا الان که همه پیر شدن . یک سری کلا از صحنه بازیگری محو شدن و یک سری هم که نیستن . روح جری استیلر شاد . چقدر در نقش فرانک کاستانزا خوب بود . در کل سریال دوست داشتنی ای بود ولی همچنان دلیل ارجح بودنش بر فرندز و سیتکام های مطرح این سال ها رو نمی فهمم . درسته اولین بود و بقیه تحت تاثیرش بودن اما عمق کارهای بعد خودش رو نداره و شاید همان یک بار دیدنش کافی باشه .

• Like
Reactions: Red Ѵ

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر