majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
امروز the wire تموم کردم عجب اندینگ کامل و معرکه ای داشت :D یعنی وقتی Character Arc شخصیتا رو تو کل سری میزاری جلو چیزی مثل GoT میفهمی چقد سطح سریال فرق داره.
هنوز برام عجیبه چجوری یک سریال میتونه این تعداد شخصیت داشته باشه و همشونم بشدت تمیز کار شده باشن، از شخصیتای اصلی تر مثل مارلو، عمار، استرینگ گرفته تا شخصیتایی فرعی مثل مایک، اسنوپ، دنیس، والس و ... همه رو حس میکنی یک داستانی پشتشون هست و رو تمام زوایای کارکترشون کار شده و انتخاب کست عالیش هم بی نقصش کرده، شاید از این نظر از سوپرانوس/BB ـم برام بالاتر باشه.
چقد صحنه های به یاد موندی داشت این سریال، یوتیوب پره از کلیپای چند دقیقه ای که ویو خیلی بالایی هم دارن، مخصوصا این اپیزودای آخر.
آخرین صحنه اپیزود یکی مونده به آخر که مایک با دوکی خداحافظی میکرد، شاید در ظاهر خیلی ساده بیاد اما چقد قشنگ جدا شدن مسیر این دوتا رو از هم نشون دادن. پایان دوران بچگی و آینده تلخ :(
از اونطرف یک شخصیتی مثل مارلو ساختن که باعث نفرت بیننده ازش بشه و امیدوار باشه که هر لحظه یکی گلوله بزاره تو سرش اما بجا اینکه بکشنش اندینگ دردناکتر براش درنظر گرفتن اونم این که هیچ کس اسمشو توی خیابونا نمیشناسه در صورتی عمار بعد مرگش هم پادشاهی میکنه.
و چقد جالبه وقتی فک میکنی استرینگ کل عمرش دنبال فرار از خیابونا و تبدیل شدن به یک بیزینس من بود اما هیچ وقت بهش نرسید در صورتی که مارلو بدون اینکه بخواد بهش رسید اما فرسنگ ها از اون چیزی که میخواست دور بود.
اگه بخوام از اول سری شروع کنم میتونم ساعت ها در موردش حرف بزنم.
خلاصه این کارو با خودتون نکنید و شروع کنید سریالو :D

آخرین ویرایش:

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,504
نام
سپهر
با اینکه خیلیاتون وایر رو در این ایام دیدید، به ندرت به شخصیت مک نالتی اشاره می کنید. عزیزان دل، مک نالتی هسته اصلی قصه هست نه عمار! گفتم که مک نالتی که بازتابی آدم های درست جامعه آلوده و کثافت هست. بالتیمور را همان تهران امروز در نظر می گیریم و آدم هایی از جنس مک نالتی در ایران زیاد هستند و سرنوشتتان همه مثل مک نالتی رقم خوردند. یکی از دلایل دادن نمره 10 به فصل پنجم سریال وایر، شخص شخیص مک نالتی و بک گراندش بود.

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
با اینکه خیلیاتون وایر رو در این ایام دیدید، به ندرت به شخصیت مک نالتی اشاره می کنید. عزیزان دل، مک نالتی هسته اصلی قصه هست نه عمار! گفتم که مک نالتی که بازتابی آدم های درست جامعه آلوده و کثافت هست. بالتیمور را همان تهران امروز در نظر می گیریم و آدم هایی از جنس مک نالتی در ایران زیاد هستند و سرنوشتتان همه مثل مک نالتی رقم خوردند. یکی از دلایل دادن نمره 10 به فصل پنجم سریال وایر، شخص شخیص مک نالتی و بک گراندش بود.
مک نالتی که عشقه :D از حوصلم خارج بود وگرنه یک ده خط میشد در مورد شخصیتش صحبت کرد اینکه کمتر بهش اشاره میشه بنظرم بخاطر اینه که شخصیتای اونور اینقد متفاوت و جذاب هستن اسم Wire میاد آدم اول ذهنش میره سمت شخصیت کاریزماتیکی مثل عمار :D

• Like
Reactions: Origami 2008

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
من این schitts creek رو بعد جوایز امی امسال که اسمش به گوشم خورد شروع کردم دو قسمت دیدم و بعد مدتها انگار یه کمدی خوب پیدا کردم :D
خبری هم که از اتلانتا نیست فعلا احتمالا همینو میریم تا تهش 8->

hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
509
اگه کسی چیزای دارک کمدی باحالی سراغ داره معرفی کنه. فقط استندآپ معرفی نکنید چون هرچی استندآپ خوب هست رو دیدم
«آتلانتا» و «فلیبگ» حجت رو بر کمدی تلخ تموم کرده‌ان :D شاید فکر کنید Fleabag دیگه تاریک‌تر از اون نمی‌شد، ولی پیشنهاد
می‌کنم نمایش تئاتر تک‌نفره‌ش که چند ماه پیش برای اولین بار در دسترس قرار گرفت رو هم ببینید تا به عمق فاجعه پی ببرید :D

ویرایش: Kidding و Mr Inbetween رو هم یادم رفت :D

آخرین ویرایش:

mostafaskip

کاربر سایت
May 28, 2015
502
نام
مصطفی
«آتلانتا» و «فلیبگ» حجت رو بر کمدی تلخ تموم کرده‌ان :D شاید فکر کنید Fleabag دیگه تاریک‌تر از اون نمی‌شد، ولی پیشنهاد
می‌کنم نمایش تئاتر تک‌نفره‌ش که چند ماه پیش برای اولین بار در دسترس قرار گرفت رو هم ببینید تا به عمق فاجعه پی ببرید :D

ویرایش: Kidding و Mr Inbetween رو هم یادم رفت :D
نه خوشمان آمد :D
National Theatre Live Fleabag 2019 1080p AMZN WEB-DL DDP2 0 H 264-NTG
اینو میزنم دانلود شه چون Fleabag بدجور چسبید

Mr Inbetween و Kidding هم نظرمو جلب کرد رفت برای دانلود
فقط Atlanta رو هنوز دو دلم :D

• Like
Reactions: hooman1995

hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
509
نه خوشمان آمد :D
National Theatre Live Fleabag 2019 1080p AMZN WEB-DL DDP2 0 H 264-NTG
اینو میزنم دانلود شه چون Fleabag بدجور چسبید

Mr Inbetween و Kidding هم نظرمو جلب کرد رفت برای دانلود
فقط Atlanta رو هنوز دو دلم :D
بالای «آتلانتا» دیگه نمیاد :D بشین خودت رو در دنیای عجیب‌غریبی که دونالد گلاور خلق کرده غرق کن و لذت ببر :D

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
بالای «آتلانتا» دیگه نمیاد :D بشین خودت رو در دنیای عجیب‌غریبی که دونالد گلاور خلق کرده غرق کن و لذت ببر :D
بیشتر از دو سال گذشته هنوزم خبری از فصل جدید نیست خیر سرش فصل 4 ـشم تایید شده.
دیگه دارم دلخور میشم از دانلد گلاور :D

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,623
نام
Leo Fitz
Seinfeld :D
یکی دوسال قبل دیده بودمش و دراپ کردمش تا اینکه چند روز قبل تصمیم گرفتم دوباره ببینمش...
فصل یکو شروع کردم و اصلن زمین تا آسمون با اون سینفلدی که قبلا دیدم فرق داشت و حتی بهترم بود.حتی سر یه قسمت تو فصل اول قهقه زدم ولی دقیقا بعد اون دیگه جذابیتش رو برام از دست داد!
هر 4 الی 5 قسمت فقط یه بار یه تیکه خنده دار داشت ولی هنوز حیرونن بودم که چرا اینقدر نسبت به بار اول فرق میکنه تا اینکه فصل سوم رو شروع کردم و فهمیدم اون دفعه اول که دیده بودمش به توصیه بچه های همینجا از فصل سوم دیده بودمش! :D
فصل سوم هم همچنان فاقد جذابیته (همون 4 الی 5 قسمت یه تیکه خنده دار).
بعلاوه اینکه کم کم لف ترک هاش هم داره میره روی اعصاب مثال:
"هی جری! من میخوام صبحونه رو با نون بخورم" صدای هر هر حضار + صدای چند نفر که دارن غش میکنن از خنده:|:|:|:|:|:|:|
الان قسمت 17-18 ـم، فصل سه رو تموم میکنم و یکراست میرم آخرین قسمت فصل نهم ببینم تهش چی میشه.
ضمن اینکه این بازیگر نقش جرج به هر نقشی میخوره جز نقش کمدی! بیش از 90 درصد دیالوگ هاش رو یا فریاد میزنه یا یه لبخند مصنوعی داره!
.......
یه سوال از دوستان اینجا:
بلک کمدی براتون خنده داره؟ یا صرفا نوع ژانرش رو فارغ از خنده دار بودنش میپسندین؟

• Like
Reactions: S@eEd and Deliverer

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
بعد از فرندز، آشنایی با مادر و آفیس کدوم سیتکام رو پیشنهاد میدید؟ بیگ بنگ تئوری؟
همون پیشنهاد ساینفلد که دوستمون گفت رو بپذیر. :D شخصیت Kramer ، یه کمی George و اون گوشه موشه ها NewMan>:). به یاد موندنی هستن.
سیستم شبیه فرندزه میزنه ولی فرقایی داره و ژانر سوژه ها کمی متفاوته.
A Show About Nothing این عبارت خیلی چیزا رو توضیح میده.:)
بعد از ساینفلد من پیشنهادم اینه :Parks and Recreation (سازنده های آفیس ساختن) حیفه شخصیت Ron Swanson رو از دست بدی. :D
بیگ بنگ هم مخالف زیاد داره، دیگه باید خودت تست کنی، یه کم وقت بدی ببینی چجوریه، صدر جدولی نیست، ولی رو هم رفته برا من بامزه بود، پشیمون نیستم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر